reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dzidzia3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dzidzia2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Zatem witamy forumowe ciotki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak tak patrze na te Wasze zdjęcia z Usg to coraz bardziej nie mogę się doczekać kiedy ja zobaczę mojego maluszka, a tu jeszcze muszę czekać z 7 tyg na usg bo qrcze mi przepadło mi pierwsze to co jest ok 12 tygodnia =/
Witch81 śliczniutka ta Twoja Kluska =)
 
Jesteśmy po wizycie, nerwy przed miałam nieziemskie, ale wszystko jest OK!!!! Dziecko ładnie sobie rośnie, ma już prawie 5 cm i wygląda jak mały Alien
biggrin.gif
Dzisiaj widziałam nawet jak słodko się porusza, za tydzień USG prenatalne 4d, to dopiero będzie piękny widok...:-)
Pomału zaczynam wierzyć, że już wszystko będzie ok....Wiecie, że to wszystko dzięki Waszym kciukom? Dzięki Kochane...

To jest nasz mały Alienik:
Zobacz załącznik 359955
 
Och dziewczynki zazdroszczę!!! Śliczne Wasze Kluseczki!!!!! :tak:
Jutro ja idę do swojego gina...niby tylko na wizytę w spawie tych plamień i zdecydować co dalej ze zwolnieniem bo kończy mi się za tydzień ale może doktorek będzie chciał podejrzeć moje dziecie to chętnie tez zobacze :p bo to genetycznego jeszcze prawie 3 tyg.... :dry:
 
Nerida - dla świętego spokoju bym z nim pogadala i moze by zrobil te usg :) bo to jednak jest stresik dla Ciebie i dzidzi:) a mnie cos ciagnie u dolu brzucha ,jakos dziwnie:-(mam nadzieje ze przejdzie.
a_gala - piękny ten twój ufoludek:-)najwazniejsze ze wszystko ok:-)
 
Witch81, gratuluję, śliczne maleństwo, a jakie zdjęcia wyraźne, pięknie widać mózg maleństwa!

a_gala, gratuluję!!!! super, że wszystko jest dobrze, prawda, że odkąd zobaczyłaś, jak maluszek się rusza, całkiem inaczej przeżywasz ciążę? mega wzruszające! śliczne zdjęcie!!!

Phelania, mnie też dziś coś ciągnie brzuch, chyba za dużo stresów.... :dry:
 
dziewczyny ja targana niepokojem poszłam dziś na usg genetyczne do dr z super sprzętem :) , zrobił wszystkie pomiary łącznie z przepływami , w czasie badania opowiadał i to mi się podobało , najważniejsze, że wszstko w porządku więc przepędzam wszystkie złe duchy z mojej głowy
nie mogłam się powstrzymać by nie zapytac o płeć :) skoro taki dokładne ma to usg nio i pokazał mi :zawstydzona/y: siuraka,
będzie syncio :happy2:
 
Whitch81 i a_gala - super zdjęcia!!Śliczne dzieciaczki, gratuluję:-)
Ankarianna - hehe, super wiadomość!!!No i super, że wszystko ok:-)..a jak Ci wychodziło wg tabelki - tak z ciekawości?;-)

A ja właśnie wróciłam z koncertu Kayah, było super..byłam razem ze szwagierką, dostała bilety ze swojej pracy, a był koncert na otwarcie nowego szpitala Śląskiego Centrum Chorób Serca..było super, Kayah niesamowita, ma babka tyle energii, że szok!!
 
reklama
A_gala Witch śliczności nosicie pod sercem

A co z Serg....halo? Jak po wizycie?

Kurcze ja umówiłam się na 9 czerwca na przeziernośc,ale czy nie za wcześnie?Będzie to chyba 11t3d czyli 12 tydzień...No ale idę też na toxo to najwyżej za jakiś czas pojadę znowu,kurcze chyba napiszę maila z pytaniem do lekarza czy nie za wcześnie :dry:
 
Do góry