reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Phelania ja ostatnio czytalam nawet, ze dla kobiet w ciazy lepiej jest pic zielona herbate niz kawe lub czarna herbate,bo choc tez posiada kofeine, to nie dziala natychmiast tylko bardziej w spowolnionym tempie:) Mam nadzieje, ze mnie zrozumialas;-)
Niestety nie wiem na jakiej stronce to znalazlam, ale jak znow mi to wpadnie w lapy to Ci przesle. Ja pije zielona juz dosc dlugo, jeszcze przed ciaza pilami od poczatku ciazy i nic nie widac, zeby to dziecku szkodzilo.

Wy tu dziewczyny sledzie, racuszki, a ja wlasnie siedze z truskawkami ze smietana:-D mniam....

A jesli chodzi o te nasze kalendarium, to sergi jeszcze raz swietna robota:-)
 
reklama
U mnie pranie na bieżąco, pralka sama pierze i nawrzucać mi łatwo gorzej z prasowaniem – cała sterta w szafie czeka :dry:
Aga- ja bym zmieniła gina
Malenstwo- witaj :-)
Milva- ciekawą masz pracę :tak:
Niunia- witam ! ja jestem z 1 grudnia, dobra data :-)
Nereida- może w końcu wyluzujesz ;-)
Sergeevna- ja nie czuje potrzeby z kalendarium , jedynie co to bym podała swoją date urodzenia bo i chciałabym znać u koleżanek. Proponuje też wątek pt :kim jesteśmy” i krótki opis. Moje styczniówki tak mają na zamkniętym i to jest fajne a właśnie co z tym zamkniętym ? Dostane zaproszenie czy musze jakoś sobie zasłużyć ? :-)
Papayka- na papierosy zawsze byłam cięta i jestem wrogiem kopcenia a teraz tym bardziej
Agapa- lepiej nie oglądać takich rzeczy. Mój teść jest po przeszczepie nerki już pare lat
 
Kupinosia tak, trzeba sobie zasłużyć :-p A na poważnie, to oczywiście zapraszam na zamknięty :tak: Czasami trzeba się przypomnieć, przepraszam, że Cię przeoczyłam do tej pory ;-)

Dzisiaj pierwsza wizyta u położnej angielskiej... No i wreszcie może ktoś mi da dowód "na papierze", że jestem w ciąży? ;-) Mam lekki stresik, ale taki pozytywny - bardziej z podekscytowania i z adrenaliny (mam nadzieję, że zrozumiem coś z tej medycznej strony języka angielskiego ;-) ).
 
Hej dziewczyny!
u mnie od rana sloneczko, a ja kicham i kicham....
Kupinosia, zainspirowalas mnie...:) ide zapakowac brudy do pralki:-)... ale o prasowaniu nie ma mowy:no:
Sergie, jestes tytanem pracy...:shocked2::tak:
Milego dnia!:-)

Sergie, powodzenia na wizycie!:-)
Co do herbaty - mysle, ze w rozsadnych ilosciach zadna nie szkodzi....
Wczoraj mialam straszna ochote na szynke parmenska, ktora niestety jest w lodowce i postanowilam ja.. upiec w piekarniku, co by nie byla surowa... dobra byla....;-) ciekawe co mi jeszcze przyjdzie do glowy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Dziewczyny

Kupinosia-wlasnie zastanawiam sie nad zmiana gina, dzisiaj jeszcze do niego ide po zwolnienie bo kazał mi całą ciąże siedziec na L4

Sergeevna-trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. A zobaczysz kluseczke na usg?

Ja dzisiaj do okulisty ide ponownie bo z moim okiem żle:-(. Antybiotyki nie pomogły oko spuchniete, pewnie czeka mnie zabieg bo chyba zapalenie powieki przeszło w gradówke.

Tak sie boje że tym zabiegiem zaszkodze malenstwu:-(-jest w znieczuleniu i będą mi to paskudztwo wycinać i na dodatek sterydy- kurde czemu mnie to spotyka-ja tam mało ważna ale maleństwo:-(
 
Papayka dziękuję :-)
Aga7602 niestety dzisiaj Szkraba nie zobaczę... :no: Ale na pewno dostanę skierowanie na usg i pewnie w przeciągu max 3 tyg będę miała wizytę :tak: Trzymam kciuki za Twojego okulistę dzisiaj! Napisz później, co Ci lekarz powiedział. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie przeprowadzać żadnego zabiegu :no: :-(


Ja miałam wczoraj ogromną ochotę na... chlebek z nutellą :szok: Gdzie ja nie przepadam za słodkim :no: I też dopadła mnie ochota na chipsy paprykowe... Na szczęście nie było niczego takiego pod ręką, a do sklepu nie zamierzałam się specjalnie po chipsy wybierać :-p

Z ostatnich nowinek, koleżanka uraczyła mnie wczoraj kolejną informacją dotyczącą ciąży ;-) Mianowicie - jeśli w czasie ciąży ma się ochotę na przytulanki z Mężem, to urodzi się dziewczynka, a jeśli się nie ma ochoty - chłopczyk. Nie mam pojęcia skąd ta dedukcja :eek: Ale mnie to rozbawiło :-)
 
Ostatnia edycja:
Aga, wspolczuje... pewnie bardzo sie meczysz....ze tez sie akurat teraz przyplatalo.... co do lekarstw, to trzeba wierzyc, w to, ze lekarz odpowiednio dobiera leczenie... ale spytac u drugiego nie zaszkodzi;-). Czyli ufam, ale sprawdzam...
 
reklama
witajcie dziewczyny!!!

ale produkujecie posty! wow, nie nadążam z czytaniem!

Nereida, super, że wszystko jest w porządku!!! to bardzo dobre wieści :-) nawet nie wiesz, jak mnie uspokoiły, ale swoją drogą małego klapsa dostaniesz :-D

witam nowe mamuśki, super, że jest nas coraz więcej! :tak:

Serg, ale kawał dobrej roboty odwaliłaś z Kalendarium, super! :-)
6.04 dwie kreseczki na teście! :-)
8.04 pierwsze USG i widać pęcherzyk, ma 3,2mm
14.04 kontrolne USG, mam skurcze, pęcherzyk mocno spłaszczony, dostaję Duphaston na uspokojenie organizmu
26.04 USG, jest maleństwo i ładne ciałko żółtkowe, słychać serduszko!!! kluska ma 91mm
30.05 szczegółowe USG i przełomowy 12 tydzień

U mnie samopoczucie coraz lepsze, choć nadal jestem bardzo senna i w ogóle się nie wysypiam. Marzę o słonecznych wakacjach pod palmą, chętnie bym się na tydzień ulotniła.

Jak dziś Wasze samopoczucie?
 
Do góry