reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziewczyny witam Was ponownie ja już dziś z samego rana miałam bliskie spotkanie z kibelkiem, ogólnie to całe dnie mam mdłości i typowo nic mi się nie chce . Ja piję jedynie herbatę czerwoną bo jakoś inna mi nie wchodzi . dzieckopiatku jak ja Ci zazdroszczę, że juz miałaś to główne usg i cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko ok. Powiem szczerze, że ja się bardzo boję bo w mojej rodzinie jest sporo dzieci z jakąś wadą i mam wielką nadzieję , że moje maleństwo to ominie i czekam na badanie jak na zbawienie.
Dane do kalendarium:
07.04 2 x 2 kreseczki
28.04 pierwsza wizyta i pierwsze usg dzidzia 1,72 cm, serduszko 161/min -8 TYDZIEN zalecone badania na toxo , PTA, GLUKOZA, OB I MOCZ KTORE SA W TRAKCIE REALIZACJI
06.06 2 wizyta i usg szczegółowe
 
reklama
Czesc mamuski.
Ja tez dopiero wstalam.W koncu udalo mi sie pospac i mam nadzieje,ze bede miala udany dzien.Wczoraj strasznie mnie bola glowa,myslalam,ze mi wybuchnie.Musialam wziasc tabletke i o 21 juz spalam:tak: Dzisiaj mam piekne sloneczko,wiec tez pojde wstawic pranie.

Milego dnia :-)
 
Dobry!
Wstałam rano opędziłam śniadanko i dalej poszłam lulać;p
Musze się zabrać do pisania prac na ekonometrię ;/ Ale się pobyczało czas popracować :)
Byłam wczoraj na chwile u tesciowej i oczywiscie wyszlismy z wałówką :) kopytka, kurczak, paluszki rybne gulasz z indyka - i weź tu jedź na warzywkach :D
 
No jak najbardziej się ciesze :) Mam tylko nadzieję ze Nasze relacje z czasem się będą polepszać :) Bo naprawde ile ja już się nasłuchałam i naczytałam o złych teściowych ....;p
 
Dziękuję, Dziewczyny, za dobre słowa i ściskam kciuki za Wasze usg! Na pewno będzie dobrze. Jak ja tak schizowałam, mąż pocieszał mnie, że przecież to, że na świecie zdarzają się trzęsienia ziemi/wypadki samochodowe itp., to wcale nie znaczy, że mnie się przydarzą, więc nie jest powiedziane, że zdarzy mi się to złe, którego się tak boję. Trzeba po prostu nie podejmować niepotrzebnego ryzyka i uważać na siebie, a będzie dobrze!!!
Dziewczyny, zastanawiałyście się się chociaż przez chwilę jaki rodzaj porodu chciałybyście wybrać?
Ja wiem, że u mnie będzie cesarka - mam poważną wadę wzroku
chodza za mna truskawki i szparagi.
ooo, za mną też!!! Zaraz się wydeleguję po truskawy!
Ściskam!
 
Ja mam paniczny strach przed porodem- nawet z tego powodu nie zamierzałam mieć dzieci...no ale natura chyba inaczej to wymyśliła.
Zobaczę jak się to wszystko rozwinie, ale myślę o cesarce na życzenie.
 
Witam

dzieckopiątku super,że wszystko z maluszkiem cacy :-):-)

Ja dziś znowu nieprzytomna,choc jak na siebie chodzę wcześnie spac :dry:
No ale podłogi już umyłam,ogarnęłam trochę,a na obiad zrobię na szybko ryż z warzywkami :blink:

Co do porodu,to mam nadzieję,że będzie mi dane po raz trzeci urodzic naturalnie :-)
Dwoje tak urodziłam i bardzo szybko pozbierałam się po porodach,miałam dwa razy epidural i tym razem również sobie zażyczę.Tym razem jednak nie urodzę w tym samym szpitalu co pozostałą dwójkę i trochę mam stracha przed nieznanym,ale znając tutejszą opiekę porodową i po porodową będzie jak zwykle miło i przyjemnie ;-):tak:

Ciekawe jak tam agniesia81r i jej córeczka,którą czekała operacja na serduszko? Trzymam kciuki agniesiu :tak::tak:
 
reklama
Ja się nie boję tyle porodu co tego że trafie na niemiłych niekompetentnych lekarzy :/

U mnie to samo , teraz dobrego lekarza oraz połozna znalesc to jak ze świeca:cool2:poród jak poród :-) jak by tak mocno bolało to by kobiety nie rodziły po 2-3 dzieci;-)Jakoś to przeżyjemy damy rade.

Ja dzis niestety w pracy do 17 .00 a taka piekna pogoda:-(jakas zmeczona jestem,poszłabym spac chodze nie do zycia,zaraz pójde na przerwe i podgrzeje sobie gołąbki;-)
 
Do góry