reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej dziewczyny:-)
Phelania, dzidzia śliczniutka!!Super, że wszystko ok!! Ja dopiero mam za tydzień wizytę, ale staram się nie denerwować..
Co do smarowania, ja używałam oliwki dla dzieci, tylko kurcze nie pamiętam dokładnie: albo bambino, albo nivea baby, ale chyba tą drugą..no i przez całą ciążę nic minie popękało, dopiero, jak urodziłam i brzuch zaczął wracać do normalności, wtedy pojawiło się parę rozstępów (ale już wtedy nie smarowałam..)
Wróżby - z obrączką mi się nie sprawdziło, wg wróżenia miał być pierwszy chłopak, druga dziewczynka..a u mnie pierwsza dziewczyna..ale za to sprawdziło mi się wg takiej tabelki;-): Komu Ch�opca, Komu Dziwczynk� ?
A z tą numerologią - to też się mi zgadza z pierwszą niunią:-), więc drugi musiałby być chłopiec:-)..
Sergi, trzymam kciuki, żeby mieli coś dla Ciebie!!!
aga7602, apap mogłabyś wziąć, tak jak któraś z dziewczyn podpowiadała..ja czasami, jak karmiłam, go brałam -doradziła mi tak lekarka..
Nereida - nie stresuj się, wszystko jest ok!!:tak:
 
reklama
U Mnie wychodzi syn-ale ja od początku jestem pewna że to będzie syn - oby było dziecie zdrowe

Kota-behemota - dziś pół dnia Mnie brzuch kuje ;/ Moje objawy nim się nasilać to maleją:( Np.jeszcze w zeszłym tyg co 2-3 godz latałam sikać bo sie wytrzymać nie dało a teraz tak nie mam - dziś np. obudziłam sie a mi sie nie chciało:( A tak samo popijałam tabletkę jak co wieczór :( Brzucho wydaje się mniejszy.. nie wiem czy dzidziek rozwija sie prawidłowo i czy wogóle się rozwija :(

Phelania - dzidzia super!
 
Ostatnia edycja:
nereida a w którym jesteś dokładnie tygodni, wiesz, że im bliżej 12tc tym objawy zaczynają słabnąć... ja np. w ogóle nie miałam problemu z częstym chodzeniem do łazienki na siusiu, brzuszek też jeszcze o niczym nie świadczy, bo na tak wczesnym etapie ciąży jak my jesteśmy, to często są wzdęcia, musisz też wziąć pod uwagę, że dzieć ma dopiero 1,5 - 3cm i na prawdę jeszcze nie potrzebuje tyle miejsca, ja do tej pory nie mam brzuszka, tylko wieczorem, ale bez trudu mogę go wciągnąć. także luz, musisz mocniej wierzyć w swoją fasolkę, bo kto nie jak ty, jej mama?
 
a-gala nie wiem właśnie już w którym jestem tyg bo każdy lekarz co innego mówił( od ost @ 8 tyg) ... :( dlatego z niecierpliwością na USG czekam
 
Hey dziewczyny:-)

aga
mi nieraz pomoga masaz glowy (skroni (okrezne ruchy))
Phelania sliczny ten Twoj bobasek:-)

Ja dzis tez juz po wizycie u lekarza, z naszym maluszkiem wszystko bardzo dobrze. Tylko znow male zmiany co do wieku dziecka i terminu porodu. To przez te moje dlugie cykle jak Wam to ostatnio pisalam. A wiec teraz termin porodu zostal przeniesiony na 15.12 (wiec prosze Was dziewczyny o mala zmiane na liscie grudniowych mam)
Zdjecie tez juz mam i o dziwo ja juz dzis mialam robione usg przez brzuszek;-)
A oto i nasz skarb!
10 tydz..jpg
 
nereida jak minęło już pełne 8 tygodni od ostatniej @ to znaczy, że jesteś w 9 tc, tak mniej więcej, a kiedy zaczęła ci się ostatnia @ ?
 
reklama
tajenka, naprawdę super , fajne wyraźne zdjęcie, ładnie się dzidzia profilem ustawiła (tak mi sie wydaje;-))
 
Do góry