reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
No i wróciłam :-)

Tajenka śliczny Bobasek :-) Ja już też chcę usg... :zawstydzona/y:

Byłam w swojej agencji pracy, oczywiście nic dla mnie nie mają... :wściekła/y: Ale za to odwiedziłam tez urząd pracy i przysługuje mi na szczęście ten zasiłek dla osób które utraciły pracę... i może jeszcze dodatek na opłatę czynszu za mieszkanie. No cóż, będę się starała o to :tak:
 
Hej dziewczyny :)
Sergi, trzymaj się, i walcz o swoje :)
Tajenka i Phelania śliczności te wasze szkraby :)
Nereida, wiem że trudno jest się nie stresować, ale trzymajcie, wszystko będzie dobrze :)
 
Hey dziewczyny:-)

aga
mi nieraz pomoga masaz glowy (skroni (okrezne ruchy))
Phelania sliczny ten Twoj bobasek:-)

Ja dzis tez juz po wizycie u lekarza, z naszym maluszkiem wszystko bardzo dobrze. Tylko znow male zmiany co do wieku dziecka i terminu porodu. To przez te moje dlugie cykle jak Wam to ostatnio pisalam. A wiec teraz termin porodu zostal przeniesiony na 15.12 (wiec prosze Was dziewczyny o mala zmiane na liscie grudniowych mam)
Zdjecie tez juz mam i o dziwo ja juz dzis mialam robione usg przez brzuszek;-)
A oto i nasz skarb!
Zobacz załącznik 355108

Tajenka twoja kluseczka jest przesłodka;-) widze ze wreszcie dobre wiesci na BB:-)oby wiecej :-) Nerida - nie martw sie!!! mój Gin powiedział ze dzidzia jest dopiero w macicy a nie w brzuchu:baffled: pytalam sie czy to normalne ze brzuszek jest twardy i napeczniały on powiedział ze to wzdecia :-)wiec sie ciesz ze masz narazie malutki brzusio , jeszcze Cie kochana wypchnie do przodu:-DTak zazwyczaj jest nie rosnie nie rosnie a tu NIESPODZIANKA:-) a_gala ma rację.
Wydaje mi sie ze w Niemczech jest lepszy i bardziej czuły sprzet niz w Polsce :crazy:i dlatego Tajenka zrobili Ci przez brzunio:tak:
 
Obyście Drogie miały rację!!! Jutro jak pójdę po ta receptę może uda mi się go poprosić by Mnie zbadał - to bym się troszkę uspokoiła... a dziś brzusio boli już nie wiem od czego z jednej str boli jak na okres z drugiej ciągle zbierają mi się gazy w jelitach i też nie miłe uczucie :-:)zawstydzona/y:
 
Dziewczyny, byłam wczoraj u mojej ginki i widziałam moje maleństwo, i nawet widziałam jak serduszko bije mojej fasolce. Bardzo miłe uczucie. Moje maleństwo ma 7 tygodni 3 dni i mierzy 10mm , przypuszczalna data porodu to 31.12.2011, ale nic nie wiadomo bo miałam nieregularne miesiączki(a data porodu szacowana przez USG). Następna wizyta 20 czerwca, ponieważ bedzie wtedy 12 tydz.
fasolka.jpg
Moja malutka fasoleczka:-)
 
tajenka i 27012701 śliczne fotki, ja już w piątek usg, też się nie mogę doczekać.

Matko dziewczyny u mnie energii zero. Nie mam na nic siły, wyszłam dziś na spacer i ledwo doszłam do domu. Jutro do pracy, nawet nie wyobrażam sobie jak tam wysiedzę i nie usnę. Oby te 3 miesiące szybko przeleciały bo mnie już dobija taki brak sił.
Kładę młodą spać i sama też idę. Dobranoc mamuśki
 
27012701 sliczna ta Twoja fasoleczka:-)

A ja Wam dziewczyny musze sie normalnie pochwalic, zabralam sie za sprzatanie. All inclusive:-D. Teraz sobie odpoczywam:-)
 
Witajcie kochane!

Właśnie wróciłam z USG kruszynka ma sie dobrze jest cala i zdrowa:-) usłyszalam serduszko i dopiero teraz do mnie doszło ze rodzi sie we mnie nowe życie:-puderzen 156/'min wiec szybciutko puka:-)jesli chodzi o toxo to Gin mi powiedzial ze na 90% zarazilam sie 20tygodni temu czyli przed zapłodnieniem.Ale dla świetego spokoju zrobilam sobie dzis powtórke z badan. Za 2 tyg mam wizyte i bedzie juz przez brzuszek:-)beda badania na przezierność karkowa i choroby genetyczne.Jedna rzecz mnie wkurzyla nie dał mi L4 :wściekła/y:powiedzial ze jest zbyt wczesna ciaza i pomyślimy za 2 tyg:baffled:taka jestem zla , bo tak mi sie nie chce chodzic do tej pracy, :eek:Wklejam usg mojej kluski;-)Zobacz załącznik 355003

P.S.dziewczyny nie martwcie sie oby do nastepnego usg, minie 12 tydzien i bedziecie spokojniejsze:tak:mi juz lepiej na serduchu

Hey dziewczyny:-)

aga
mi nieraz pomoga masaz glowy (skroni (okrezne ruchy))
Phelania sliczny ten Twoj bobasek:-)

Ja dzis tez juz po wizycie u lekarza, z naszym maluszkiem wszystko bardzo dobrze. Tylko znow male zmiany co do wieku dziecka i terminu porodu. To przez te moje dlugie cykle jak Wam to ostatnio pisalam. A wiec teraz termin porodu zostal przeniesiony na 15.12 (wiec prosze Was dziewczyny o mala zmiane na liscie grudniowych mam)
Zdjecie tez juz mam i o dziwo ja juz dzis mialam robione usg przez brzuszek;-)
A oto i nasz skarb!
Zobacz załącznik 355108

Dziewczyny, byłam wczoraj u mojej ginki i widziałam moje maleństwo, i nawet widziałam jak serduszko bije mojej fasolce. Bardzo miłe uczucie. Moje maleństwo ma 7 tygodni 3 dni i mierzy 10mm , przypuszczalna data porodu to 31.12.2011, ale nic nie wiadomo bo miałam nieregularne miesiączki(a data porodu szacowana przez USG). Następna wizyta 20 czerwca, ponieważ bedzie wtedy 12 tydz.
Zobacz załącznik 355143
Moja malutka fasoleczka:-)

Dziewczyny ale śliczne te wasze maleństwa. Aż się człowiek wzrusza ...

Sergi robiłaś już może tą tabelkę z tym naszym kalendarzem wizyt, bo nie mogę się już jej doczekać :-)

Ja dziś byłam z całą rodzinką na basenie. Było fajnie, wymasowałam sobie ten swój kręgosłup na bąbelkach:-D
 
reklama
Dziewczyny, byłam wczoraj u mojej ginki i widziałam moje maleństwo, i nawet widziałam jak serduszko bije mojej fasolce. Bardzo miłe uczucie. Moje maleństwo ma 7 tygodni 3 dni i mierzy 10mm , przypuszczalna data porodu to 31.12.2011, ale nic nie wiadomo bo miałam nieregularne miesiączki(a data porodu szacowana przez USG). Następna wizyta 20 czerwca, ponieważ bedzie wtedy 12 tydz.
Zobacz załącznik 355143
Moja malutka fasoleczka:-)

Gratulacje! Dzis naprawde jest dzien na bogato.... :)
 
Do góry