reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam :) mam wyznaczony termin na 27 grudnia ma ktoś też taki termin? :)

ale tu dużo nowych postów do czytania a wydawało się, że nie było mnie chwilkę ;)

mam pytanie miałam usg w piątek czyli 6 maja i powiedział, że następne będzie pod koniec czerwca, a mi się wydaję, że to zbyt długo zresztą nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę dzidzie i bijące serducho! :) świetne uczucie. I nie wiem czy się doczekam aż do końca czerwca i myślę czy nie iść wcześniej gdzieś indziej jeszcze do innego gina zobaczyć tak na początku czerwca tylko nie wiem czy to napewno bezpieczne? Ale myślę, że nie bo chyba powinno się robić usg co miesiąc?? Co myślicie?

A i widziałam, że nie tylko ja mam problem i nie tylko ja byłam pierwszy raz u gina jak już w ciąży byłam znaczy byłam raz, ale miałam tylko usg na brzuchu... Wiem wstyd, ale nigdy nie miałam problemu, a właściwie długo się zbierałam na tą pierwszą wizytę tak długo, że w końcu przyszłam już z dzidzią w środku ;) i miałam już 1 wizytę na krześle i 2 usg i dalej troszkę się wstydzę, ale z wizyty na wizytę jest już lepiej :) zresztą mam 19 lat także też jestem młoda...
 
reklama
Ech! od pół godziny zamiast grzecznie pracować - siedzę tu i próbuję wkleić suwaczek. ni hu hu mi nie idzie. ciągle wyskakuje jakiś błąd. rozumiem, że muszę wkleić kod suwaczka, tak? cały czas pokazuje mi plik błędny:(

Witam nowe mamy:)

o!chyba coś mi ten suwaczek nie wyszedł hihi. a próbuje już pół godziny go wkleić. ciekawe co robię nie tak? stare bywalczynie - może jakieś wskazówki?

teraz nie wiem jak to usunąć,ech. komputerowiec ze mnie marny:)

ale mam lenia w pracy. nie mogę dziś wysiedzieć!krzyże bolą jak diabli. nie mogę się nawet poskarżyć, bo oficjalnie jeszcze szefostwo nie wie. jutro wytęsknione usg. jak wszystko będzie dobrze- daj boże- powiem wszystkim kogo spotkam.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja termin mam na 26 grudnia. Strasznie sie czuje cały czas senna i zmeczona. W srode mam 2 usg, bedzie to 8 tydz wiec bedzie widac serduszko. No i mam zamiar wziasc L4 i siedziec na nim az do rozwiazania bo moja praca mi nie pozwala na pracowanie w ciazy. Takze od czwartku bede z Wami czesciej ;-)
 
majeczka : hej jetsem jestem :)
ale zaraz uciekamy na plac zabaw
jak sie czujesz? ja zmeczona...
odliczam dni..za miesiac jade do tesciow, babcia zajmie sie malym a ja odpoczne brzuchem do gory :))))))))))))))))))))))))
 
agness1 A ja w ogóle nie senna wręcz przeciwnie rano wstaję i nie mogę już zasnąć :-p Widok jak bije serducho bezcenny patrzyłam i nie wierzyłam coś wspaniałego nie mogę się doczekać jak będzie coraz więcej widać :happy2: :happy2:
 
magda06 a możesz mi powiedzieć kiedy miałas ostatnią miesiaczkę. :) Ja jeszcze nie byłam u lekarza i nie mogę stwierdzić ile fasolka ma tygodni i na kiedy mam termin. Ja ostatnią miesiączkę miałam 17,03,2011
 
dziewuszki witam Was bardzo gorąco :)
Byłam dziś na wizycie i mogę już to głośno powiedzieć, moje maleństwo ma aż 1,53cm i pięknie pikające serduszko!!!
Ależ mi ulżyło, do tej pory nie mogę uwierzyć, że noszę w sobie nowe życie :)
Termin porodu z USG i daty OM wychodzi na 18 grudnia. Dostałam też L4, na razie na miesiąc, a później zobaczymy jak się będę czuła. Bardzo wam dziewczyny współczuję tych wszystkich mdłości i wymiotów, u mnie na szczęście nie występują :-) Moje ciążowe objawy to tylko wieczna senność, tkliwe piersi no i niestety ostatnio pojawiły sie bóle głowy.
Następną wizytę u mojej ginki mam na 2 czerwca, muszę też się umówić na dodatkowe USG między 12, a 14 tygodniem do innego specjalisty no i oczywiście odstałam do z robienia kolejne wyniki z krwi. Oczywiscie nadal muszę się oszczędzać i wspomagać progesteronem, pomału zastępujemy duphaston luteiną, także moj portfel trochę sobie odpocznie :_)
 
reklama
27012701 Ostatnią miesiączkę miałam 19.03.2011 :) Pewnie zaczynasz 8 tydzień i serduszko biję :D

a_gala Ja też nie mogę uwierzyć, że mam w brzuchu małą istotkę :-) A moje objawy to tylko częste siku no i miałam lekkie mdłości, ale przeszły całe szczęście jak narazie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry