reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

witam mamuski;)

Tym razem ja równiez mogę napisać jako oficjalna grudnióweczka :) Termin na 15.12!
Jestem świeżo po wizycie, ciaża ok, bijące serduszko (wzruszyłam sie dziś chyba nawet bardziej niż przy pierwszej ciaży), 9 tydzień, pierwsze zdjęcie i jak narazie wszystko OK:)

Cóż za radość!

Następna wizyta 6.06...

Serdecznie pozdrawiam, zmykam z młodym na spacerek, bo u nas piękna pogoda!
 
reklama
Witajcie Mamuśki;-)
U mnie dziś piękne słoneczko i cieplutko wreszcie! Bo ostatnio pogoda nieźle przegięła:tak:
Mój mały zasmarkany,a w nocy doszedł kaszel...
Zaczynam się już wreszcie dobrze czuć,czasem tylko jestem senna i dziwnie zmęczona...
Jestem w szoku bo próbowałam się dziś wbić w moje rurki i... ja nie mam co na siebie włożyć:szok:
spodnie ...wyrosłam z nich...muszę gdzieś szybko coś kupić bo z gołą pupą będę chodzić:-D
A ceny na odzież ciążową...szok!
Jos gdzie jesteś kobieto?
Serg:-) masz jakieś przeczucie dot. płci?

A reszta? Mamy które mają dziewczynki czym zajadały się w ciąży?
Ja mam już synka i z nim w ciąży wciągłam wszystko co KWAŚNE:tak:
Kochana, ja mam przeczucie że pod serduszkiem mieszka Synuś ;-) Ale co będzie, to się okaże - ważne, żeby Perełka była zdrowa! :tak: Na razie nie mam żadnych "smaczków" i zachcianek ;-)



Po rozmowie z szefem ok, przyjęli to dzielnie, nikt na mnie nie nakrzyczał
wink2.gif
Od jutra na rano do pracy - KONIEC Z NOCKAMI i pracą po 12 godzin!
laugh2.gif
Na razie przez 2 tygodnie będę na rano, a później jeszcze mi powiedzą, co dalej... Muszą teraz znaleźć kogoś na moje miejsce na nocki
sorry2.gif
p.gif
Może być tak, że mnie przeniosą na popołudniówkę od 11:30 do 19:00, ale całkiem możliwe, że jednak zostanę na porannych zmianach
wink2.gif
Dziękuję Wam bardzo za kciuki i dobre myśli! :tak:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W związku z tym, że pojawiło się u nas na wątku mnóstwo Nowych Mamusiek w tym również Nowych Forumowiczek którym serdecznie gratuluję :tak:, chciałabym poprosić zwłaszcza Nowe Koleżanki o zapoznanie się z Regulaminem Forum BabyBoom -----> Regulamin forum - Forum BabyBoom

Bardzo proszę o zwrócenie uwagi zwłaszcza na punkt 3. regulaminu:

"Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."

Chyba nam wszystkim zależy na czytelności tego wątku i własnych wypowiedzi, dlatego proszę o stosowanie się do tej reguły.

W razie jakichkolwiek problemów lub nieścisłości służę pomocą :tak:
 
Ostatnia edycja:
Sergie, super się Tobą zjęli :-) No i cieszę się, że tak gładko Ci poszło. Haha, teraz się ciągle zastanawiam jak to będzie gdy ja przynisę jakieś zaświadczenie do pracy. Może nawet poproszę żebym nie musiała przychodzić na tą durną 6 rano :)
Nie wytrzymałam dzisiaj, chyba trochę nudziło mi się w pracy i kupiłam na ebayu aparat do słuchania serduszka Dzidzi. :laugh2: i bardzo się cieszę, bo w domu czekał list z terminem pierwszego usg - 6 czerwca :baffled: nie ma szans, że tak długo wytrzymam bez podgladania. Oby ten aparacik działał dobrze, to może uda się chociaż wysłuchać serduszko wcześniej.

Próbowałam poukładać swoje posty dzisiaj i jeden niechcący skasowałam :nerd: haha. A Już nie chciało mi się pisać od nowa :-p
Pozdrowinia dla wszystkich Grudniówek, fajnie, że tak dużo nas, jest o czym poczytać. Trzymam kciuki za wszystkie Fasolki :happy2:
 
Sergeevna no to świetnie,że w pracy poszli Ci na rękę :-):tak::tak:
Bardzo się cieszę.

Magda06 bo tutaj tak jest,jedno USG około 18-20 tygodnia,bardzo szczególne i do widzenia.A za prywatne 130euro,a przeciez nie będę co miesiąc wywalała tyle kasy.:sorry2:

Scholastyka ty to chociaż znasz termin,ja nie jeszcze.Ale chyba zadzwonię do szpitala i się dowiem kiedy mam wizytę :dry:
 
Dziewczynki co do przeczuć, to ja mam przeczucie na chłopaka :) ale jak będzie córcia to też pięknie.

A z tą talią dziewczynki, to dziwna rzecz, bo faktycznie taka się robię obszerniejsza, ale na wadze nie ma więcej :confused:

Sergeevna fajnie, że Ci tak z robotą poszli na rękę
 
Powiem wam kochane ze ja przytyłam juz 3kg :-) musze sie troszke zmotywowac do wiekszego ruchu:):tak: Ostatnio jem duzo nabiału potrafie wchłonac 5 serków Danio, nie mam ochoty ma mieso , i ryby ,natomiast chlebek, makaron i ziemniaki ... cos pysznego:) :-p myslicie ze to na dziewczynke?
 
Ostatnia edycja:
Witam :) mam wyznaczony termin na 27 grudnia ma ktoś też taki termin? :)

ale tu dużo nowych postów do czytania a wydawało się, że nie było mnie chwilkę ;)

mam pytanie miałam usg w piątek czyli 6 maja i powiedział, że następne będzie pod koniec czerwca, a mi się wydaję, że to zbyt długo zresztą nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę dzidzie i bijące serducho! :) świetne uczucie. I nie wiem czy się doczekam aż do końca czerwca i myślę czy nie iść wcześniej gdzieś indziej jeszcze do innego gina zobaczyć tak na początku czerwca tylko nie wiem czy to napewno bezpieczne? Ale myślę, że nie bo chyba powinno się robić usg co miesiąc?? Co myślicie?

A i widziałam, że nie tylko ja mam problem i nie tylko ja byłam pierwszy raz u gina jak już w ciąży byłam znaczy byłam raz, ale miałam tylko usg na brzuchu... Wiem wstyd, ale nigdy nie miałam problemu, a właściwie długo się zbierałam na tą pierwszą wizytę tak długo, że w końcu przyszłam już z dzidzią w środku ;) i miałam już 1 wizytę na krześle i 2 usg i dalej troszkę się wstydzę, ale z wizyty na wizytę jest już lepiej :) zresztą mam 19 lat także też jestem młoda...

Nie martw sie kochana jesli chodzi o "samolot" kwestia przyzwyczajenia , z czasem to bedzie juz dla Ciebie rutyna:) jesli sie denerwujesz mozesz wczesniej zrobic USG u mnie jest podobna sytuacja ja mialam robione w 2 tyg ciazy do tej pory nie wiem co sie dzieje z malenstwem bardzo sie denerwuje ale jakos dotrzymam do 17 maja- tylko tydzien.A jesli chodzi o termin mam na 12.12.2011:) Trzymam kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewuszki witam Was bardzo gorąco :)
Byłam dziś na wizycie i mogę już to głośno powiedzieć, moje maleństwo ma aż 1,53cm i pięknie pikające serduszko!!!
Ależ mi ulżyło, do tej pory nie mogę uwierzyć, że noszę w sobie nowe życie :)
Termin porodu z USG i daty OM wychodzi na 18 grudnia. Dostałam też L4, na razie na miesiąc, a później zobaczymy jak się będę czuła. Bardzo wam dziewczyny współczuję tych wszystkich mdłości i wymiotów, u mnie na szczęście nie występują :-) Moje ciążowe objawy to tylko wieczna senność, tkliwe piersi no i niestety ostatnio pojawiły sie bóle głowy.
Następną wizytę u mojej ginki mam na 2 czerwca, muszę też się umówić na dodatkowe USG między 12, a 14 tygodniem do innego specjalisty no i oczywiście odstałam do z robienia kolejne wyniki z krwi. Oczywiscie nadal muszę się oszczędzać i wspomagać progesteronem, pomału zastępujemy duphaston luteiną, także moj portfel trochę sobie odpocznie :_)


Kochana gartuluje :-)Pewnie niesamowite wrażenie - kurcze ja dopiero 17 maja a tak mi sie czas dłuży .. mam lekkie obawy choc nie moge sie juz doczekac ;-)
 
reklama
Sergie, super się Tobą zjęli :-) No i cieszę się, że tak gładko Ci poszło. Haha, teraz się ciągle zastanawiam jak to będzie gdy ja przynisę jakieś zaświadczenie do pracy. Może nawet poproszę żebym nie musiała przychodzić na tą durną 6 rano :)
Nie wytrzymałam dzisiaj, chyba trochę nudziło mi się w pracy i kupiłam na ebayu aparat do słuchania serduszka Dzidzi. :laugh2: i bardzo się cieszę, bo w domu czekał list z terminem pierwszego usg - 6 czerwca :baffled: nie ma szans, że tak długo wytrzymam bez podgladania. Oby ten aparacik działał dobrze, to może uda się chociaż wysłuchać serduszko wcześniej.

Próbowałam poukładać swoje posty dzisiaj i jeden niechcący skasowałam :nerd: haha. A Już nie chciało mi się pisać od nowa :-p
Pozdrowinia dla wszystkich Grudniówek, fajnie, że tak dużo nas, jest o czym poczytać. Trzymam kciuki za wszystkie Fasolki :happy2:
Dziękuję bardzo :zawstydzona/y:
Ja też chciałabym kupić sobie ten aparacik :tak: Daj znać, jak się sprawuje :-) Świetna rzecz, że można tak maluszka podsłuchać ;-)

Sergeevna no to świetnie,że w pracy poszli Ci na rękę :-):tak::tak:
Bardzo się cieszę.

Magda06 bo tutaj tak jest,jedno USG około 18-20 tygodnia,bardzo szczególne i do widzenia.A za prywatne 130euro,a przeciez nie będę co miesiąc wywalała tyle kasy.:sorry2:

Scholastyka ty to chociaż znasz termin,ja nie jeszcze.Ale chyba zadzwonię do szpitala i się dowiem kiedy mam wizytę :dry:
Dziękuję za miłe słowa :tak:
A to jest niestety nasz problem, "zagranicznych" Mam :dry: W UK jest tak samo, usg tylko w 12-14tyg i w 20-22tyg, później już nie ma szans chyba że prywatnie :sorry2:

Dziewczynki co do przeczuć, to ja mam przeczucie na chłopaka :) ale jak będzie córcia to też pięknie.

A z tą talią dziewczynki, to dziwna rzecz, bo faktycznie taka się robię obszerniejsza, ale na wadze nie ma więcej :confused:

Sergeevna fajnie, że Ci tak z robotą poszli na rękę
No jasne, ja mam przeczucia na chłopca, ale jak Dziewuszka będzie to też super :laugh2:

Powiem wam kochane ze ja przytyłam juz 3kg :-) musze sie troszke zmotywowac do wiekszego ruchu:):tak: Ostatnio jem duzo nabiału potrafie wchłonac 5 serków Danio, nie mam ochoty ma mieso , i ryby ,natomiast chlebek, makaron i ziemniaki ... cos pysznego:) :-p myslicie ze to na dziewczynke?
Tak, zdecydowanie "na dziewczynkę" ;-) :laugh2:

Kochana gartuluje :-)Pewnie niesamowite wrażenie - kurcze ja dopiero 17 maja a tak mi sie czas dłuży .. mam lekkie obawy choc nie moge sie juz doczekac ;-)
Ale będziesz miała wizytę z usg, tak?... U mnie jakoś w połowie czerwca chyba :dry: :sorry:
 
Do góry