reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja też witam nowe Mamusie :tak: :laugh2:

Kota-Behemota u mnie podobnie z objawami... ;-) Senność, szybko się męczę, często biegam do łazienki i praktycznie przez cały dzień chodzę i ziewam :-D:zawstydzona/y: Piersi już od kilku dni nie rosną, za to potrafię się czasem obudzić w nocy jak się "źle" przekręcę na łóżku i mnie bolą :szok::zawstydzona/y:

Poza tym ostatnio czuję się przez wszystkich rozpieszczana jak nigdy ;-) :zawstydzona/y: ...

Dzisiaj wybieram się do firmy na przyspieszoną rozmowę z szefem... Ze względu na te plamienia postanowiłam nie czekać, tylko już powiedzieć mu o ciąży, bo nie wyobrażam sobie powrotu na nocną zmianę i pracy po 12 godzin :szok: :no: Ale stresuję się niesamowicie... Chyba wszystkie paznokcie pozjadam jeszcze zanim wyjdę z domu... :dry: :sorry: :sad:


DZIEWCZYNY!

Może któraś z Was jest ze Słupska lub okolic albo ma tam rodzinkę która mogłaby pomóc?...

O co chodzi, przeczytajcie tutaj:


https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/oddam-mojego-synka-50942/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Mamuski,
Dopisuje sie do czekajacych, pierwszy wywiad 26 maja, pierwsze USG, nawet jeszcze nie wiem kiedy..(ok 12. tyg.) :no: niech ten czas szybciej mija :tak:
Kota, milo mi sie czyta Twoje posty, bo widze, ze objawy mamy bardzo podobne. Chyba coraz lepiej sie czuje. A moze sie po prostu przyzwyczailam. I chodzi za mna kapusniak, bo ktoras z dziewczyn napisala ktoregos dnia, ze zjadla ze smakiem. Od tamtej pory jak pomysle o kwasnym to.. mmmm... slinka leci. Szkoda, ze nie jestem tak dobra kucharka jak Ty, zeby sie wziac i ugotowac dobra zupke. Pewnie dzisiaj. A wczoraj pol dnia spedzilam na klotni z m, (haha, a rano sie naprodukowalam na forum, zeby pociszyc moralami Firanke, ktora tez miala spine z ukochanym, co za ironia losu). Dobrze, ze sie chlop zreflektowal, przeprosil, zrobil zakupy, nawet ugotowal obiad :-D i wieczorem wszystko OK. nawet sie ciesze, ze jestem znow w pracy, tydzien szybciej minie :happy2:
Hej Sergeevna, a ja po tym jak ruszylas temat postnowilam zrobic to samo
laugh.gif
Dzis sie zarejestruje do GP, poprosze o zaswiadczenie, i zloze oficjalne zawiadomienie.
Pozdrowka
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Hej Sergeevna, a ja po tym jak ruszylas temat postnowilam zrobic to samo :-D Dzis sie zarejestruje do GP, poprosze o zaswiadczenie, i zloze oficjalne zawiadomienie.
Pozdrowka :-)

No właśnie, ja się zastanawiam, teoretycznie potrzebny mi jest "papier", że jestem w ciąży, ale... No właśnie, jedyny papier jaki dostaniemy przed 20-stym tygodniem ciąży to podobno... TYLKO zdjęcia usg z pierwszej wizyty! :szok: Więc ja zaryzykuję, bo już mam ich 4... ;-) Fakt, że z Polski, no ale nie będę ryzykowała zdrowia i życia Dziecka dla jakiejś popapranej pracy... Nie mniej, mam nadzieję, że nie zostanę bezrobotną i w firmie przyjmą to dobrze...
 
sergeevna, trzymam mocno kciuki, na pewno będzie dobrze i mam nadzieję, że szef okaże się bardzo wyrozumiały! Daj znać, jak poszło!

Scholastyka, e tam, kucharka ze mnie przeciętna, ale taką miałam ochotę na tą zupkę, że jakakolwiek by nie wyszło, to byłaby pyszna haha. Cieszę się, że mamy podobne objawy, bo szczerze mówiąc, to trochę się zamartwiałam tym, że tak lekko w ciąży się czuję, no i szczerze to lubię być w ciąży, jeśli każda ma tak wyglądać, jak moja obecna do tej pory to chętnie będę ciążarówką :tak:

do dzisiejszych objawów dorzucam pobolewanie bioder hmm, rosnę.. talia też już jest znikoma..
 
Witajcie
Ja dziś rano miałam taką chęć na słodkie, że zjadłam śniadanie na słodko (kanapki z serkiem i dżemem) i potem jeszcze do kawy czekoladkę. Teraz tak mnie muli, że na słodkie nie spojrzę chyba do końca ciąży :-p
Ja o talii zapomniałam już w pierwszej ciąży i tak pozostało. Ale po urodzeniu biorę się za siebie.

sergeevna trzymam kciuki, dobrze, że zdecydowałaś się powiedzieć o ciąży. Ważne jest zdrowie twoje i maluszka.
 
Witam

Talia? A co to takiego? :dry::dry:

sergeevena powodzenia w pracy :tak::tak:


witamy nowe mamy

małamrówka mam nadzieję,ze trzecie podejście będzie szczęśliwe :tak::tak:

U nas leje jak z cebra :baffled: ciemno się w chacie zrobiło i nic się nie chce :sorry2:
 
u mnie tez sie udało:-)termin mam na 12.12.2011 gratuluje wam kochane i wszystkiego dobrego ,napewno zawitam na tym forum nie raz;-)pierwszą wizyta mialam w 2tyg ciazy by potwierdzic dzidzie, nastepna wizyta na 17 maja - nie moge sie doczekac:-D-kiedy wreszcie usłysze bijace serduszko maleństwa:-)
 
reklama
Witajcie Mamuśki;-)
U mnie dziś piękne słoneczko i cieplutko wreszcie! Bo ostatnio pogoda nieźle przegięła:tak:
Mój mały zasmarkany,a w nocy doszedł kaszel...
Zaczynam się już wreszcie dobrze czuć,czasem tylko jestem senna i dziwnie zmęczona...
Jestem w szoku bo próbowałam się dziś wbić w moje rurki i... ja nie mam co na siebie włożyć:szok:
spodnie ...wyrosłam z nich...muszę gdzieś szybko coś kupić bo z gołą pupą będę chodzić:-D
A ceny na odzież ciążową...szok!
Jos gdzie jesteś kobieto?
Serg:-) masz jakieś przeczucie dot. płci?

A reszta? Mamy które mają dziewczynki czym zajadały się w ciąży?
Ja mam już synka i z nim w ciąży wciągłam wszystko co KWAŚNE:tak:
 
Do góry