reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej dziewczyny :) chwilkę mnie nie było a tu nowe mamusie :) nie dam rady Was nadrobić :)
JA dziś odczułam pierwsze zachcianki smakowe :) wszystko bym jadła ze śmietaną hehehe. Makaron + śmietana, frytki + śmietana itd :)
A tak serio, to normalnie trzęsę się na tę pierwszą wizytę z fasolką u ginka... boję się o dzidziusia itd... masakra. A mój mąż przeżywa katusze przez to - wydzieram się, mam humory.
 
reklama
Dagusia, a kiedy masz wizytę?... Ja też przed pierwszym spotkaniem z ginekologiem drżałam o wszystko... :-( Póżniej było już ok, do momentu, kiedy pojawiło się plamienie :dry: :sad:

Na szczęście, ginka pomogła i już jest ok. :tak:

Wszystko będzie dobrze, zobaczysz Słońce! :laugh2: Trzymam kciuki :tak:
 
dagne nie denerwuj się tak, na prawdę nie ma takiej potrzeby :) wiem, że łatwo powiedzieć, bo sama do dzisiaj trzęsłam się na samą myśl o wizycie i USG a tu okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :-)
 
w takim razie przedstawiam Wam moje dzieciątko :)
24ywlls.jpg
[/IMG]
 
W środę mam o 13 :) wiecie, niby jestem pełna optymizmu, ale zawsze jest jakiś niepokój w sercu.
Dzięki za dobre słowo:)
A zdj usg a_gala- piękne :)
 
reklama
Witam Was Grudnióweczki!!!!

Nie nadążam za Wami, tyle się tutaj dzieje....:)))
Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań i mocz mam kiepski. trochę się boję, bo całą poprzednią ciążę ( 6 lat temu) miałam problemy z nerkami. W środę mam wizytę u mojego gin i tak jak Wy jestem pełna obaw czy z dzidzią wszystko ok.

A poza tym nadal brak objawów oprócz ogromnego apetytu na mięso, owoce, pomidory. i tak sobie rosnę:-)

mam córkę i całą ciążę z Alicją miałam smaki na ostre ( ogórki kiszone, ryby, ocet) i wszyscy byli przekonani, że będzie chłopak a tu..... teraz bardzo jestem ciekawa co tam rośnie pod moim serduszkiem.

Pozdrawiam Was moje kochane!!! Trzymajcie za mnie i moje maleństwo kciuki we środę!!! Dam Wam znać!!!
 
Do góry