reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Dziewczyny, Inka proszę Was wejdźcie na grupę!!!!!Potrzebuję Waszych mocy i prawników ewentualnie.
VENUS JESTEM SZCZESLIWA!!!!!!!!KOCHANE MALEŃSTWO BUZI DLA WAS!!!!!!MEGA RADOCHA!!!!
 
Witajcie.
Muszę wam to napisać. Znajduję się teraz w tak błogim stanie że szok. WSZYSTKIE dzieci mam u teściowej. Może to nie najlepszy pomysł :rofl2: ale jak chcą to nie mogę im tego zabronić. Najwyżej bede je tygodniami doprowadzać do normalności:cool: To jest mój pierwszy raz od... kilku lat kiedy jestem sama :-D:-D:-D. Mikuś nawet na noc tam został:-D To dla mnie taka ulga psychiczne, że tego się poprostu nie da opisać.
Z gorszych wiadomości to nadal mam szwy:no: Można było zdjąć tylko te z kręgosłupa, a na łopatce zostały na kolejny tydzień. Jakby tego było mało to rany mi ropieją :-( Mam chodzić bez opatrunków. Nie wiem co będzie dalej. Jestem sama mogłabym to wykorzystać i ogarnąć co nie co, ale mam się nadal oszczędzać więc nici z pracy. Miałam iść na pielgrzymkę... będę wyć we wtorek, no ale zdrowie ważniejsze.

To tyle u mnie.
 
Sergi jak ty tam? Zamierzasz się rozpakować?

Ja mam 4 ciasta popieczone. Kurcze, dzieci nie ma to pieczenie jest taką przyjemnością że szok:-) Robiłam Shreka, sernik, sucharkowe i pleśniaka. Będzie pysznie :-p

Mój kochany synek dzwoni do mnie i woła MAMA, a ja se myślę "posiedź tam dziecko do jutra". Ha ha, ale jestem paskuda co? Trzeba bedzie pewnie jechać. I wydaje mi się że nas zobaczy, nacieszy się nami i powie że zostaje:-D
 
reklama
venus- gratuluję synka !!! to teraz masz jaka nasza Maxwell cukiereczki M&M tylko płci męskiej :)
Agapa- ja zawsze byłam najszczęśliwszą mamą gdy Ola była w przedszkolu....ach te chwile ciszy i spokoju. To podobno całkiem normalna, naturalna reakcja bo miałam aż wyrzuty że tak właśnie jest ;)

Na okres wakacji przeprowadziliśmy sie na działkę. M dojeżdża stamtąd do pracy ( ma tylko 20min dalej niż z domu) a my z całkowitą starannością oddajemy sie istnieniu. Bez radia, tv, internetu, nawet komórka ma słabiutki zasięg ha ha. Ola nauczyła sie robić trupa tzn kładzie sie na wodzie i może tak leżeć cały dzień. Wystaje jej tylko daszek z czapki i palce od nóg a Kasia w pompowanym kółeczku kręci sie w kółko i tak codziennie.....Teraz zjechaliśmy do domu bo w sobote byliśmy w Wawie na weselu mojej siostry ciotecznej. Strasznie nam sie nie chciało no ale...dziewczyny ładnie sie bawiły do 22ej wytrzymały. Potem M nas odwiózł i wrócił na imprezę. Nic nie pił i o 4 znów przyjechał już z moimi rodzicami......Mieliśmy wczoraj podlać kwiatki, przepakować walizkę i spadać znów na działkę ale Kasia była przeciw, bo ona chce pobyć w swoim pokoju......Dziewczyny nadal sie kłócą, na okrągło konflikty między nimi :( Kasia o byle co sie drze a ja z tyłu głowy zawsze mam tego sąsiada i policję :( a na działce sąsiedzi są bardzo życzliwi, wspieramy sie nawzajem. Tam jest nasz prywatny raj i tylko te zgrzyty między dziećmi ale intensywnie pracuję nad tym. Wyżebrzę sobie u Pana Boga. W moim życiu i tak jest więcej łaski bożej niż rozumu ;)

Przygodę ostatnio miała Ola. Wieczorem myłam jej włosy i przy jej oku zobaczyłam czerwoną plamkę, coś ją ugryzło chyba ? rano już miała tak spuchnięte powieki że na pół twarzy. Nie mogła otworzyć oka. M przyjechał po nią, zabrał do miasta do lekarza. Syropek, tabletki, krople na szczęście pomogły. Tak wyglądała pod koniec pierwszego dnia kuracji. Z rana to wyglądało 50% gorzej, ale tak mi sie łapy trzęsły z nerwów że nawet nie wpadłam na to żeby zrobić zdjęcie.

Pozdrawiam Was serdecznie !!!
 

Załączniki

  • IMG_3023.jpg
    IMG_3023.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 48
Do góry