reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

majeczka - dzis jest 27 dc, okres powinien do mnie zawitac najwczesniej jutro poznym popoludniem. nie chce robic testu przed terminem @, ostatnim razem robilam dwa dni po spodziewanej @ i druga kreseczka wyszla mi baaardzo slabo, a tak poza tym to chyba troche sie boje kolejnego rozczarowania, w razie jak by nic z tego nie wyszlo w tym cyklu...:( ponad pol roku temu stracilam swoja pierwsza dzidzie i niczego bardziej nie pragne jak tej malej istotki pod serduszkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też teraz robiłam test przed terminem miesiączki.W związku z plamieniami poszłam dziś znów do gina,ale tym razem na NFZ(nie mam teraz 100 na wizytę).Badanie miłe nie było,lekarz stwierdził krwawiącą nadżerkę i krwiak między macicą a płodem
 
ja też teraz robiłam test przed terminem miesiączki.W związku z plamieniami poszłam dziś znów do gina,ale tym razem na NFZ(nie mam teraz 100 na wizytę).Badanie miłe nie było,lekarz stwierdził krwawiącą nadżerkę i krwiak między macicą a płodem

Gdy byłam w ciąży z córeczką to w 7 tc też miałam krwiaka, oszczędzałam się przez 2 tyg i wszystko było w porządku tak że pewno u Ciebie też wszystko będzie dobrze- a co Ci lekarz zalecił? Bierzesz luteinę albo duphaston?

a_gala trzymam kciuki za brak @, ja też straciłam dzidzię w 8 tc w październiku 2010.
 
biorę luteinę,mam do was pytanie,pomóżcie mi,bo wydaje mi się,że moja beta rośnie trochę wolno.W poniedziałek:14 678,w środę 23 941-wystarczający przyrost?Po tej wizycie ciągle plamię,musiał mi tą nadżerkę chyba uszkodzić
 
agniesiaa ważniejszy jest przyrost bety, a nie jej wartosc, bo to sprawa indywidualna. po 48 h beta powinna zwiekszyc sie o 66%, choc czytalam, ze wynik o 50% wyzszy tez jest prawidlowy :) widzę, że u Ciebie będzie te 66%, wiec glowka do gory i nie martwimy sie :) staraj sie duzo lezec, bo to przy plamieniach bardzo istotne
 
majeczka - teścik :) już kupiłam dwa, grzecznie czekają na jutro :) ależ strasznie mało jest tu Was, grudniowych mam.... gdzie się podziewacie?????
 
majeczka - teścik :) już kupiłam dwa, grzecznie czekają na jutro :) ależ strasznie mało jest tu Was, grudniowych mam.... gdzie się podziewacie?????
Kochana i jak tam teściki?:-)
Nie trzymaj w napięciu-może foteczki wstawisz?
Jak do nas dołączysz będzie nas więcej:tak:
Trzymam kciuki:-)

Ależ wam zazdroszczę. ;) Ciąża, poród to magiczne chwile.

Kochaniutka zgadzam się z Tobą w 101%. Bardzo tęskniłam do tego stanu:-)
A Ty masz już przy sobie to malutkie Szczęście i za jakiś czas zaczniesz się starać o następne;-)
 
reklama
Do góry