reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Cześć dziewczyny:) i ja melduję się jako nowa mamuśka grudniowa :) na razie tylko testowo ale druga krecha jest taka mocna że powinno być wszystko ok :) za tydzień mam pierwsze usg i mam nadzieję, że maleństwo będzie już można podejrzeć :)
 
Witajcie,

Gratuluje Wam z całego serca:* uwielbiam patrzeć jak tworzą się nowe miesiące:-) czytałam, że plamicie, więc jak rózniez na początku plamiłam, dostałam duphaston i luteinę bo również swoją pierwsza ciążę poroniłam... plamiania przeszły ale potem pojawił się krwiak w 12 tc i nzowu krwawienie, musiałam leżeć dwa tyg, krwiaki goją się do 6 tyg więc nawet jak już nie plamicie a wiecie, że macie krwiaka to uważajcie na siebie w tym okresie bo one luią się odnawiać z zdwojoną siłą! Trzymam kciuki za każdą z Was i życzę pięknych 8 miesięcy:-)
 
witaj aga
gratuluje z calego serca :)

dziewczyny czy juz bierzecie jakies dodatkowe witaminki oprocz folika oczywiscie? ja chyba sobie kupie feminatal 800, a jutro rano ide na betke :)
 
Cześć Dziewczynki... :zawstydzona/y:

Ja na razie jeszcze nieśmiało do Was pukam i po cichutku napiszę, że dzisiaj na teście zobaczyłam swoje pierwsze w życiu II kreseczki... :zawstydzona/y: Ta najważniejsza jest jeszcze słabiutka, ale termin @ mam dopiero na czwartek i mam nadzieję, że za tydzień o tej porze już obie będą wielkie, grubaśne i czerwone ;-)

Zobacz załącznik 344627
 
witaj aga
gratuluje z calego serca :)

dziewczyny czy juz bierzecie jakies dodatkowe witaminki oprocz folika oczywiscie? ja chyba sobie kupie feminatal 800, a jutro rano ide na betke :)

Gratulacje tobie i reszcie nowych ciężarówek.

Co do witamin to ja biorę folik jak mi się opakowanie skończy za tydzień to kupię femibion - bo to podobno nowa nazwa feminatalu - moja gin poleca go przez zawartość metafoliny i jodu.
Oprócz tego do 12 tyg luteinka :)
 
reklama
majeczka wyniki będą dopiero w poniedziałek, dodatkowo zrobilam jeszcze progesteron, jak bedzie niski to od razu pedze do mojej ginki
sergeevna witamy wśród grudniowych mam :) moja kreseczka też jest taka słabiutka, ale najważniejsze, że jest :)

a u mnie zmeczenie daje we znaki, caly dzien chodze "przymulona", czasem pobolewa mnie brzuch, ale to raczej norma. od dzisiaj biore femibion, dawny feminatal, troche ttylko cena wysoka, bo za 30 tabletek 40zl sobie zycza....
 
Do góry