reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

byłam w zeszły czwartek,bo dopadło mnie grypsko niestety :wściekła/y: ale z ciążą wszystko w porządku,choć coś plamię,ale może to przez nadżerkę.Zachcianek nie mam,odrzuca mnie(tak jak w pierwszej ciąży)od wędlin i mięsa i,co jest nowością-nie mogę już przetrawić żółtego sera i mam często mdłości.A wy jak się czujecie??
 
reklama
Z zapaszków to nic. Ale ciągle jestem zmęczona i chce mi się spaaaać...
Do Gin wybieram się w środę 13 kawietnia:tak:Jutro planuję zrobić jeszcze raz test ciązowy żeby zobaczyć jak tam z przyrostem BHCG i dla nacieszenia oczu. Zrobiłam sobie też suwaczek:-) A co tam jakieś zabobony-i tak będzie co ma być:tak: A jak sobie tym poprawiłam nastrój:-)
 
Witam
Dołączam do grona :-)Byłam u lekarza,termin mam wyznaczony na 4-6 grudnia:happy2:Nie mam na razie żadnych nieciekawych objawów.USG za 2 tyg.Jestem już mamą półtorarocznej dziewczynki
 
Gratuluję kochane dziewczyny z całego serca. Czekałam na Wasz wątek.. i wypatrywałam pierwszych grudniówek 2011. Wierzę że będą to dla Was wspaniałe miesiące.. niezapomniane chwile. Ojjj naprawdę ciąża mimo swoich "uroków" jest niezapomnianym przeżyciem. Ale prawie wszystkie grudnióweczki o tym wiedzą bo są przeważnie to Wasze drugie ciąże. Gratuluję raz jeszcze i życzę spokojnych i nudnych 8 miesięcy...
Któraś z Was pytała o przyrost bety po 48h powinna przyrosnąć min 66%.
Plamienia się zdarzają, ja nawet nie zliczę ile razy krwawiłam a mały cud Laurę która miała wolę życia jest przy mnie teraz. Życzę Wam takiego samego Cudu obok Was.
Z pozdrowieniami.
 
Ja już po wizycie okazało się że jestem już pod koniec 6 tc :D
tętno już jest, dostałam luteinę żeby wspomóc ciążę ale to tylko przez to że wcześniej miałam problemy z pierwszą i poroniłam drugą ciąży.
Mogę na razie powiedzieć ufff... termin mam wyznaczony na 29 grudnia ale jak na razie zostaję z wami :)
 
Wow Akasiam już będzie 7 tydzień:-) SUPER:))
Cieszę się,że wieści z wizyty takie pozytywne:tak:
A to mój dzisiejszy teścik
dsc03710.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wow Akasiam już będzie 7 tydzień:-) SUPER:))
Cieszę się,że wieści z wizyty takie pozytywne:tak:
A to mój dzisiejszy teścik
dsc03710.jpg

oj zazdroszcze, zazdroszcze tych pieknych kreseczek....
w piatek robie tescik i tez mam nadzieje, ze je w koncu zobacze :)
cos czuje, ze tym razem sie udalo, od kilku dni piersi pobolewaja, a od tygodnia doslownie zasypiam na stojaco...hmmmm albo wiosenne przesilenie mnie dopadlo, albo...

staramy sie juz 7-my cykl, ach jak bym chciala do was dolaczyc....
 
reklama
oj zazdroszcze, zazdroszcze tych pieknych kreseczek....
w piatek robie tescik i tez mam nadzieje, ze je w koncu zobacze :)
cos czuje, ze tym razem sie udalo, od kilku dni piersi pobolewaja, a od tygodnia doslownie zasypiam na stojaco...hmmmm albo wiosenne przesilenie mnie dopadlo, albo...

staramy sie juz 7-my cykl, ach jak bym chciala do was dolaczyc....

A piątek to termin @? Bo mi test dwukreskowy wyszedł na 7 dni przed terminem@
Trzymam kciuki i zapraszam na GRUDNIÓWECZKI:-):tak:
 
Do góry