reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

asko_, taki średni, 139m2 powierzchni użytkowej. dostaliśmy już pozwolenie, decyzja kredytowa pozytywna, nawet się załapaliśmy na "rodzinę na swoim" i przez pierwszych 8 lat państwo nam ma do raty dopłacać. w poniedziałek jedziemy podpisać umowę z bankiem, ale największe problemy oczywiście z gminą, podłączenie wody i prądu miało by już załatwione miesiąc temu, a oni tylko dzwonią i przekładają, mnie juz szlag trafia, ehh... ale Ci zazdroszczę, ze u Was budowa już w toku. My chcemy do końca roku postawić i zadaszyć dom w stanie surowym, to będzie dopiero tempo ale liczę, że się uda! Ekipa sprawdzona, mówią, że spokojnie dadzą radę, no zobaczymy..
no i racja, kasa ucieka na każdą bzdurę, już w excelu zrobiłam tabelę i wszystkie wydatki tam wpisuję, każdy bzdet związany z budową. zobaczymy ile w sumie nas to wyniesie, aż strach myśleć!

A Wasz domek będzie duży?
 
reklama
No włąsnie dośc troche wiekszy... jak kupowalismy projekt 3 lata temu to niestety nei myslelismy o rodzinie na swoim wiec nas kredyt niestety za tanio nei wyniesie... no ale coz. Papiery bede skladala dopiero kolo 22 czerwca . A dom ma pow. uzyt. 185 m2
:)
 
185m, super! też bym chciała taki duży domek, uwielbiam przestrzenie, będę się musiała nakombinować, żeby u nas WYDAWAŁO się być przestrzennie hehe!! nas niestety ograniczała nieduża działeczka, bo tylko 11 arów, no ale w końcu to swój domek, więc jaki by nie był to i tak jesteśmy niesamowicie szczęśliwi :-)
trzymam kciuki za pozytywne decyzje kredytowe!!! :tak:
 
Dziewczynki, witam Was serdecznie... Szybciutko przekazuję wiadomości z wczorajszego USG genetycznego.

Dzidzia jest piękna, duża i zdrowa
smile.gif
Ma dwie rączki, dwie nóżki i wszystkie paluszki. Nie ma żadnych podstaw do jakiegokolwiek niepokoju. Okaz zdrowia, no i przez tydzień dziecko urosło o 2 cm i teraz ma już ponad 7 cm
smile.gif
Wedługo obliczeń USG jest nawet starsze o 3 dni...


W tajemnicy mogę zdradzić, choć nie jest to informacja na 100% pewna (do zweryfikowania na następnym badaniu), że najprawdopodobniej będziemy mieli DZIEWCZYNKĘ!!
smile.gif
smile.gif
smile.gif


A to nasza mała piękność:
Zobacz załącznik 361978

Zbliżenie na twarzyczkę "kosmity" ;-)
Zobacz załącznik 361979

Rączka z wyprostowanym kciukiem i paluszkiem, a powyżwj nóżka
Zobacz załącznik 361980
 
Hej dziewczynki!
Bajeczka i a_gala - ciesze sie razem z wami!:-)
Bylam na malych zakupach rano, by nie wychodzic w ten upal....
Plany na weekend - zero... a dokladniej lezenie, ewentualnie maly spacerek (moze pizza.... cos za mna chodzi ostatnio...);-) co prawda pogoda ma sie popsuc.... zobaczymy.
Wczoraj poczulam cos jakby ze mnie lecialo....i delikatny bol.... pelna panika.... nie bylam wtedy w domu.... wiec szybka ewakuacja i dopiero w domu okazalo sie, ze to tylko zwykla biala wydzielina, a juz oczami duszy widzialam krwawienie..... to chyba zle doswiadczenia z przeszlosci powoduja u mnie taki stres....:-(
A propos zachcianek - dobrze moi wchodza pomidory i zielenina... jutro chyba zrobie cukinie nadziewana mieskiem....
Milego dzionka!
 
Dziewczynki, witam Was serdecznie... Szybciutko przekazuję wiadomości z wczorajszego USG genetycznego.

Dzidzia jest piękna, duża i zdrowa
smile.gif
Ma dwie rączki, dwie nóżki i wszystkie paluszki. Nie ma żadnych podstaw do jakiegokolwiek niepokoju. Okaz zdrowia, no i przez tydzień dziecko urosło o 2 cm i teraz ma już ponad 7 cm
smile.gif
Wedługo obliczeń USG jest nawet starsze o 3 dni...


W tajemnicy mogę zdradzić, choć nie jest to informacja na 100% pewna (do zweryfikowania na następnym badaniu), że najprawdopodobniej będziemy mieli DZIEWCZYNKĘ!!
smile.gif
smile.gif
smile.gif



Po ciuchu Gratuluję Córeńki:-) Super,ze dzidzia tak pięknie rosnie i wszystkie wieści z usg są super!
Bajeczka- ciesze się razem z Wami:tak:

Niedługo nasze zagadkowe maluszki sie ujawnia:-D
 
a_gala-super że wszystko ok, i fajnie że wiesz że prawdopodobnie to dziewczynka:-)

bajeczka-gratulacje, ciesze że u dzidzi wszystko super.

U nas chłodniej wiec się ciesze bo te upały mnie wykańczały nie wiem co to będzie w lipcu i sierpniu.
Gdyby jeszcze ten pęcherz przestał mi dokuczać to byłoby super-niestety leki przepisane przez gina nie działają chyba będe musiala wziąć antybiotyki:-(

Kota, asko-zazdroszcze wam że u was już rusza budowa domków. my nadal szukamy odpowiedniej działki, kurcze sama nie wiem czy kupować działke i budować sie czy wieksze mieszkanie. Ja z mężem takie niezdecydowane istoty jesteśmy;-)

miłego dzionka dziewczyny.
 
Cześć dziewczyny,

śliczne te wasze fotki, same dobre wieści. Gratuluję!

Ja chciałam uprzedzić, że najprawdopodobniej zniknę na jakiś czas, mogę nie mieć dostępu do neta.
M niestety jest chyba niereformowalny. Dodatkowo zablokował mi dostęp do kompa. Na naszym wspólnym kompie zrobił hasło. Po złości. Na szczęście mam takiego małego laptopika i sobie was podglądam.
Szukam właśnie jakiegoś taniego noclegu gdziekolwiek. Chyba wyjadę na kilka dni. Dłużej nie wytrzymam. Powiem tylko mamie żeby się nie martwiła. Do zobaczyska dziewczyny.
 
reklama
Do góry