reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

hej :) przyłączam się do Was jeśli jeszcze można. Planowany termin porodu mam na 17 grudnia :)
Na razie nie wiem jaka płeć dzidziusia a USG póki co miałam robione dwa razy :) Kolejna wizyta 21 czerwca.
Hej, witaj i zaglądaj do nas tak często jak możesz:-)

Hej kochane - a_gala super wieści i przepiękne zdjęcia!
Ja też dzisiaj już po wizycie, niestety dobrze podejrzewałam że złapałam grzybka i dostałam czopki na 3 dni, po za tym wszystko ok żadnego zapalenia nie ma, szyjka super a dzidziulka już ogromna od pupki do główki 11,5 cm :szok: co odpowiada 17 tc i 3 dni więc tak jak mi się wydawało dużo do przodu podobnie jak w pierwszej ciąży tak że możliwość jest duża że jeszcze w listopadzie urodzę. Dzidzia nóżki miała ściśnięte i niestety dalej nie wiem kto u mnie w brzuszku mieszka :) a następną wizytkę z usg genetycznym mam dopiero za 6 tygodni ale będę się tak samo cieszyć z chłopczyka jak i dziewczynki.
Ojej, to naprawdę masz dużego dzidziolka:-DAle najważniejsze że jest ok. A ten grzybek ... no cóż trzeba go zwalczyć:-(
 
reklama
Martynkę też miałam podobnie całą ciążę na usg była większa i urodziła się w 38 tc :) więc nie mam się czym martwić... a grzybek niestety... damy rade go zwalczyć i będzie ok :)
 
Ostatnia edycja:
Mari88 Witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Dziewczynki super zdjatka,kurde ja 18 aaaaaaa juz nie moge sie doczekac,
ide konczyc serniczek bo lezy w lodowie i sie tegnie...klade truskawy i jutro wjedzie do kawuchy:):):):):):):):)

Milego wieczorku!!
 
Przebrnęłam przez te kilka dni postowych, ja od poniedziałku wróciłam do pracy i ciężko mi było się odnaleźć.Dodatkowo wszyscy chcieli by mi nie było gorąco i po włączali w biurach klimę i oczywiści już w poniedziałek wieczorem moje gardło odmówiło posłuszeństw. Dziś nadal mam lekką chrypkę ale woda+sól bardzo mi pomaga.
Przepraszam od razu, że będę wpadać tylko weekendowo ale w najbliższym tygodniu muszę jeszcze napisać artykuł i pewnie trochę mi nad nim zejdzie.
 
witam mamy
jak samopoczucie?
jakieś zachcianki ??
ja mam ochotę na galaretkę owocową z owocami...lodami i sosem hmmmmm a samopoczucie świetnie wstałam o 7 do wc i tak się kręcę po domciu ...bo zasnąć już nie mogłam ;-)
 
Ja dla odmiany czuje się dziś licho ;/ Brzuch ciągnie i gdzieś zniknął - ani nie wystaje ani twardy...;/
Cały dzień na działce spędziłam ale spokojnie - na leżaczku. A teraz wróciłam do domku i znowu leże :/
Ale nie będę panikować - co ma być to będzie.
Jeszcze dziś zakupy czekają bo jutro pozamykane.
Trzymajcie się i zdrówka!!!!
 
witam dziewczynki..nadrobiłam zaleglości :)
gratuluję pięknych fotek z usg :)
witam nowa grudnióweczkę mari88 :)

Właśnie wróciliśmy z domu moich rodziców, gdzie odbyło sie "roczkowe" party;-) swoją drogą super udane...ledwo żyję, ale bylo warto organizować impreze dla całej, dużej rodziny:-)

Zyczę Wam kochane spokojnego wieczoru , odpoczywajcie, szanujcie się i do "usłyszenia":-D
 
hej dziewczyny!
u mnie dzis bylo burzowo i jakos tak spiaco...
nereida, bedzie dobrze i tego sie trzymamy!:tak:
mam ochote na czeresnie, ale nie chce mi sie ich sprawdzac... otwieram kazda przed zjedzeniem...:nerd:
maz ucial sobie poobiednia drzemke, a ja nadrabiam zaleglosci przed kompem.
dzis mam straszna ochote na slodkie..... a wiem, ze wzgledu na zaparcia czekolada odpada....... i co tu zrobic??? owoce nie pomagaja....:no:
Nie marudze wiecej... Buzka!
Milego popoludnia i wieczoru!
 
reklama
Witajcie,

Mari88 - Witaj

Gratuluje ślicznych fotek USG :-)
Dziś dziewczynki moj ostatni dzien pracy i od jutra na urlop:tak:18 czerwca mam wizyte u Ginka moze mi da zwolnienie i bedzie swiety spokoj hihih:-)
Ogólnie samopoczucie u mnie ok ,tylko te zaparcia .... tragedia wy tez tak macie ? kurcze jem sliwki, otreby i nic:wściekła/y:
Od poniedzialku zaczynam remont domku z moim M ,bedziemy klasc kafelki:-Dnapewno bedzie smiesznie hehehe ,mamy 2 tyg na polozenie w kuchni na podłodze i scianach i w łazience , malo czasu no ale musimy sie sprezyc.Wiec zapewne mnie nie bedzie przez kilka dni na BB bo bede padnieta:-(i jeszcze netu nie mam ahhhh ...Moje zachcianki -Nabiał musi być:-Dbez tego nie rozpoczynam dnia hehehe.
Miłego dnia kochane
 
Do góry