reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Firanka - zdjęcia super naprawde -aż się swoich nie mogę doczekać:)
Zazdroszczę Wam jeśli chodzi o zachcianki na warzywa i owoce - mi się chce mięcha!!! To chyba facet będzie....
Z tej okazji dziś odwiedziłam ciocię i był mały grilik:zawstydzona/y:
Dziewczynki padam na ryjek także przyznaję że nawet nie zdążyłam przeczytać wszystkiego. Życzę wszystkim miłego wieczoru i poranka.;-)
 
reklama
czesc dziewczyny!!!

widze, ze kolejne z Was już mają USG za sobą! firanka, grauluję dużej i zdrowej dzidzi :-)

izi85, ja też dziś mam wizytę, o 18.30 i nie mogę się już doczekać! siedzę w pracy, jak na szpilkach haha
z tego, co pamiętam, jeszcze kilka dziewczyn dziś będzie zdawało wieczorem relacje z USG :-) będzie co czytać!

u mnie skończyło się dzienne spanie, chyba mam więcej energii, piersi mnie zaczęły nieco mocniej pobolewać, są twardsze, ale zauważyłam, że mają takie fazy, raz są twarde i bolące, później jakby "odpoczywają". a ze smakó, to u mnie również owoce są na pierwszym planie, zupy, hmm ciasta.... kurcze zmaki takie raczej typowo na dziewczynkę, wszyscy mi chłopaka przepowiadają, ale ja w głębi serca chcę córeczkę chyba :-D zobaczymy co będzie.
byłoby idealnie gdyby nie te popołudniowe mdłości.. :dry:

No i widzę, że temat imion się już pojawia. My mamy jedynie imę dla dziewczyni wybrane - Hania. Dla chłopca jest problem, bo ciężko nam się zdecydować na jakiekolwiek imię, na pewno byśmy chcieli coś prostego i klasycznego, Igor, Adam.. Ale to tylko takie gdybanie sobie, będziemy się zastanawiać, jak już kluska pokaże nam na USG, czy jest chłopcem, czy dziewczynką.
 
Hej dziewczyny, chwilę mnie nie było :) od piątku weekendowałam u mamci z mężem :)
Powiem Wam, że zazdroszczę tych usg ;/ ja będę mieć dopiero wizytę 8 czerwca, czkałam na nią miesiąc, będzie to 2 wizyta, mam nadzieję, że zrobi mi usg, chociaż moja szwagierka postraszyła, że robi się tylko 3 razy przez całą ciążę... A czuję się tak o, czasem ciązowo, czasem nie, i wtedy macam piersi i sprawdzam czy jeszcze bolą... matko jak się boje.
 
Mam Aleksandre, więc siostra może mieć na imię Zuzanna (jeszcze nie wiem) a jak braciszek to Mateuszek.
Ostatnio źle sie czuje. Skończył mi sie Mamarin pare dni temu i podejrzewam że wit B5 brakuje w organiźmie.
Wczoraj ostatni raz kąpałam sie z Olą :-:)-( Oparła mi sie ręką o brzuch, ucisk był taki że ledwo wyszłam z wanny i musiałam troche leżeć w łóżku. Musze bardziej uważać.
Czy pod koniec I trym można brać już NO- SPA ?
firanka- fajne masz te fotki
agapa- i jak poszedł mężowi egzamin ?
 
Kupinosia, mój gin mi kazał brać no-spę już na początku ciąży, jak miałam dośc silne bóle brzucha, więc myślę, że jak weźmiesz teraz to nie zaszkodiz maluszkowi. najlepiej zadzwoń do swojego gina i spytaj, będziesz spokojniejsza :tak:
 
Nereida nie martw się...ja na początku szłam na mięso,teraz mogłoby dla mnie nie istnieć,za to owoce owszem,zwłaszcza jabłka. Nie wiadomo,takie gadanie na co masz ochote to będziesz miała to i to jest nieprawdą...
 
Chciałam się tylko przywitać!Dziś przedostatni dzień w pracy, więc sajgon na maksa. muszę dużo spraw pozakańczać. a już oczy mi lecą do spania. już niedługo. pozdrawiam ciężarówki moje:)!
Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze relacje z USG. trzymam kciuki!paaa
 
Ostatnia edycja:
Ja też się tylko przywitam i lecę z Marysią na spacerek - ciepło, że uff..:-)
Potem poczytam relacje dziewczyn z ich wizyt no i trzymam kciukasy za te wizyty:-)
 
reklama
Dziewczyny- wszystkim które są już po usg gratulacje:-)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze i jutrzejsze-będzię dobrze-musi być i wieczorkiem dużo pozytywnych wieści będzie.

Ja mam pojutrze- mam nadzieje że 1 czerwiec będzie szczęsliwy-co prawda byłam na usg jakieś półtora tyg temu i miałam pomiary przyzierności ale pojutrze mam takie planowe w szpitalu medicover z konsultacją profesora.
Bardzo się boje ze względu ze cały czas biorą maść antybiotykowa i sterydową na to moje zakażenie oka.
Konsultowałam się u kilku lekarzy odnośnie tej maści wszyscy mowią ze nie powino to wpłynąć na maluszka ale nikt mi gwarancji nie da, dlatego sie tak boje:-(

Trzymam kciuki za wszystkie:-)
 
Do góry