reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Milva: kciuki zaciśnięte! mam nadzieje, ze pojdzie szybciutko i bezbolesnie

mamooskarka: zdrowiej nam kochana!

papryka: powodzenia jutro, dzielna bądź :)

sergee: mam nadzieje, że Maluszek wpisze sie idealnie w ten plan tygodnia:)

27012701: narzekaj narzekaj :D od tego jest forum! ;D

Głowa do góry dziewczyny- już bliżej niz dalej!

uciekam bo babel znowu nie spi :) 3majci sie cieplutko
 
Witam w mrozny dzionek.
Tak się zastanawiam czy nie pojechać do szpitala popołudniu, żeby mnie już tam zostawił i zobaczyli jak szyjka.
Ciekawe jak tam Milva.
 
Milva- trzymam kciuki !
Papayka- powodzenia jutro !

Ja dziś dołączam do klubu przeterminowanych ! Wzięłam sobie za pewnik że jak mam starsze dziecko i czasami jego chimery to urodzę spoko przed terminem, ale życie uczy pokory. Olę urodziłam 4 dni przed...
Dzisiaj do 1ej w nocy czytałam i skończyłam już super książke. Rano młodą w końcu odprawiłam do przedszkola i poszłam spać :-) Jestem wypoczęta i chcę rodzić teraz, już ...a tu cisza jak na złość
 
Połozna właśnie poszła, żółtaczka u małego schodzi ale jeszcze buzia żółta. Zobaczymy co powie jutro pediatra, może będę musiała podawać glukozę, bo trochę długo się trzyma.. :-( Teraz aniołek śpi, a ja mogę trochę się ogarnąć. Zamówiłam sobie te wkładki laktacyjne, mam nadzieje, że się sprawdzą i że jutro mi lekarz nie powie że mam sobie odpuścić karmienie.

Nikuss
, dużo zdrówka dla Lenki..

Aaa dziewczyny właśnie sobie czytałam horoskop i jak chcecie jeszcze urodzić strzelca to zostały wam 2 dni, bo od 22 mamy juz koziorożca.. ;-)
 
Mła- jak sama wiesz wybrałam szpital w Przeworsku, żeby urodzić moją niunie, ale moja ginka poinformowała mnie, że od 4 stycznia, cały oddział ginekologiczny jest zamknięty, więc pozostaje mi wybrać szpital w Rzeszowie. Masz może swój typ co do szpitala w Rzeszowie???
Pytam jeśli miałabym się przeterminować....
 
reklama
odkąd mały jest po tej stronie brzuszka, doba ma o wiele za mało godzin :baffled:
do mnie jutro przychodzi położna, M. jeździ i załatwia wszystkie sprawy urzędowe, a ja chwilowo jestem uziemiona z małym szkrabem.
 
Do góry