reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
mam nadzieję że kolejkę odblokujesz :) życzę powodzenia Milva :)
ja mam przeczucie że święta spędzę w szpitalu :/ mojej Hani wcale się nie spieszy :/ cały czas mam nadzieję że urodzę dzisiaj maks jutro. Byłaby jeszcze szansa wrócić do domu na święta.
Noc jak zwykle parszywa. Budziłam się co pół godziny chyba. Teraz już spać nie mogę. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze kiedyś wyspać. Chyba dzisiaj czeka mnie dzień pełen marudzenia i złego samopoczucia :/
Moją psychikę uratuje dzisiaj tylko poród.
 
Milva kochana odblokuje ten korek i daj nam kolejne grudniowe dziecie :)
Ja ustawiam się w kolejce chętnych zaraz za Tobą :) dziewczyny wybaczcie jesli się komuś wpycham w kolejkę ale ja juz bym chciała urodzić!

Wlasnie zaczynam zajęcia do 14.30 a potem biegiem na 15 do gina, oby miał dobre wiadomości!
Milego dnia
 
Dzień dobry wszystkim :)

Milva czekamy na wieści :)

I kolejny dzień, który mnie zbliża do godziny zero ;) Chwilowo nie chcę rodzić bo rozłożyła mnie grypa i chyba byłoby lepiej, gdym się najpierw wyleczyła :)
Gdybym teraz zaczęła rodzić to chyba bym to przegapiła bo mnie od choroby i kaszlu wszystko boli :)

Miłego dnia dziewczęta :)
 
Milva powodzenia, obyś odblokowała ten zastój, bo tu kilka przeterminowanych też czeka :-)

Ja to się powoli nastawiam na wywoływanie w szpitalu. Do czwartku mogłabym urodzić to jeszcze na wigilię bym ze szpitala wyszła.
Niestety u mnie żadnych czopów, skurczy, nic. Tylko dół mnie boli, czuję że mały strasznie nisko bo nawet siedzieć nie mogę.
 
hej dziewczyny!
Inka, trzymam kciuku aby antybiotyk szybko zadzialal!:tak: Ja tez mialam te bakterie.... podobno zdarza sie.... nawet najlepszym....;-)
Milva, kciuki zacisniete! Powodzenia!:-)
Mamooskarka, szybkiego powrotu do zdrowia...:-) u mnie na szczescie przeziebienie sie wlasnie skonczylo....

u mnie godzina W sie zbliza nieuchronnie... to juz jutro!!!!
Milego dnia dziewczyny!:-)
 
czesc dziewczynki..
Nono.. może pójdziecie za przykładem Milvy, bo zastój niesamowity.. Ale zauważyłam ze my lubimy tak hurtowo. 11 grudnia to chyba padł rekord..

Ja znowu pisze do was karmiac mojego synka, bo tylko wtedy mam czas na szperanie w necie. Zdecydowałam sie zamówić wielorazowe wkładki laktacyjne, bo na te jednorazowe to nie wyrobie finansowo. dzis znowu przychodzi położna, a jutro mamy wizytę kontrolną w szpitalu. mam nadzieję ze mój szkrab przytył troche i moje poświęcenie ciągłego wyciagania cycka nie poszło na marne.

Miłego dnia Wam zycze.. i dużo siły!
 
Już mam dosyć tych skurczybyków przepowiadających. Ile człowiek tak może się męczyć :wściekła/y:
Z miłą chęcią wepcham się w kolejkę, byle tylko urodzić......
Wiem, że cały czas narzekam, że mnie wszystko boli, plecy, brzuch, spojenie itd, ale fizycznie i psychicznie już wysiadam.


Milva- trzymam kciuki :-)
mamoOskara- wracaj szybko do zdrowia i ruszaj na porodówkę;-)
 
reklama
O rany! :) oby Milva odblokowała zastój :) trzymam kciuki ;)
U mnie standard - skurcze, stawianie brzucha, plamienie... ahh cudna nocka jednym słowem :)
Jutro o 8 ktg, no zobaczymy czy mnie zostawią, czy dam radę w dwupaku spędzić Święta. Bo najpóźniej 27 mam się zgłosić już nieważne, czy z objawami czy bez...

Czy Wy (2w1) macie jeszcze smaki ciążowe jakieś??? bo od kilku dni jadłabym słodycze garściami, a waga mi spadła :D
 
Do góry