reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Widzę,że nie tylko ja leniwa. :-D
Zrobiłam obiad,obżarłam się niemiłosiernie,a teraz przydałoby się na kanapie odpocząc.
Ale chyba jednak wezmę się za porządki jakieś :eek:

Serg a nie próbowałaś tutaj ? Breach of contract : Directgov - Employment na dole masz przydatne linki do organizacji,które pomagają w takiej sytuacji :sorry: i żaden okres wypowiedzenia Cię nie obejmował? Mam nadzieję,ze to się jakos ok rozwiąże :sorry:


mi lekarz mówił,że badanie na przeziernośc można robic miedzy 11 a 13 tygodniem,co lekarz to co innego...
 
Ostatnia edycja:
Jejku dziewczyny a ja myślałam ,że tylko mnie leń złapał, próbuję sobie tłumaczyć że mi nic robić nie wolno ale już mnie denerwuje ten bałagan w mieszkaniu brr, a cały dzień przespałam...
teraz fryteczki sobie smażę bo mam nieziemską ochotę,,,
 
Ja ogarnęłam dół domu,zrobiłam obiad,pomyłam podłogi na dole,niestety na więcej mnie nie stac :eek: Góra się zajmie M jak wróci z pracy.:confused2:

Ja sobie podkręciłam ogrzewanie bo coś mi się zimno zrobiło i teraz mam za swoje,oczy lecą ,mordka się drze i niestety kanapa coraz głośniej woła.:baffled:
Tak więc idę się pogoszczę na niej by jej przykro nie było :tak::-D
 
Hej, dawno tu nie zaglądałam, jakoś nie miałam weny... ale jestem już po pierwszej wizycie u gina, ciąża potwierdzona, fasolka malutka jesczze bardzo, ale widziałam już jak serduszko bije!!!:-):-):-) nast. wizytę mam dopiero na 26 maja.


Ze smakami mam to samo, ale chyyyybaaaa bym chciała kwaśnych żelków z Lidla :eek:
Wizytę mam dopiero 23. a jutro zaczynam 12 tydzień.

rojku, ale mi ochoty narobiłaś na te żelki:tak: jutro sobie kupię

Cześć Dziewczynki :-)
Jak samopoczucie od rana?.. Ja czekam dzisiaj na bardzo ważny telefon... Między 9:00 a 17:00... aż mnie w żołądku ściska z przejęcia... :eek:

sergi- współczuję z powodu pracy:-( trzymam kciuki za tel. daj znać!

czesc laseczki :*

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po tygodniowym lenistwie. Nie mogłam rano wstać, jak mi po 5 budził wył :hmm: teraz najchętniej bym pod kołdrę wskoczyła i podrzemała z godzinkę, czy dwie.
Strasznie mi się dłuższą te dni do wizyty u gina.. jeszcze 2 tygodnie! przez to niecierpliwe czekanie tylko się gromadzą niepotrzebne obawy i stresy. Mam nadzieję, że z kluską wszystko jest dobrze i że sobie rośnie zdrowa i silna.
W ogóle to ktoś powinien wynaleźć takie ustrojstwo do kontrolowania maleństwa w warunkach domowych. Ile mniej nerwów by było :-)

masz raację, takie urządzenie bardzo by się przydało niejednej z nas...

A byłam dzisiaj załatwić położną środowiskową i bardzo miła pani położna mi powiedziała ,że to najwyższy czas dała mi numer do siebie i kazała dzwonić w razie czego, aha i jeszcze ok 8 m-ca zajrzy do nas do domku i pomoże z zakupami dla malucha ( da listę czego nam brakuje).

agunia- nawet o tym jeszcze nie myślałam, ale chyba też powinnam już zapisać się do jakieś położnej w przychodni. Myślałam, że to się robi dopiero pod koniec ciąży:eek: ale skoro powiedziała ci, że już najwyższy czas...?/?

Mam też do was pytanko moje dziecko ma 2,5 cm i lekarka w szpitalu powiedziała ,że ma wymiary jak na 9,5 tygodnia a ja już prawie w 11 jestem :( no i się martwię, no ale podobno jest ok i to pewnie przez to,że palę ale nie mogę się powstrzymać....może macie jakieś rady na pozbycie się nałogu ???[/QUOTE]

moja fasolka też jest ok 2 tyg. młodsza niż to wynika z wieku ciąży, ale wg zapłodnienia to się zgadza, lekarz mi powiedział, że wszystko jest ok i żebym się nie martwiła, że później nadrobi.

aspirynka, fefa- tulę mocno! Tak mi przykro!:-:)-:)-(

Co do lenia, to mnie też dopadł, są dni, że nic mi się nie chce, np wczoraj prawie cały dzień przeleżałam na kanapie:zawstydzona/y: dobrze, że dzisiaj jest nieco lepiej, to nawet trochę posprzątałam:-) ale ogólnie nie mam energii i jestem mega senna... a do tego od kilku dni mam niestety mdłości i lekkie zawroty głowy, a już miałam nadzieję, że mnie to jakoś ominie (naiwna!;-)) i odrzuca mnie od niektórych zapachów, np od lodówki, więc przygotowanie obiadu to teraz wyzwanie:baffled::tak:





nie martw się na zapas, takie bóle w pachwinach, po bokach w ciąży jak najbardziej się pojawiają, w końcu macica zaczyna rosnąć i rozciągać się. najgorszy ból, to ten, który utrzymuję się w dole brzucha, na środku, tak mówiła mi moja ginka....spróbuj się troszkę położyć i zrelaksować, na pewno zaraz przejdzie, mnie też czasem tak pobolewa...

Witam

Serg bardzo mi przykro z powodu pracy,a to jeszcze ja mówiłam byś napisała oświadczenie o ciąży.Czuję się współwinna :-:)-(
Mam nadzieję,że prawnik pomoże i że wygrasz tą batalię :-:)-(

U mnie całkiem ok tylko już mam dośc tego mojego lenistwa,senności.Normalnie ścina mnie późnym popołudniem z nóg.Chata w coraz gorszym stanie bo nie mam siły wyciągnąc odkurzacza i nim pomachac,dobrze,że jeszcze obiady robię :confused2:
Mdłości nie mam,wręcz odwrotnie,apetyt wielki.I już przestało mnie kłuć w brzuchu :tak:

Ja na przeziernośc idę,no i te nieszczęsne toxo muszę zrobic na dniach :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rojku!!! Kwaśne żelki z lida wymiatają !!! Mi wczoraj M kupił <mniam>
Isana - ja też mam teoretycznie na 26-tego USG - nie wiem czy nie przeniosę na troszkę wcześniej....ale póki co postaram się wytrzymać
 
No i niestety nikt kompletnie się do mnie nie odezwał dzisiaj z tej kancelarii... :wściekła/y: Szlag by to... :sad:

Jutro ide do swojej agencji pracy zapytać, czy łaskawie znajdą dla mnie pracę czy już mam się starać o zasiłek dla bezrobotnej?.. :eek::confused2::baffled:
 
Dziewczyny czy to prawda ze w czasie ciazy nie mozna pic miety?Bo wyczytałam ze nie nalezy jej pic a mnie własnie naszła ochota i chciałam sobie wypic ,choc nigdy normalnie nie pije miety.
 
reklama
sergeevna, nie martw sie! nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo.... moze beda lepsze propozycje....
emi - nigdy nie slyszalam zlego slowa o miecie..... ale ja nie pije zbyt czesto.....
 
Do góry