reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Właśnie zauważyłam, że rogal bardzo fajnie podpiera główkę Agatki - pewnie zmałpuję i kupię swoim chłopakom też, ciekawe czy będą się wiercić, żeby go wyciągnąć ;)

Pokrowiec fajna sprawa, frotte jest na pewno przyjemniejsze niż zmarznięty/nagrzany materiał fotelika, a i uprać można :tak:

No to kupuję, to znaczy zaraz, tylko kolor wybiorę... ;-)
 
reklama
Właśnie zauważyłam, że rogal bardzo fajnie podpiera główkę Agatki - pewnie zmałpuję i kupię swoim chłopakom też, ciekawe czy będą się wiercić, żeby go wyciągnąć ;)

Pokrowiec fajna sprawa, frotte jest na pewno przyjemniejsze niż zmarznięty/nagrzany materiał fotelika, a i uprać można :tak:

No to kupuję, to znaczy zaraz, tylko kolor wybiorę... ;-)

jesli o rogala chodzi to szukaj bezwzglednie z groszkiem !! inne sie nie nadaja!! polecam ta firme: BabyFEHN
20100809099.jpg
w razie klopotow ze znalezieniem groszkow pisz do mnie ... mam na miejscu sklep gdzie mi je sprowadzaja ... niestety cena nieciekawa bo 46zl ale warto moim zdaniem :)
 
Mojemu Frankowi też na chwilę przeszło ząbkowanie, choć jęczy trochę za dnia.
Ulubioną zabawką stał się pilot, lubi go jeść i rzucać o podłogę :-) A dziś rano, stanął w moim łóżku przy parapecie i wygrzebał mi ziemię z kwiatków :-) A mi się przysnęło, dobrze, że mąż wszedł i to zobaczył, bo przecież mogła mu się krzywda stać gdyby się przewrócił. Ostatnio coś jestem przemęczona, małża nie było i nikt mi nie pomagał, odbiło się to na mojej kondycji :-/
ja ostatnio tez ciagle jestem zmeczona! i rowniez zdazalo mi sie przysypiac , ale po ostatnim "dowcipie" mojego synka juz sie chyba nigdy nie poloze spac razem z nim! skubaniec zasnal na kocu na podlodze, ja polozylam sie obok niego , a kiedy sie obudzilam ( po jakis 30 min) Rudzika nie bylo okok mnie ani wogole w pokoju:szok: myslalam ze na zawal zejde! a ten skubaniec zasnal sobie pod stolem, jak go wkoncu znalazlam to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac;)
 
Podobno właśnie pomiędzy bliźniętami istnieje najsilniejsza spośród wszystkich możliwych więzi międzyludzkich :) Ciekawi mnie to, ale nie mam czasu o tym poszukać nawet fajnych książek ;)

To Staś i Franek (Staś to ta pyza;)
Są zupełnie, totalnie inni :) Na pierwszy rzut oka widać tylko różnicę w wadze i kolorze oczu pewnie:laugh2:
Oni strzelają takie miny nieziemskie po prostu, co zdjęcie to lepsze, a teraz to już w ogóle ciężko ich uchwycić, bo się poruszają nieustannie :-D










cudne chlopaki:) widac, ze radosne i pelne zycia:)
 
moj jeden posilek dziennie je ze zwyklego mleka od 6 mies:) ostatnio na TVN Style pediatra sie wypowiadal ze mozna podawac jeden psilek po 6 mies:)
tez to ogladalam:) szkoda ze u nas narazie nie moge wprowadzac nic co jest na mleku krowim.., a ostatnio doszla nam alergia na zoltko..:( i teraz nie wiem co dalej, bo juz takie maluszki powinny jesc co drugi dzien zoltko, a skoro mlody ma alergie to czy jest cos czym moge to zastapic ???
 
jesli o rogala chodzi to szukaj bezwzglednie z groszkiem !! inne sie nie nadaja!! polecam ta firme: BabyFEHN
Zobacz załącznik 275837
w razie klopotow ze znalezieniem groszkow pisz do mnie ... mam na miejscu sklep gdzie mi je sprowadzaja ... niestety cena nieciekawa bo 46zl ale warto moim zdaniem :)


Hmm ceneo pokazuje mi z babyfehn tylko takie:
Fehn zagłówek - ceny produktów w sklepach na Ceneo.pl
a to chyba nie jest ten, który masz Ty?

cudne chlopaki:) widac, ze radosne i pelne zycia:)

Oj tak, dwa raczkujące duracell'ki ;))
 
reklama
tez to ogladalam:) szkoda ze u nas narazie nie moge wprowadzac nic co jest na mleku krowim.., a ostatnio doszla nam alergia na zoltko..:( i teraz nie wiem co dalej, bo juz takie maluszki powinny jesc co drugi dzien zoltko, a skoro mlody ma alergie to czy jest cos czym moge to zastapic ???
powinny powinny,ale moja też nie je,bo ostatnimi czasy to w ogole ciezko jej obiadek wcisnąc...a jak zje to ew. deserek a do niego raczej żółtka nie dodam.
jesli o rogala chodzi to szukaj bezwzglednie z groszkiem !! inne sie nie nadaja!! polecam ta firme: BabyFEHN
Zobacz załącznik 275837
w razie klopotow ze znalezieniem groszkow pisz do mnie ... mam na miejscu sklep gdzie mi je sprowadzaja ... niestety cena nieciekawa bo 46zl ale warto moim zdaniem :)
mea a można takiego rogala kupic na allegro??
ja ostatnio tez ciagle jestem zmeczona! i rowniez zdazalo mi sie przysypiac , ale po ostatnim "dowcipie" mojego synka juz sie chyba nigdy nie poloze spac razem z nim! skubaniec zasnal na kocu na podlodze, ja polozylam sie obok niego , a kiedy sie obudzilam ( po jakis 30 min) Rudzika nie bylo okok mnie ani wogole w pokoju:szok: myslalam ze na zawal zejde! a ten skubaniec zasnal sobie pod stolem, jak go wkoncu znalazlam to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac;)
o matko.wspolczuje.
dobrze,ze nic sie ie stalo.
ale powiem Ci,ze niezly agencik Ci rosnie :-) ;-)
 
Do góry