reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kochana Rudzik jest niemozliwy:D to zrobil mamie niezly kawal:) a tak swoja droga to juz sie martwilam o ciebie:)
dziekuje :* Kochana jestes, ze o mnie pomyslalas:) ale tak to juz jest, ze jak M ma wolne to staramy sie wykorzystac ten czas, pojechalismy sobie nad morze, na wies do tesciow na kilka nocek, a tam neta nie maja, i tak mi ten czas zlecial szybko, no ale co zrobic;) troche sobie odpoczelam- tesciowa ponianczyla malego, troche go rozposila bo znowu nie chce mi sam zasypiac, ale mysle, ze wszystko wroci za jakis czas do normy :)
 
dziekuje :* Kochana jestes, ze o mnie pomyslalas:) ale tak to juz jest, ze jak M ma wolne to staramy sie wykorzystac ten czas, pojechalismy sobie nad morze, na wies do tesciow na kilka nocek, a tam neta nie maja, i tak mi ten czas zlecial szybko, no ale co zrobic;) troche sobie odpoczelam- tesciowa ponianczyla malego, troche go rozposila bo znowu nie chce mi sam zasypiac, ale mysle, ze wszystko wroci za jakis czas do normy :)

super ze wypoczelas:) to dobrze ze bylas na wakacjach bo ja myslalam ze moze sie cos stalo ze nie wchodzisz na forum:(
 
Jak umyć zęby niemowlęciu i małemu dziecku? | Pielęgnacja | NIEMOWLĘ
wiem o co Ci chodzi i szczerze mowiac tez sie zdziwiłam jak to przeczytałam.
co do kiełkowania ząbkow to mi tam to wcale nia pasuje,że małej się tak spieszy,ale co zrobic.
ma radoche bo ma juz czym mame ugryzc :-)
no i obiadki z wiekszymi kawalkami pogrysc tez jest jej latwiej;) mi Rudzik wypluwa wieksze drobiny, albo sie nimi krztusi;) a gryzienie mamy pewnie jest faaajne ;) a co do pasty- nie wie- jakos mnie nie przekonuje mycie nia zebow- wydaje mi sie, ze umycie woda 2 razy w ciagu dnia jest wystarczajace, Chyba ze jestem w bledzie to mnie oswieccie;);)
 
super ze wypoczelas:) to dobrze ze bylas na wakacjach bo ja myslalam ze moze sie cos stalo ze nie wchodzisz na forum:(
stalo by sie jakbym nie odpoczela- padlabym na twarz ze zmeczenia;) Filip przez dlugi czas po nocach budzil sie co godzine z rozpaczliwym wrzaskiem, eh...-od zmyslow odchodzilam, ale zmienili nam mleko z nutramigenu na bebilon pepti i wszystko minelo jak za dotknieciem rozdzki:) teraz mam pobutke tylko 2, czasem 3 razy w nocy ( tzn od 20.30) i jestem wyspana i szczesliwa;) a jak tam Alanek? dalej grzeczniutki i Kochany ? :) czy rozrabia mamie;)? (nie liczac kwiatka, ktory porozrywal- to mial byc przeciez eksperyment naukowy :))
 
no i obiadki z wiekszymi kawalkami pogrysc tez jest jej latwiej;) mi Rudzik wypluwa wieksze drobiny, albo sie nimi krztusi;) a gryzienie mamy pewnie jest faaajne ;) a co do pasty- nie wie- jakos mnie nie przekonuje mycie nia zebow- wydaje mi sie, ze umycie woda 2 razy w ciagu dnia jest wystarczajace, Chyba ze jestem w bledzie to mnie oswieccie;);)

Zalecenia co do ilości są chyba przesadzone, na kilka maluteńkich ząbków wystarczyłaby ociupinka pasty na pewno, no i nie spieniłaby się jakoś strasznie. Co do wypluwania, niektórzy po umyciu zębów płuczą jeszcze usta wodą, ja tego np. nie robię, bo gdzieś przeczytałam, że się te aktywne składniki pasty, które miały w jamie ustnej zostać, wypłukuje. ;)
Także pewnie kto co lubi i jak uważa :)
 
no i obiadki z wiekszymi kawalkami pogrysc tez jest jej latwiej;) mi Rudzik wypluwa wieksze drobiny, albo sie nimi krztusi;) a gryzienie mamy pewnie jest faaajne ;) a co do pasty- nie wie- jakos mnie nie przekonuje mycie nia zebow- wydaje mi sie, ze umycie woda 2 razy w ciagu dnia jest wystarczajace, Chyba ze jestem w bledzie to mnie oswieccie;);)
nie no ja jestem tego samego zdania.
tymbardziej,ze jak znam mała to na bank by jej pasta posmakowała...a ja dodatkowych problemów jak z brzuszkiem nie potrzebuję.dziękuję bardzo.
wystarczająco się w nocy nie wysypiam :-(
co do odpoczynku to zazdroszczę.
Fenix moja synowa nie bez powodu ma tyle zabkow:) Po prostu jak Alan wkurzy Kinge to go udziabie:)
no coś Ty ;-)
do gryzienia jest mama :-)
 
stalo by sie jakbym nie odpoczela- padlabym na twarz ze zmeczenia;) Filip przez dlugi czas po nocach budzil sie co godzine z rozpaczliwym wrzaskiem, eh...-od zmyslow odchodzilam, ale zmienili nam mleko z nutramigenu na bebilon pepti i wszystko minelo jak za dotknieciem rozdzki:) teraz mam pobutke tylko 2, czasem 3 razy w nocy ( tzn od 20.30) i jestem wyspana i szczesliwa;) a jak tam Alanek? dalej grzeczniutki i Kochany ? :) czy rozrabia mamie;)? (nie liczac kwiatka, ktory porozrywal- to mial byc przeciez eksperyment naukowy :))
Alanowi rosna rogi:) robi sie co raz bardziej niedobry:)
Wszytko psuje,wlezie wszedzie gzdie mu nie wolno:) dzis nawet 2 drzemke mial tylko 15 min:D
 
Jeju znowu forum dostalo kopa:) Musialam nadrabiac:)Oł je:)

ja ostatnio tez ciagle jestem zmeczona! i rowniez zdazalo mi sie przysypiac , ale po ostatnim "dowcipie" mojego synka juz sie chyba nigdy nie poloze spac razem z nim! skubaniec zasnal na kocu na podlodze, ja polozylam sie obok niego , a kiedy sie obudzilam ( po jakis 30 min) Rudzika nie bylo okok mnie ani wogole w pokoju:szok: myslalam ze na zawal zejde! a ten skubaniec zasnal sobie pod stolem, jak go wkoncu znalazlam to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac;)

O rany, niezly numer Ci wykrecil:) Ja to bym chyba zawalu dostala:)

A co do zabkow, to nie moge sie wypowiedziec, bo u nas ciagle pusto w paszczce:)

Zamowilam Frankowi wczoraj taki jezdzik: CHICCO QUATRO JEZDZIDLO PCHACZ JEZDZIK PROMOCJA (1161637681) - Aukcje internetowe Allegro ma ktoras z Was to? Mam nadzieje, ze Franek polubi ten pojazd, bo z hustawki juz wyrasta i musze miec jakies urozmaicenie jak juz sie zmeczy raczkowaniem i zacznie mi marudzic:)
 
reklama
Do góry