reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc dziewczynki.
Dawno mnie u was nie bylo.Za chwilke w miare mozliwosci was podczytam.
U nas wszystko ok.Julencja ''wzbogacila'' sie o dwa zabki i ma juz cztery:-)No i konczy dzis 7-my miesiac...
Strasznie szybko przelecialo te 7 miesiecy...
wszystkiego najlepszego :) tak, to prawda- te 7 miesecy zlecialo tak szybko.,, a ja jeszcze tak dokladnie pamietam moj porod jakby to bylo wczoraj;)
 
oj dziewczyny tak piszecie o tej wadze ,że zaraz się chyba zdoluję.
niby źle nie jest ale nie moge się pozbyc tych 9kg.
niby karmię ale to nic nie daje.
owszem schudlam już sporo,ale te 9 przyczepił się i ani drgną.
Dziewczyny a kiedy można zacząc dawać przetwory mleczne?
moja też już dostała przetwory na mleku.
nic jej nie było,a jak smakowało :-)
Aga w końcu coś napisałaś :)

JA dostałam niedawno paczkę z allegro i zamiast grającego białego nocniczka z kubusiem puchatkiem dostałam czerwony z samochodami - NIEGRAJĄCY wrr...i znów akcja z wymianą albo zwracaniem...no ja mam takiego pecha ostatnio, że nie pytajcie. Ciągle coś...jak kupimy to albo uszkodzone albo inne...eh pech to pech...no i pieluszkie tetrowe kolorowe zamawiałam i też poknocili wzorki.
znam ten ból.
powiem Ci,że jak teraz coś zamawiam to po kilka razy piszę w emailu,żeby tylko nie pomylili.powtarzam adres i co ma byc w zamówieniu...niestety nie zawsze pomaga.
ostatnio koleś wysłał mi baldachim zamiast moskitiery.
opierniczyłam go więc na przeprosiny kazał zostawic sobie baldachim,hehe :-)
Daffi no to Twoja Julcia ma niezła czuprynkę.
a powiedz mi od narodzin miała taką bujną??
bo moja po porodzie miała mnóstwo włosków,potem coraz mniej i teraz rosną jej ale strasznie wolno.
kari współczuję.
ale wszystko ok??

kupiłam fotelik,nareszcie,jupii
.dziewczyny co myslicie o chodzikach ??
jestescie za czy przeciw?

zabawki extra
 
Ostatnia edycja:
reklama
ooo wlasnie co do chodzików..
akurat wczoraj dostalismy taki w prezencie ..z tym ze ja na jego widok od razu mowie ze nie mialam w planach nawet majki do niego wsadzac..i w sumie dalej nie mam...
co by Was bardziej urazilo.. to ze odmowie przyjecia tego chodzika? czy to ze go przyjmne ale osoba od ktorej go dostalismy bedzie wiedziala ze z neigo nie korzystamy?...



ostatnio prubowalam Majke posadzic na nocnik.. boooszzz ale mi sie poplakala...i na tym sie skonczylo .. ;)
z łozka mi juz tez spadla.. ale nawet nie zaplakala..



i dzisiaj wyjatkowo urzadzila mi pobudke o 7 :( ;p
 
Do góry