reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Jeju co ja bym dala za deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba odtancze taniec indianski zeby go wywolac. Bylam 3 godziny na spacerze co bylo meczarnia dla mnie szukalam godzine cienia chyba z litr potu wylalam i znalazlam pod malym drzewkiem gdzie stalam pol godziny;/ Potem poszlam do reala i do centrum handlowego bo nie wyrobilam szymek tam tez dostal super humoru bo klima byla no kupilam sobie oscypki i ledwo je zjadlam kurna chyba kilo soli na oscypek:)))Zaszlam do coccordillo byla wyprzedaz kupilam szymkowi wypasione spodenki 3 pary bodziakow i 2 super koszulki na ktore polowalam ale jedna kosztowala ponad 40 zl troche duzo a yeraz plowe:DDD
 
Dzien dobry Wam Mamuski. Caly dzien bylam poza domem z dziecmi bo u mamy, wiec nawet nie zagladnelam co u Was slychac. Bede musiala nadrobic.
 
Kopciuszek2107 Big Star jest caly czas, lata juz.
Wybierasz sie na gielde samochodowa? Moj maz takze. On mowi, ze jest co niedziele.
A dojechac z Błaszek to najlepiej kierować się na Ostrów Wielkopolski albo na media markt bo to jest bardzo blisko siebie.
Zeby zas na gielde dojechac to trzeba sie na Grabow kierowac.

O zadnej aferze nie jestem poinformowana na tyle aby udzielac glosu. Nie wtracam sie w dyskusje jezeli nic o niej nie wiem:) Tyle na temat pytania ktorejs z Mamus.

Za to mam pytanie do Was czy ktoras ma dla dziecka kojec? Sprawdza sie? Moja corka maty nie toleruje, znudzila sie jej ostatnio, w lozeczku jak ja klade to nie wylezy wiecej niz minute, siedzi w krzeselku do karmienia sporo to tyle dobrze bo inaczej nic bym przy niej nie zrobila.

Uciekam do corek bo Julka wlasnie wlazla do swojego baseniku na balkonie o zgrozo:)

Mam nadzieje, ze widac zdjecia, dalam do zalacznika:) Jak sie podobaja coreczki? Podobno Julka do mnie bardzo podobna:)
 
Ostatnia edycja:
Oliwka wygląda znajomo. dawałaś gdzieś jej zdjęcie? na pewno tę fotkę już gdzieś widziałam, tylko nie pamiętam gdzie:confused:
 
Nie dawalam, no co Ty:) Cenie prywatnosc.

Bede zakladac konto na naszej klasie tylko powiedzcie mi o co chodzi z tym, ze nagle wiele osob kasuje te konta? brat opowiadal mi o tym bo on ma konto, ale nie rozumiem go:)
 
reklama
Do góry