reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Daffodill nie mam zamiaru nikogo sklocac ze soba. Jestem tu szarym zwyklym osobnikiem, ktory czasem chce cos napisac o swojej corce. Co prawda dzieki pracy i domowym obowiazkom nie posiadam za duzo czasu, ale chetnie sie wymienie zdaniami z kims:) Wczoraj zapomnialam napisac, ze Oliwia przyszla na swiat silami natury w rowne 11h. Nieciekawie brzmi, ale bylo, minelo. Miala 56cm i wazyla 3kg.
 
reklama
dziewczyny gotujecie swoim maluszkom obiadki same? bo ja mam ambitny plan zaczac gotowac Frankowi jak wroce znad morza, ale nie chce gotowac codziennie, tylko np raz na tydzien ze 3 rozne miksy i do zamrazalki. Mrozicie? Bo ja gdzies na necie wyczytalam, ze dziewczyny mroza w sloiczkach po zupkach...zaczelam juz je kolekcjonowac:)

A ja wyczytałam że przez mrożenie traci się wiele witamin!
Więc osobiście wolę ugotować np jeden obiadek na dwa dni niż dawać mrożony!
Ale to tylko moje zdanie:)
 
Daffodill nie mam zamiaru nikogo sklocac ze soba. Jestem tu szarym zwyklym osobnikiem, ktory czasem chce cos napisac o swojej corce. Co prawda dzieki pracy i domowym obowiazkom nie posiadam za duzo czasu, ale chetnie sie wymienie zdaniami z kims:) Wczoraj zapomnialam napisac, ze Oliwia przyszla na swiat silami natury w rowne 11h. Nieciekawie brzmi, ale bylo, minelo. Miala 56cm i wazyla 3kg.

ooo 3kg to drobniutka no i dosyc dluga:)
A siedzi juz?
 
Ja jestem z Kalisza.
A u mnie nic sie powaznego nie dzialo w trakcie porodu, procz tego, ze sil nie mialam na przenie. Po porodzie 2 dni mialam spuchniete i fioletowe oczy:)
 
reklama
Do góry