reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Już nie chodzi o to mleko ale o kłopot i nieuwagę pediatry. No i 60zł w plecy bo 6 sztuk mam tego mleka, może zaproponuję na forum lutowym lub marcowym może ktoś odkupi.;-)
 
Witam się ale mnie wczoraj wkurzyła pomyłka mojego pediatry, przepisała mi nie to mleko zamiast 2 to 1 i co najgorsze wykupiłam bo nie zwróciłam uwagi byłam święcie przekonana że recepta jest ok tym bardziej że rozmawiałam z nią o 2. Dopiero wieczorem się zorientowałam.:wściekła/y: I nie wiem czy się da wymienić na 2 i jak to zrobić, czekam do 8 i dzwonie do apteki, że też nie zerknęłam na pudełka.:wściekła/y:
tez bym sie wkurzyla:wściekła/y:

ja sie witam, ale u mnie dzis beznadziejna pogoda! to juz chyba wole upaly:zawstydzona/y:
nie chce isc mi sie na zakupy w taka pogode, ale to niemozliwezebym nie poszla. wiec pomimo wszystko sie na nie biore:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry