reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Heh mnie Franek tez ani jednej nocy calej nie przespal....ale jak sie budzil tylko 2 razy to mozna sie bylo wyspac, a teraz to ja jestem zombi:) krcze przeczytalam o tych skokach i Franek sie umiejscawia w jednym z nich......moze to ten skok+zeby daje taki efekt.......aaaaaaa ja zamiast teraz spac jak Franko sie uspokoil to snuje teorie coz mu moze byc...
Martynka tylko 2 noce całe przespała a tak to budzi 2,3 razy w nocy;) I rano wcześniutko jest wyspana.
 
reklama
A i mam do Was pytanie; czy Wasze maleństwa tez mają problem z potówkami ? od kiedy zrobiło się ciepło na dwore Filipowi zyszły potówki w zgięciu kolan, i w okolicach pieluchy, i mimo iż wietrzę mu pupe dosyć często i w samym bodziaku jest to one za chiny nie chcą zniknąc :wściekła/y: czy to dziadostwo można czyms smarować, czy czekać az same znikną? próbowałam bephantenem to potraktować, ale po 3 dniach nie ma rzadnych efektów..
Martynia potówki miała tylko jak było 35 stopni, ale potem same znikały..
 
Witam sie z rana...troszke mialam tego nadrabiania...temat wagi na tapecie...no coz ja to ciagle na diecie jestem...z tym ze ja to malo wytrwala jestem, no ale od tygodnia na dukanie i nie jst tak zle wiec postaram sie wytrwac.
Fikusek i luuuzna - super, ze z dzieciaczkami po badaniach wszystko ok!
Asia i Daffi - kurcze wspolczuje tych pobudek...ale wiecie co ja mialam podobnie i po paru dniach wyszly 2 jedynki i juz spi ladnie spowrotem wiec moga to byc zeby.
Ula - glupoty na tych centylach wypisuja. Moj ziec jest idealny wiec to powinni napisac:)
Asia (again) - twoje posty wymiataja naprawde...ptak zarzadzil!!!
sylwik - no biedna jestes z tymi nieprzespanymi nocami:(
frankowa_mama- no ty kolejna niewyspana:( miejmy nadzieje, ze sie w koncu dzieciaczki unormuja. no i z potowkami nie pomoge bo my jeszcze nie mialysmy.
 
Wszystkiego najlepszego dla Robercika emiry i Patryka beaci z okazji ukonczenia 6 miesiecy!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam się ale mnie wczoraj wkurzyła pomyłka mojego pediatry, przepisała mi nie to mleko zamiast 2 to 1 i co najgorsze wykupiłam bo nie zwróciłam uwagi byłam święcie przekonana że recepta jest ok tym bardziej że rozmawiałam z nią o 2. Dopiero wieczorem się zorientowałam.:wściekła/y: I nie wiem czy się da wymienić na 2 i jak to zrobić, czekam do 8 i dzwonie do apteki, że też nie zerknęłam na pudełka.:wściekła/y:
 
wow rosnie jak na drozdzach!

a ja nic tylko siedze od 2 godz. na lapie i ciagle tylko nadrabiam, skrobiecie jak szalone!

A no rośnie :-D
Wróciłyśmy do formy ;-)

I LOWE JU SOŁ MACZ MAJ HANI !!!!!!!!!!!!! :-D:-D Jarek mi zawsze mowil ze lubi INNE ahhahahah - teraz juz kumam czemu !

SE tak popisalam sama a co !



nie no ja dziekuje kochana bardzo i ciesze sie ze komus mordka sie usmiecha !



No baaa ! Ja UNIQUE jestem ahhahahahahha Ty tez jestes niezla wiracha maj darling ah!:-D



Wy to wariatki jestescie

No i fakt ! BYlo pisac z nami ,ja tam bralam zarcie i przed lapka siadalam <jezu pamietam jak sie pisalo co sie zre przed kompem i jedna drugiej robila smaka na cos !

NO WLASNIE JA PRZYTYLAM 25 kg w ciazy PRZE WAS bo zescie mnie wciaz szczuly tama jadla to ,a ta to no i co ? ASKA szla i wyciagala byle co aby zjesc razem z WAMI ahhahahhaha ( zartuje ) zarlam bo lubialam !!!!!!!!!!



NO jak ja WAS kocham !!!!!!!!!!MOJE WY DARLINGI !!!!



no mowie ci czort!jakich malo ale jaki kochany ahahha !
Lepiej co by nie obil jaj Jarkowi bo rzeczywiscie bedzie mial moj stary problemy z produkcja hahahha a ja coreczke jeszcze chce !!!!!!!!!!!!! ( NIE TERAZ OF KORS )
Zasnol sam w wyrku ! i spi ! moze nocka bedzie znosna :) taaaa jak mi to Jarus rzekl - jasne ! hahahah
moj sie budzi jakies 3 -4 razy ostatnio! Oby to sie skonczylo!U nas wyjatkowo to potrafi sie nie obudzic wcale ale przez te 2 tyg zdarzylo nam sie to tylko 3 razy ! BOZE GDZIE MOJE NOCE CO SE SPALAM DO RANA!Mam nadzieje ze juz niedlugo wroca!



he he :) mowie ci tak zasuwa na glowie ze maskara ,posciera se z czubka dyni te wlosy co ma i juz wogole bedzie kosmicznie wygladal ahahhah !

Nosimy ten sam rozmiar ahhaha ! ty nie masz dupy a u mnie bimbalki zanikly ahhaha !
gratuluje zakupow ja teraz czekam na FOTO w cooooo pochwal sie cos zakupila babo!




boze jak bym moje dziecie widziala ,moj lubi tez szumy!!!!!!!!!Jarek wlancza mu WICHURE!!! ( czytaj pochlaniacz powietrza nad kuchenka hahahha ) szum nie z tej ziemi a mlody odloty lapie ! bez bujania bez niczego jak drze sie to tylko zapodac wichure trzeba ahhaha !i mlodego nie ma :p


ja tam nie potrzebuje wichury co by mlody mi zasnol ahhaha ! wyobrazalm se mojego Jarka gdzies na wychodnym a wichury nie bedzie ahhah jak szumi warami co by maly zasnol



ja stawiam na skok rozwojowy !
Skoki rozwojowe.

A nie mowiłam :-D Od razu lepszy humor, jak poczytałam Cie z rana :-D
And I love U too do stu tysięcy gwoździ (tak w bajce mówili przed chwilą :-D)
I kto tu do wariatek należy? :-D

i jak po wizycie ? ja mam termin na 7 lipca, i jakoś nie wiem czemu ale na samą myśl czuję taki niepokój.., niby Filipek zaczął nadrabiać swoje braki, jednak dla świętego spokoju wolę z nim pojśc na wizytę kontrolną:) jej jak ja nie lubię po lekarzach chodzić:no:

Pisałam, że ok wszystko :tak: Mały zdrowy i wizyty nie są takie straszne - Aluś kocha wizyty u neurologa :tak: Jest grzeczny i nie marudzi :)

Luzna - pogon starego co by ptaka okompal ! :-D:-D:-D


Ja swojego wlansie pogonilam bo rzeklam ze nie popieszcze inaczej hahahahahha ! POSZEDL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Chyba steskniony pieszczot ! :eek:

zmykam :cool2::cool2::cool2:

Buziaki kochane moje :)

Asia popłakałam się ze smiechu :-D Wiecie co jak się nie dziwię, że Alek tyle śpi po ojcu :szok: T wczoraj zasnął koło 15 - spał do 22, wstał, umył się i dalej w kimę do 5 :szok: Jaki ojciec taki syn :-D !!!!!

No to extra, że u lekarza wszystko ok wyszło.
Zazdroszczę Ci, że ten Wasz synalek tyle śpi:) Moja córa odziedziczyła krótkie spanie po mnie, niestety:p Mąż śpi baaardzo długo /o ile oczywiście może/, więc wcale bym się nie obraziła jakby Martynia, jakże do niego z wyglądu podobna, miała też po nim spanie!;)

Dziękujemy :tak: I ja jestem szczęśliwa, że tyle spiocha :)

A i mam do Was pytanie; czy Wasze maleństwa tez mają problem z potówkami ? od kiedy zrobiło się ciepło na dwore Filipowi zyszły potówki w zgięciu kolan, i w okolicach pieluchy, i mimo iż wietrzę mu pupe dosyć często i w samym bodziaku jest to one za chiny nie chcą zniknąc :wściekła/y: czy to dziadostwo można czyms smarować, czy czekać az same znikną? próbowałam bephantenem to potraktować, ale po 3 dniach nie ma rzadnych efektów..

Ojj ma :tak: Podobno pomaga kąpiel w nadmanganianie potasu - możesz spróbować ;-) A i smarować potówki możesz wacikiem namoczonym w spirytusie, a w upalne dni wykąpać małego w dzień, nie zakładać mu nic na ciałko i chłodzić :) Alusiowi pomógł spirytus i wietrzenie ciała :)

mój kot to chyba pempowiną z Filipek zrośnięty jest;) w dzień ciągle przy nim jest, ociera mu się o nóżki,kładzie pyszczek na brzuszek małego, no ale w nocy nie pozwalam kotku spac z małym w łóżeczku. a podczas ciązy Pinki spał na moim brzuszku, jak i te inne pozostałe które miałam;) ale spoko- brzusz był na tyle duzy że wszystkie się mieściły :D:D:D:D

Jaki kot :-D i wyobrażam sobie go na brzuchu Twoim :-D

Ja jak byłam w ciąży to też mnie wszystko wzruszało:)

A mnie wkur****o :-D
 
reklama
Witam się ale mnie wczoraj wkurzyła pomyłka mojego pediatry, przepisała mi nie to mleko zamiast 2 to 1 i co najgorsze wykupiłam bo nie zwróciłam uwagi byłam święcie przekonana że recepta jest ok tym bardziej że rozmawiałam z nią o 2. Dopiero wieczorem się zorientowałam.:wściekła/y: I nie wiem czy się da wymienić na 2 i jak to zrobić, czekam do 8 i dzwonie do apteki, że też nie zerknęłam na pudełka.:wściekła/y:

daj znac czy wymienia pudelka:)
mi ostatnio lekrz przepisal lek w dawce kltorej nie ma:) poszlam do apteki i zonk:D ale zadzwonili do niego bo nr byl na recpcie i poprawili:)
 
Do góry