reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kurcze co się z naszymi maleństwami dzieje, że co chwila jakieś problemy? :sad:
co do tabletek na odchudzanie... ja w swojej dawnej karierze (wiecie o co chodzi) brałam therm line. i schudłam dużo, owszem, ale takiego powera mi dawały, że nie mogłam spać po nocach :dry:

ja bez tabletek ostatnio mam jakies problemy ze spaniem...kokoswze cie czasami ze 2 godz zanim padne
 
a powiedz cos wiecej na temat tej diety?
utylizujesz czekolade powiadasz hmmm a ja chipsy,frytaski,kebebiki mniam....

ta dieta to teraz ostatni krzyk mody:) to jest dieta proteinowa......z tego co wiem to podzielona jest na 4 fazy...pierwsza faza trwa 5-7 dni i je sie same prodkty bialkowe, czyli gotowane lb pieczone w folii miecho ryby, ryby wedzone, nabial z 0% tluszczu czyli sery biale, jogurty naturalne, mmleko 0%, jaja, owoce morza. Je sie ile sie chce, ale tylko to....w tym okresie mozna stracic nawet do 5 kg...poznie jest faza w ktorej wlacza sie warzywa. WYglada to tak, ze przez 5 dni je sie to co w 1 fazie + warzywa i przez kolejne 5 dni tylko to co w pierwszej fazie (bez warzyw) i tak w kolko....ta faza trwa dotad dokad chce sie chudnac....pozniej jest 3 fazau trwalajaca, ktora trwa 10 dni na kazdy stracony kg...czyli np jak ktos zrzucil 8 kg to trzecia faza trwa 80 dni.....tu wlacza sie juz chyba owoce od czasu do czasu, troche pieczywa.....nie wiem dokladnie, bo moja mama jest na fazie 2 dopiero:) Faza czwarta trwa do konca zycia.....je sie co sie chce, ALE jeden dzien w tygodniu musi byc proteinowy (czyli raz w tygodniu je sie tak jak w pierwszej fazie). Nie wiem czy to dziala na dluzsza mete, ale paru znajomych juz pozrzucalo troche na tej diecie......chwala sobie, bo mozna jesc dowoli (oczywiscie tylko tego co wolno) i nie chodzi sie glodnym:) a i jeszcze mozna jesc slodzik, wiec te serki mozna sobie serwowac na slodko:)
 
ta dieta to teraz ostatni krzyk mody:) to jest dieta proteinowa......z tego co wiem to podzielona jest na 4 fazy...pierwsza faza trwa 5-7 dni i je sie same prodkty bialkowe, czyli gotowane lb pieczone w folii miecho ryby, ryby wedzone, nabial z 0% tluszczu czyli sery biale, jogurty naturalne, mmleko 0%, jaja, owoce morza. Je sie ile sie chce, ale tylko to....w tym okresie mozna stracic nawet do 5 kg...poznie jest faza w ktorej wlacza sie warzywa. WYglada to tak, ze przez 5 dni je sie to co w 1 fazie + warzywa i przez kolejne 5 dni tylko to co w pierwszej fazie (bez warzyw) i tak w kolko....ta faza trwa dotad dokad chce sie chudnac....pozniej jest 3 fazau trwalajaca, ktora trwa 10 dni na kazdy stracony kg...czyli np jak ktos zrzucil 8 kg to trzecia faza trwa 80 dni.....tu wlacza sie juz chyba owoce od czasu do czasu, troche pieczywa.....nie wiem dokladnie, bo moja mama jest na fazie 2 dopiero:) Faza czwarta trwa do konca zycia.....je sie co sie chce, ALE jeden dzien w tygodniu musi byc proteinowy (czyli raz w tygodniu je sie tak jak w pierwszej fazie). Nie wiem czy to dziala na dluzsza mete, ale paru znajomych juz pozrzucalo troche na tej diecie......chwala sobie, bo mozna jesc dowoli (oczywiscie tylko tego co wolno) i nie chodzi sie glodnym:) a i jeszcze mozna jesc slodzik, wiec te serki mozna sobie serwowac na slodko:)
super dieta:)
 
dziekuje bardzo.....krcze przejdzie im, prawda? Juleczce tez......chociaz ja to sie zastanawiam, czy by sie do lekarza nie wybrac.....bo cos mi sie chyba gdzies o uszy obilo, ze podobne objawy mialo dziecko z bakteria ecoli.....
 
ASIA jesli ktokolwiek był smutny, to po przeczytaniu Twoich postów na pewno geba mu się cieszy :-D :-D Jesteś jedyna, niepowtarzalna, wyjatkowa, kosmiczna, zaje****a, zakrecona, niemożliwa, rozbrajająca, komiczna, najlepsza, przezabawna, NASZA AŚKA :-D







Aśka zazdroszczę Ci. T jak wraca z pracy, to jest zmęczony i tak sama się zajmuję małym 24 na dobę eh chyba że gdzieś wyjdę...
No i gratuluję postępów Fifola :tak:

I LOWE JU SOŁ MACZ MAJ HANI !!!!!!!!!!!!! :-D:-D Jarek mi zawsze mowil ze lubi INNE ahhahahah - teraz juz kumam czemu !

SE tak popisalam sama a co !

A co do Asi to popieram:) jak czytam komenty to od razu usmiech sie pojawia:)

nie no ja dziekuje kochana bardzo i ciesze sie ze komus mordka sie usmiecha !

Fajna nasza Aśka nie?

No baaa ! Ja UNIQUE jestem ahhahahahahha Ty tez jestes niezla wiracha maj darling ah!:-D

oj fajna fajna:)

no wlasnie juz bym was znala znacznie dluzej:)

Wy to wariatki jestescie

No i fakt ! BYlo pisac z nami ,ja tam bralam zarcie i przed lapka siadalam <jezu pamietam jak sie pisalo co sie zre przed kompem i jedna drugiej robila smaka na cos !

NO WLASNIE JA PRZYTYLAM 25 kg w ciazy PRZE WAS bo zescie mnie wciaz szczuly tama jadla to ,a ta to no i co ? ASKA szla i wyciagala byle co aby zjesc razem z WAMI ahhahahhaha ( zartuje ) zarlam bo lubialam !!!!!!!!!!


NO jak ja WAS kocham !!!!!!!!!!MOJE WY DARLINGI !!!!

Kochana z Julka juz lepiej:) miloze zapyatals:)
oj to moj ziec sie nie dobry zrobil i tatusiwoi chce uszkodzic jajka i bialej armi juz nie ebdzie produkowal.. chyba Fifi nie chce siostrzyczki....
lobuz nie dobry....
co do zrywania sie z placzem w nocy to jestesmy na tym samym etapie od kilku dni i tez sie meczymy po 8 i wiecej pobudek.... dzis wyjatkowo byly 2...
jak tak dalej bedzie to ja zwariuje!

no mowie ci czort!jakich malo ale jaki kochany ahahha !
Lepiej co by nie obil jaj Jarkowi bo rzeczywiscie bedzie mial moj stary problemy z produkcja hahahha a ja coreczke jeszcze chce !!!!!!!!!!!!! ( NIE TERAZ OF KORS )
Zasnol sam w wyrku ! i spi ! moze nocka bedzie znosna :) taaaa jak mi to Jarus rzekl - jasne ! hahahah
moj sie budzi jakies 3 -4 razy ostatnio! Oby to sie skonczylo!U nas wyjatkowo to potrafi sie nie obudzic wcale ale przez te 2 tyg zdarzylo nam sie to tylko 3 razy ! BOZE GDZIE MOJE NOCE CO SE SPALAM DO RANA!Mam nadzieje ze juz niedlugo wroca!

r
nie moge!!!! sikam ye smiechu!
przemieszcza sie na glowi...chcialabzm to zobaczyc:tak:



takye no, kupilam sobie spodnicyke i jestem w syoku normalnie nosye tyn. nosilam roymiar 38, schudlam ale nie wiedyilam ye ay tak, pryzmieryam 34 i dobra!:szok:
nie to nie jest dobra wiadomosc, moja mama i tak juy sie smieje ye tzlłka nie mam....:wściekła/y::zawstydzona/y:

no jutro rusyam na dalsyz ciag yakupow jakies buciki moye, spodnie, i bluzecyki, cyas odswieyzc syafe.....

p.s. ale sie wzspalam, wzgonilam mame na spacer y olkiem i spalam od 16.30 do 19!!!!!!ah jak milo bzlo!

he he :) mowie ci tak zasuwa na glowie ze maskara ,posciera se z czubka dyni te wlosy co ma i juz wogole bedzie kosmicznie wygladal ahahhah !

Nosimy ten sam rozmiar ahhaha ! ty nie masz dupy a u mnie bimbalki zanikly ahhaha !
gratuluje zakupow ja teraz czekam na FOTO w cooooo pochwal sie cos zakupila babo!


jeju to jednak nie jestem sama...tylko, ze my sie tak meczymy juz jakis miesiac......i nawet spanie z mamusia nie bardzo pomaga, bo maly sie wierci i kopie mnie przez cala noc i budzi sie co chwilke....w zeszlym tygodniu to mialam normalnie zalamanie psychiczne, bo ja wszystko zniose, ale nie chroniczne niewyspanie:( wiecie co dziala jedynie na moje dziecko? dzwiek suszarki do wlosow....mam w telefonie nagrana mp3 z suszara i tym go usypiam i wlaczam mu ja tez jak sie budzi z placzem. Natychmiast przestaje plakac. Problem w tym, ze nagranie trwa 15 minut.....i po jakis kolejnych 15 minutach ciszy placz na nowo.....i tak cala noc.....Tylko zaczelam zastanawiac, czy mu sie cos w glowe od tego szumu nie zrobi.....:p

boze jak bym moje dziecie widziala ,moj lubi tez szumy!!!!!!!!!Jarek wlancza mu WICHURE!!! ( czytaj pochlaniacz powietrza nad kuchenka hahahha ) szum nie z tej ziemi a mlody odloty lapie ! bez bujania bez niczego jak drze sie to tylko zapodac wichure trzeba ahhaha !i mlodego nie ma :p


ja tam nie potrzebuje wichury co by mlody mi zasnol ahhaha ! wyobrazalm se mojego Jarka gdzies na wychodnym a wichury nie bedzie ahhah jak szumi warami co by maly zasnol

nie wiem co sie jej tsalo... juz jakies 5 dni to trwa... nie wiem co jest ale jak wrzasnie to mowie ci i lzy jak grochy leca az ciezko ja uspokoic.. i nie tylko w nocy... za kazdym razem jak tylko zasnie dzis ani razu nie spala bo co zasnela to po 20min placz!

ja stawiam na skok rozwojowy !
Skoki rozwojowe.
 
Niestety kochana takie czasy, że robią na odwal wszystko ;/

My niedługo do neurologa śmigamy :tak: W sumie to takie chodzenie po nic, bo małemu nic nie dolega, ale lekarz powiedział, że najgorsze schorzenia nuerologiczne ujawniają się w 1 roku życia dziecka i lepiej dmuchać na zimne :tak:
Nie zdziwię się, jak kiedyś kawę zaczniemy pić z nudów :-D

A tak w ogóle to luźny lekarz :-) Okazało się, że na rowerze śmiga (starszy dziadek!!!) i na masę rowerowa przyjechał nawet, jak się dowiedział, że tata Alusia w stowarzyszeniu rowerowym jest :-D A zaczęło się od rowerowego body Alka...

:-D
i jak po wizycie ? ja mam termin na 7 lipca, i jakoś nie wiem czemu ale na samą myśl czuję taki niepokój.., niby Filipek zaczął nadrabiać swoje braki, jednak dla świętego spokoju wolę z nim pojśc na wizytę kontrolną:) jej jak ja nie lubię po lekarzach chodzić:no:
 
reklama
Luzna - pogon starego co by ptaka okompal ! :-D:-D:-D


Ja swojego wlansie pogonilam bo rzeklam ze nie popieszcze inaczej hahahahahha ! POSZEDL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Chyba steskniony pieszczot ! :eek:

zmykam :cool2::cool2::cool2:

Buziaki kochane moje :)
 
Do góry