reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej laski.
Niestety zmuszona byłam zmienic nick,ale nie o tym chcę pisac.
Troszkę was zaniedbałam,ale zupełnie nie mam na nic czasu :-(
Chciałam was zapytac jak moge się pozbyc krostek z twarzulki mojej małej.
zauwazylam ze zrobiły jej sie małe czerwone krostki najpierw w kąciku lewego oka,a teraz ma już i pod noskiem i dookoła ust.
Moja sis mówi,że dookoła ust to pewnie od smoczka,bo jak się mała poci i ssie smoczek to faktycznie mogą się jej zrobic potówki,ale sama dokładnie nie wiem czy to potówki :-(
przemywałam już rumiankiem,smarowałam swoim mlekiem - bo tak mi radzono,ale nic nie pomogło.
dzisiaj zauważyłam,że już ma po jednej na każdej z powiek:-( nie mam pojęcia jak temu zaradzic.
fakt faktem zrobiły się jak się zaczęły te upały,ale chyba mogę zrobic coś żeby znieknęły prawda??
może któraś z was też miałą podobny problem.
Moja miała takie coś - ba - ma jeszcze, na brodzie. Teraz pomału schodzi bo pediatra dała maść na to, ale co to jest to sama do końca nie wiedziała bo to mogło być albo od smoczka albo pleśniawki, które Młoda w tym czasie miała też w buzi.
 
reklama
nadrobiłam:):):):) teraz po krótce co u nas- więc nie odzywałam się bo mieliśmy trochę roboty z położeniem paneli na przedpokojach, musieliśmy po nocy slęczeć- bo za dnia Maciej w pracy a ja z małym, dalej resocjalizuje mojego psa- skubaniec nie chce robić siusiu na dworze, wiec mam dodatkowa robotę, a tak poza tym to jst kochany no oprócz dziejszego incydentu kiedy to zjadł kanapki mojego męzulka do pracy ;) nasza spacerówka , która zamówiliśmy przyszła w ciągu jednego dnia, i jest naprawdę super! pompowane koła,amortyzatory, skrętne koła, a przede wszystkim więcej miejsca w środu, no i rozkłada sie do pozycji leżącej:),także w razie co ja gorąco ją polecam, nie zawsze tanie sa złe:)
 
ja tez, i do tej pory oglądam, i za każdym razem płaczę,:) wogóle po ciązy zrobiłam się bardzo wrażliwa, wzruszam się jak widze kobietę w ciązy, przeczytam książkę z happy endem, przy wielu sytuacjach kręci mi się łezka w oku, jescze z rok temu tak nie miałam;)
mam to samo:) jestem teraz bardzo wrazila,:)szok:) jak maciezynstwo moze zmienic czlowieka:)


Vegas no dobra sprawa ale on juz ma dlugie i w ogole nie moga oklapna :D
 
to ja Cię pocieszę kchana- Filip ani jednej całej nocy mi nigdy nie przespał, choc jest na butli od 2 miesiąca życia, mało tego- na palcach jednej ręki mogę policzyć noce kiedy obudził się mniej niż 2-3 razy(przyczyny wstawania jakoś znaleśc nie umiem...)...do chronicznego niewyspania powoli się przyzwyczaiłam, a co do suszarki- jak Filip miał klki to własnie "suszyłam" mu brzuszek i pomagało mu to, potem kiedy kolki się skończyły cwaniaczek przyzwycaił się do tego dźwięku i bez suszarki nie potrafił zasnąc, trochę mi zajęło odzwyczajanie go od tego..ja równiez mam nadzieje,ze to kiedyś mu minie, bo to wstawanie po 5 razy w nocy(a czase częściej) jest na dłuższą metę wkurzające(ja na jego miejscu przesypiałabym całe noce i pół dnia :p ).

Heh mnie Franek tez ani jednej nocy calej nie przespal....ale jak sie budzil tylko 2 razy to mozna sie bylo wyspac, a teraz to ja jestem zombi:) krcze przeczytalam o tych skokach i Franek sie umiejscawia w jednym z nich......moze to ten skok+zeby daje taki efekt.......aaaaaaa ja zamiast teraz spac jak Franko sie uspokoil to snuje teorie coz mu moze byc...
 
U neurologa ok :) Mały zdrowiutki, mamy odstawić D3 i cieszyć się ze śpiącego i grzecznego dzieciaczka :))
(lekarz stwierdził, że odziedziczył długie spanie po rodzicach :-D)
No to extra, że u lekarza wszystko ok wyszło.
Zazdroszczę Ci, że ten Wasz synalek tyle śpi:) Moja córa odziedziczyła krótkie spanie po mnie, niestety:p Mąż śpi baaardzo długo /o ile oczywiście może/, więc wcale bym się nie obraziła jakby Martynia, jakże do niego z wyglądu podobna, miała też po nim spanie!;)
 
Heh mnie Franek tez ani jednej nocy calej nie przespal....ale jak sie budzil tylko 2 razy to mozna sie bylo wyspac, a teraz to ja jestem zombi:) krcze przeczytalam o tych skokach i Franek sie umiejscawia w jednym z nich......moze to ten skok+zeby daje taki efekt.......aaaaaaa ja zamiast teraz spac jak Franko sie uspokoil to snuje teorie coz mu moze byc...
mój Filipek to od urodzenia przezywa skok rozwojowy :D:D:D:D:D ale trzeba byc pozytywnej myśli- napewno wszystko wróci do normy :)
 
ja tez, i do tej pory oglądam, i za każdym razem płaczę,:) wogóle po ciązy zrobiłam się bardzo wrażliwa, wzruszam się jak widze kobietę w ciązy, przeczytam książkę z happy endem, przy wielu sytuacjach kręci mi się łezka w oku, jescze z rok temu tak nie miałam;)

Matko, ja to jestem w ogole wrazliwy egzemplarz, ale po porodzie to mi sie juz calkiem pokielbasilo we lbie:) tez wzruszaja mnie ciezarne, malenkie dzieci i te wieksze.....rozne rzeczy w tv, ktore wcale nie sa jakos specjalnie wzruszajace!.....dokarmiam bezdomnego, dopajam staruszke i ogolnie serce mi peka jak widze ubogich starszych ludzi.......wczesniej mialam tylko manie ratowania bezdomnych psow (maz smial sie ze na starosc bede jak Wioletta Willas:p), a teraz juz nie znajduje dla mnie wlasciwego odpowiednika....:)
 
reklama
A i mam do Was pytanie; czy Wasze maleństwa tez mają problem z potówkami ? od kiedy zrobiło się ciepło na dwore Filipowi zyszły potówki w zgięciu kolan, i w okolicach pieluchy, i mimo iż wietrzę mu pupe dosyć często i w samym bodziaku jest to one za chiny nie chcą zniknąc :wściekła/y: czy to dziadostwo można czyms smarować, czy czekać az same znikną? próbowałam bephantenem to potraktować, ale po 3 dniach nie ma rzadnych efektów..
 
Do góry