reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dzieki temu ,ze zacytowałas kopciuszka to przeczytałam ! dziewczyny zlitujcie się ! przecież wiadomo,że kazad ma teraz duzo mniej czasu niz kiedys ! wiele z nas wrocilo do pracy i podziwiam ,ze wogole maja czas na zagladanie na forum ! kazdy ma realne zycie , wirtualne jest tylko dodatkiem w wolnej chwili !
Forum zamkniete bardzo dobrze,ze powstalo...juz na wstepie widac bylo jak dziewczyny zaczely sie otwierac i pisac o swoich problemach! znałyśmy się już tak długo a dopiero niedawno ,po zamknieciu forum wiele zaczeło pisac o prywatnych sprawach ! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie świrusy siedzą w necie i jak w życiu moga namieszać-przecież podawałyśmy swoje dane, wstawiałyśmy zdjecia ! jak ktoś nie chce wchodzic na zamkniete to nie musi przeciez..mozna pisac tutaj...nie mozna nikomu zabronic rozmawiac prywatnie, w zaknietej grupie ! wiele dziewczyn wymienilo sie gg i tam sobie rozmawiaja-czy to coś złego ?

hehe mam pisac tu i czekac kilka dni na odpwoiedz? bez sensu! juz raz pisalam o tym i drugi raz nie zamierzam!
pozatym to moje zdanie nie musisz sie zgadzac ale nie pisz mi ze mam sie zlitowac....
prawda jest taka ze jak ktos chce z kims pogadac to zrobi to bez wzgledu na wszystko! a jak sie zwisa i powiewa komus to druga sprawa:)
nie zaprzeczaj tak jest!
nie ma tluamczenia praca! kazdy ma swoje zajecia i znajduje czas by tu zajrzec i nadrabia meczy sie kazdego posta czyta a inni olewka!
 
reklama
wile dziewczyn tu już nie zaglada po aferze z georgina i tyle ...

nie zganaijcie na Georgine! tak naprawde uczepilyscie sie jej bo nie bylo kogos innego pod reka! kiedys wam to nie przeszkadzalo jak maggie o tym napisala a teraz nagle zescie sie poruszyly!
zal!
poprostu brak slow!
mi jest przykro myslalam ze odnalzlam nowych znajomych ze komus wreszcie zalezy ze moge z wami pogadac i odbic sieod codziennosci.. jednak sie przeliczylam!
 
A nic,mam opakowanie i chcialam ktorejs podarowac.



Czy to kogoś obchodzi???????Widac ze nie...

A tak ni z gruchy ni z pietruchy napisze to co myśle!!!
Z moich obserwacji,ktore trwaja juz od ponad tygodnia,stwierdzam ze prawie kazda z was widzi tylko czubek własnego nosa...teraz dopiero zauwazyłam jakie to wy jesteście serdeczne,miłe i zainteresowane innymi e-ciocie jak to pisałyscie.Szkoda ze tyle mojego pisania poszło na marne...cały czas ktory tu spedziłam na pisaniu okazał sie beznadziejny:((((macie w d.u.p.i.e co sie dzieje teraz u mnie,co słychac u Patryka,czy przeszła mu choroba:(bardzo sie zawiodłam i apeluje do lasek nowych,nie wierzcie w forumowe znajomosci bo po jakims czasie okazuje sie ze to była strata czasu:(((bardzo przykre jest to ze nikt sie po ponad 9 miesiacach(bo tyle tu pisze)nie interesuje juz nie tyle Toba co twoim GRUDNIOWYM dzieckiem,ignoruje sie to ze inni pytaja!!!!Obyście wy również kiedyś sie tak poczuły jak ja teraz.
Sory ale musialam sie wyzalic...
Pozwól, że się z Toba nie zgodze Gdy Fikusek zapytała się, co się z Tobą dzieje, to równiez zaczęłam się nad tym zastanawiać, niestety nie zawsze mam tyle czasu, zeby nadrabiac to, co napisałyście, więc myślałam, że pewnie coś pominęłam,że może gdzieś wczasujesz, itp dlatego nie odpisałam Fikuskowi . Mne tez jakiś czas temu długo nie było na forum, i owszem- napewno byłoby mi miło, gdyby ktoś za mną zatęsknił, napisał mi priva albo smsa, ale tak to jest jak jest nas tu całkiem sporo- nie sposób pamiętać o wszystkich. A i napewno nie zgodze sie z tym, ze to forum jest beznadziejne itp, przeciez nikt nie karze nam tu szukać przyjaciół na całe życie, ono jest tu po to, by mamy dzieliły się doświadeczniem, spostrzeżeniami, radziły sobie nawzajem, itp. Myślę, że dziewczyn, które tak jak ja wysłały choć jedną myśl do Ciebie jest więcej,a to chyba cenniejsze niż jakiś post.
 
Pozwól, że się z Toba nie zgodze Gdy Fikusek zapytała się, co się z Tobą dzieje, to równiez zaczęłam się nad tym zastanawiać, niestety nie zawsze mam tyle czasu, zeby nadrabiac to, co napisałyście, więc myślałam, że pewnie coś pominęłam,że może gdzieś wczasujesz, itp dlatego nie odpisałam Fikuskowi . Mne tez jakiś czas temu długo nie było na forum, i owszem- napewno byłoby mi miło, gdyby ktoś za mną zatęsknił, napisał mi priva albo smsa, ale tak to jest jak jest nas tu całkiem sporo- nie sposób pamiętać o wszystkich. A i napewno nie zgodze sie z tym, ze to forum jest beznadziejne itp, przeciez nikt nie karze nam tu szukać przyjaciół na całe życie, ono jest tu po to, by mamy dzieliły się doświadeczniem, spostrzeżeniami, radziły sobie nawzajem, itp. Myślę, że dziewczyn, które tak jak ja wysłały choć jedną myśl do Ciebie jest więcej,a to chyba cenniejsze niż jakiś post.

kochana u ciebie inna sytuacja... tutaj wyszla mala afera po czym sie poznikalo a iinni nawet o tym nie pamietali i jeszcze Patryk zachorowal a moja Julka rowniez miala oskrzela chore z czym rady sobie nie dajemy! moze sie okazac ze szpital nas czeka! ale co tam....
 
hehe mam pisac tu i czekac kilka dni na odpwoiedz? bez sensu! juz raz pisalam o tym i drugi raz nie zamierzam!
pozatym to moje zdanie nie musisz sie zgadzac ale nie pisz mi ze mam sie zlitowac....
prawda jest taka ze jak ktos chce z kims pogadac to zrobi to bez wzgledu na wszystko! a jak sie zwisa i powiewa komus to druga sprawa:)
nie zaprzeczaj tak jest!
nie ma tluamczenia praca! kazdy ma swoje zajecia i znajduje czas by tu zajrzec i nadrabia meczy sie kazdego posta czyta a inni olewka!
ale nie kazdy ma na to czas ! kiedys pisałysmy 50 stron teraz czasem nawet 5 nie ma ! i co w tym dziwnego nie rozumiem ?!ja czasem zajze codziennie czasem raz w tygodniu...zwiazałam sie ze wszystkimi ,wiec staram sie nadrabiac, co tam słychac u kazdej ,ale nie mam na to zawsze czasu ...czasem chce poczytac ksiazke, popracowac, pobyc z moim R a nie siedziec non stop na necie...moje zycie jak i chyba wszystkich/wiekszości jest troche bardziej urozmaicone a internet nie jest całym światem...przecież w realu też nie spotykasz się codziennie ze znajomymi/ przyjaciółmi...echhhh zeby zawsze takie problemy były w zyciu ;)
 
reklama
nie zganaijcie na Georgine! tak naprawde uczepilyscie sie jej bo nie bylo kogos innego pod reka! kiedys wam to nie przeszkadzalo jak maggie o tym napisala a teraz nagle zescie sie poruszyly!
zal!
poprostu brak slow!
mi jest przykro myslalam ze odnalzlam nowych znajomych ze komus wreszcie zalezy ze moge z wami pogadac i odbic sieod codziennosci.. jednak sie przeliczylam!

ja nie zwalam tylko stwierdzam fakt ! nikt sie nie uczepil tylko sparwa byla jasna i dziewczyny o tym jasno pisaly ! jak ktos sie zachwuje w taki sposob to ciezko mu ufac ! jesli chcesz miec takich przyjaciol to nikt ci tego nie zabroni ...ja tam dziekuje za dzielenie sie swoim zycie z osoba ktora w ten sposob sie zachowuje ! wczesniej nigdy nie przeczytała nic o georginie..widocznie przeoczylam/bylam wszpitalu/ na wakacjach czy gdzies tam indziej ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry