reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kopciuszku ja kiedyś brałam , a co?

A nic,mam opakowanie i chcialam ktorejs podarowac.

Dziewczyny a nie wiecie co dzieje sie z kopciuszkiem i Patryczkiem??? Dawno jej nie bylo :-(

Czy to kogoś obchodzi???????Widac ze nie...

A tak ni z gruchy ni z pietruchy napisze to co myśle!!!
Z moich obserwacji,ktore trwaja juz od ponad tygodnia,stwierdzam ze prawie kazda z was widzi tylko czubek własnego nosa...teraz dopiero zauwazyłam jakie to wy jesteście serdeczne,miłe i zainteresowane innymi e-ciocie jak to pisałyscie.Szkoda ze tyle mojego pisania poszło na marne...cały czas ktory tu spedziłam na pisaniu okazał sie beznadziejny:((((macie w d.u.p.i.e co sie dzieje teraz u mnie,co słychac u Patryka,czy przeszła mu choroba:(bardzo sie zawiodłam i apeluje do lasek nowych,nie wierzcie w forumowe znajomosci bo po jakims czasie okazuje sie ze to była strata czasu:(((bardzo przykre jest to ze nikt sie po ponad 9 miesiacach(bo tyle tu pisze)nie interesuje juz nie tyle Toba co twoim GRUDNIOWYM dzieckiem,ignoruje sie to ze inni pytaja!!!!Obyście wy również kiedyś sie tak poczuły jak ja teraz.
Sory ale musialam sie wyzalic...
 
reklama
A nic,mam opakowanie i chcialam ktorejs podarowac.



Czy to kogoś obchodzi???????Widac ze nie...

A tak ni z gruchy ni z pietruchy napisze to co myśle!!!
Z moich obserwacji,ktore trwaja juz od ponad tygodnia,stwierdzam ze prawie kazda z was widzi tylko czubek własnego nosa...teraz dopiero zauwazyłam jakie to wy jesteście serdeczne,miłe i zainteresowane innymi e-ciocie jak to pisałyscie.Szkoda ze tyle mojego pisania poszło na marne...cały czas ktory tu spedziłam na pisaniu okazał sie beznadziejny:((((macie w d.u.p.i.e co sie dzieje teraz u mnie,co słychac u Patryka,czy przeszła mu choroba:(bardzo sie zawiodłam i apeluje do lasek nowych,nie wierzcie w forumowe znajomosci bo po jakims czasie okazuje sie ze to była strata czasu:(((bardzo przykre jest to ze nikt sie po ponad 9 miesiacach(bo tyle tu pisze)nie interesuje juz nie tyle Toba co twoim GRUDNIOWYM dzieckiem,ignoruje sie to ze inni pytaja!!!!Obyście wy również kiedyś sie tak poczuły jak ja teraz.
Sory ale musialam sie wyzalic...

hmmm no i to mi sie podoba..
dziwne jest to ze czuje to samo? przypadek?
a moze to my inne ejstesmy i zbyt duzo oczekujace?
zastanawiam sie sama nad soba!
ja nie musze tu nikogo obchodzic ale przykro mi ze moim dzieckiem nikt sie nie interesuje poza paroma osobami!
tylko najnowasza Fikusek zauwaza tu braki i stara sie dowiedziec co u kgoo siedzieje..a reszta? tyle czasu sie znamy tyle nas laczylo a tu taka znieczulica panuje!
dla mnie to forum jest poki co niczym!
jest miejscem w ktorym mozna zostac oczernionym i podejrzanym... hmm jak to bylo??
O WYNOSZENIE INFORMACJI Z TAJNEGO!
Jak ja zaluje ze tajnywatek powstal! to najbardziej beznadziejna sprawa jaka mogla sie przytrafic! poroznila nas tak ze tak jak cyt. "te co widza czubek wlasnego nosa" pisza o sobie i swoich dzieciach nie widzac innych!
Koszmarne to jest!
Kochana podpisuje sie pod kazdym twoim slowem!
czuje to samo co TY!
 
na moje pytanie nikt nie odpowiedzial dotyczace kopciuszka a specjalnie pogrubilam by bylo widoczne.....

wiesz z ciekaowsci siedzialam tyle czasu od twojego posta i chcialam zobaczyc... dialogi lecialy ze az milo ale twoj post zostal jak zwykle nie zauwazony...
zmarnowalam 2.5 godz by zobaczyc czy ktos Ci odpisze.. i znow dopielam swego i przekonalam sie ze jesemy tu mniejsza jednostka co niektore!
 
hmmm no i to mi sie podoba..
dziwne jest to ze czuje to samo? przypadek?
a moze to my inne ejstesmy i zbyt duzo oczekujace?
zastanawiam sie sama nad soba!
ja nie musze tu nikogo obchodzic ale przykro mi ze moim dzieckiem nikt sie nie interesuje poza paroma osobami!
tylko najnowasza Fikusek zauwaza tu braki i stara sie dowiedziec co u kgoo siedzieje..a reszta? tyle czasu sie znamy tyle nas laczylo a tu taka znieczulica panuje!
dla mnie to forum jest poki co niczym!
jest miejscem w ktorym mozna zostac oczernionym i podejrzanym... hmm jak to bylo??
O WYNOSZENIE INFORMACJI Z TAJNEGO!
Jak ja zaluje ze tajnywatek powstal! to najbardziej beznadziejna sprawa jaka mogla sie przytrafic! poroznila nas tak ze tak jak cyt. "te co widza czubek wlasnego nosa" pisza o sobie i swoich dzieciach nie widzac innych!
Koszmarne to jest!
Kochana podpisuje sie pod kazdym twoim slowem!
czuje to samo co TY!
dzieki temu ,ze zacytowałas kopciuszka to przeczytałam ! dziewczyny zlitujcie się ! przecież wiadomo,że kazad ma teraz duzo mniej czasu niz kiedys ! wiele z nas wrocilo do pracy i podziwiam ,ze wogole maja czas na zagladanie na forum ! kazdy ma realne zycie , wirtualne jest tylko dodatkiem w wolnej chwili !
Forum zamkniete bardzo dobrze,ze powstalo...juz na wstepie widac bylo jak dziewczyny zaczely sie otwierac i pisac o swoich problemach! znałyśmy się już tak długo a dopiero niedawno ,po zamknieciu forum wiele zaczeło pisac o prywatnych sprawach ! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie świrusy siedzą w necie i jak w życiu moga namieszać-przecież podawałyśmy swoje dane, wstawiałyśmy zdjecia ! jak ktoś nie chce wchodzic na zamkniete to nie musi przeciez..mozna pisac tutaj...nie mozna nikomu zabronic rozmawiac prywatnie, w zaknietej grupie ! wiele dziewczyn wymienilo sie gg i tam sobie rozmawiaja-czy to coś złego ?
 
[FONT=&quot]magda85-gdańsk, [/FONT][FONT=&quot]desmont, [/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot]agnieszka0240[/FONT], [FONT=&quot]luuuzna[/FONT][/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot]lanjaa, [/FONT][FONT=&quot]Pauluś89, [/FONT][FONT=&quot]Marzka283, Kala83, [/FONT][FONT=&quot]aga6671, eliza80, sylwik1987, [/FONT][FONT=&quot]moka83 DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNY ZA CIEPŁE SŁOWA.[/FONT]
Wczoraj wieczorem wróciliśmy z weekendowego wypoczynku. Odpoczęłam i czuję się znacznie lepiej :-)

W miarę możliwości postaram się być z Wami na bieżąco. Pewno jak zwykle wieczorami będę nadrabiać i się pokazywać ;-)

Dobranoc :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry