reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
1. Tak masz prawo do wszystkich benefitow takich samych jakbys urodzila tu na wyspach.
2. za 1 pensje i benefity dacie rade sie utrzymac
3. to zalezy od wysokosci pensji i kasy na przyklad ile bedziecie placic za mieszkanie, ale jezeli do rozrzucajacych kase nie nalezycie to mysle ze dacie rade jeszcze cos odlozyc moze nie kokosy ale zawsze cos.
*Przy jednej pensji powinniscie dostac szybko chate od panstwa o ile bedziecie chcieli.
p.s. a wiesz juz gdzie dokladnie bedziecie mieszkac? (chodzi mi o miasto).
odpisalam na priv:);-)

DOLACZAMY SIE DO ZYCZEN!!!!!!!!!!!!!!!wszystkiego co najlepsze!

Witamy Aniolka!:D
hehe sie usmialam nie chcial znaku krzyza!:p


my tak caly czas robimy od dluzszego juz czasu + jeszcze slowo baba:)
i tez sie zastanawiam nad niekapkiem zeby pozniej nie bylo problemu ze chce butle, chociaz nie wiem czy nie za wczesnie....?

dziewczyny my dzis u pediatry po mleczko bylismy i stwierdzila ze przepisze nam teraz jednak bebilon bo humana moze olkowi nie starczac...:/
wazymy 8145 ( w tyg. przybral 445g) i ma juz 71 cm!!!!!i sie dziwily ze olek ma mala glowke w porownaniiu do klaty ale stwierdzilysmy ze to za mama:):p
i MAM DO WAS PYTANIE!!!!!!!:
zalecila mi zebym go odzwyczajala od karmien nocnych, tylko pytanie JAK!? :eek::eek::eek:
ja daję Filipkowi mleczko (albo kaszke ) przed spaniem, a potem koło północy, i do rana (w sensie 5-6) wytrzyma bez mleka, ale zeby tak całą noc nie dawać to u nas napewno nie zdałoby to egzaminu, bo Filip zbyt często się w nocy budzi( co 2 czasem3godziny),i nie dałabym rady go tak często oszukac wodą(już próbowałam) :p[/QUOTE]

no sie porobilo ale dalam rade z doczytaniem sie:tak:
no ja przed snem daje mu mleczka z kleikiem ok150 czasem wypija 200 ostatnio byl tak glodny ze nawet 260 wypil:szok:no ale mowie ze to taki cwaniak ze sie nie da oszulac herbatka :eek:
olek dzis taki zmeczony ze strasznie plakal przed zasnieciem ale usnal i nawet nie zjadl calego mleka:/
zobaczymy jak dzisiejsza nocka, jak nie ma K. na noc to oli spi ze mna:-pi czasem zasne z butla w rece:laugh2:
aha zasypie was dzis pytaniami:
CZY ZA WYROBIENIE PASZPORTU DLA TAKIEGO MALUCHA COS SIE PLACI????:confused2:
 
odpisalam na priv:);-)


ja daję Filipkowi mleczko (albo kaszke ) przed spaniem, a potem koło północy, i do rana (w sensie 5-6) wytrzyma bez mleka, ale zeby tak całą noc nie dawać to u nas napewno nie zdałoby to egzaminu, bo Filip zbyt często się w nocy budzi( co 2 czasem3godziny),i nie dałabym rady go tak często oszukac wodą(już próbowałam) :p

no sie porobilo ale dalam rade z doczytaniem sie:tak:
no ja przed snem daje mu mleczka z kleikiem ok150 czasem wypija 200 ostatnio byl tak glodny ze nawet 260 wypil:szok:no ale mowie ze to taki cwaniak ze sie nie da oszulac herbatka :eek:
olek dzis taki zmeczony ze strasznie plakal przed zasnieciem ale usnal i nawet nie zjadl calego mleka:/
zobaczymy jak dzisiejsza nocka, jak nie ma K. na noc to oli spi ze mna:-pi czasem zasne z butla w rece:laugh2:
aha zasypie was dzis pytaniami:
CZY ZA WYROBIENIE PASZPORTU DLA TAKIEGO MALUCHA COS SIE PLACI????:confused2:[/QUOTE]
mi to zasypianie z butla w ręce też czasem sie zdażało , ale teraz naprawde zadko biorę Filipka do siebie, ewentualnie jak szybko mi wstanie(tzn 4-5 , a czasem mu sie to zdaza), młody za bardzo sie rozpycha,a maz,dziecko, pies i kot w jednym łóżku to już przegięcie :-D
 
no sie porobilo ale dalam rade z doczytaniem sie:tak:
no ja przed snem daje mu mleczka z kleikiem ok150 czasem wypija 200 ostatnio byl tak glodny ze nawet 260 wypil:szok:no ale mowie ze to taki cwaniak ze sie nie da oszulac herbatka :eek:
olek dzis taki zmeczony ze strasznie plakal przed zasnieciem ale usnal i nawet nie zjadl calego mleka:/
zobaczymy jak dzisiejsza nocka, jak nie ma K. na noc to oli spi ze mna:-pi czasem zasne z butla w rece:laugh2:
aha zasypie was dzis pytaniami:
CZY ZA WYROBIENIE PASZPORTU DLA TAKIEGO MALUCHA COS SIE PLACI????:confused2:
mi to zasypianie z butla w ręce też czasem sie zdażało , ale teraz naprawde zadko biorę Filipka do siebie, ewentualnie jak szybko mi wstanie(tzn 4-5 , a czasem mu sie to zdaza), młody za bardzo sie rozpycha,a maz,dziecko, pies i kot w jednym łóżku to już przegięcie :-D[/QUOTE]
znajac zycie to sie placi...co w dzisiejszych czasach jest za darmo:D
 
no sie porobilo ale dalam rade z doczytaniem sie:tak:
no ja przed snem daje mu mleczka z kleikiem ok150 czasem wypija 200 ostatnio byl tak glodny ze nawet 260 wypil:szok:no ale mowie ze to taki cwaniak ze sie nie da oszulac herbatka :eek:
olek dzis taki zmeczony ze strasznie plakal przed zasnieciem ale usnal i nawet nie zjadl calego mleka:/
zobaczymy jak dzisiejsza nocka, jak nie ma K. na noc to oli spi ze mna:-pi czasem zasne z butla w rece:laugh2:
aha zasypie was dzis pytaniami:
CZY ZA WYROBIENIE PASZPORTU DLA TAKIEGO MALUCHA COS SIE PLACI????:confused2:
mi to zasypianie z butla w ręce też czasem sie zdażało , ale teraz naprawde zadko biorę Filipka do siebie, ewentualnie jak szybko mi wstanie(tzn 4-5 , a czasem mu sie to zdaza), młody za bardzo sie rozpycha,a maz,dziecko, pies i kot w jednym łóżku to już przegięcie :-D[/QUOTE]
:-Dhehehehe sie usmialam!!!!!!!
nie no ja olka biore do siebie tylko jak K nie ma bo tak to ja i olek na jednej polowie a K na drugiej bo przeciez on duzo miejsca potrzebuje:confused2:
 
kurde co nie tak z tymi cycatami!!!!!
właśnie też sie nad tym zastanawiałam;)
ja też staram sie młodego do siebie nie brać ze względu na to, ze jak się przyzwyczai do tego to będzie kiepsko,, dzisiaj oglądałam na tvn style program, gdzie matka ponad 300 razy odnosiła swoją córkę do siebie do łóżeczka, a skubana była tak wytrzymała, ze szok, więc planując za jakiś czas drugiwe dziecko to bym dopiero miała kongo, musiałabym mieć łóżko rozmiaru pokoju :) ale nie powiem- lubie tulić sie to tego malutkiego ciałka;) gorej jak Filip spać nie zamierza, wtedy jestem cała pokopana, ;)
 
reklama
Do góry