reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a ja dzisiaj pożyczyłam spacerówkę od mojej siostry po jej córeczce i jutro zrobimy próbną jazdę, mam nadzieje, ze się sprawdzi bo podoba mi się ten wózek, jest rozkładany na płasko ale o wiele lżejszy niż ten głęboki:) u nas dzisiaj zdecydowanie chłodniej niż wczoraj więc mogliśmy dłużej pospacerowaćpo dworzu a i malutki nie był taki marudny, zasnął bez problemu, ale już zamias kołderki to powlokłam kawał materiału flanelowego , bo Filipkowi za ciepło podkołderką mimo ze cieńka była, a on lubi być zakryty :) no to tyle ode mnie, nadrobiłam a teraz mogę iśc spokojnie pranie robić:D:D:D miłego wieczorku :)
 
Zero zębów i chyba raczej ię nie zapowiada jej starsza siostra miała pierwsze zęby w wieku 7 miesięcy więc ona może też.Dostałam okresu masakra.Gabrysia od wczoraj beczy bez powodu.Słyszałam ,że mleko z cyca może jej teraz nie smakować.Masakra..Tylko na spacerze jest spokojniejsza.
przez te upały pewnie płacze, albo ma gorszy dzien, po prostu.
nasza córeczka podobnie.
chyba, że to jednak te zęby....
a z tym innym smakiem mleka to wg mnie jakis przesąd.
 
Ostatnia edycja:
:-)Antoś i Luuuuzna - wszystkiego najl;epszego :):):) :-)

No, pogoda troszkę lepsza u nas i zaliczyć można było spacerek:) ale to był nie tam jakiś zwykły spacerek proszę ja Was ....
Spacerek z Robercikiem i Jego Rodzicami - jak się uda to podzielimy się zdjęciami :)
Emira- jeszcze raz Dzięki za odwiedzinki!!!:-):-):-):-):-)
 
Dzień dobry
mamy pierwszego ząbka!!!
gratulujemy zębolka:)

Super fikusku ;-) mój Macol jakiś leniwy jest:-D nawet nie siedzi jeszcze;-)
nasz Damian tez jeszcze nie siedzi. hot przyjdzoe czas, że i nasze maluchy usiądą:)

gratulację dla Alanka i spóźnione życzonka z okazji skonczenia 6 m-cy :-)
Moja póki co zaczyna pupke podnosic :-D

dziewczyny zastanawiam sie jak wy wasze pociechy ubieracie do spania w te upalne dni ?? u nas nie dosc,ze w dzien parnota to i w nocy nie ma czym oddychac :-(
a i ile razy w ciągu dnia śpią wsze maluchy??

nasz maluch jak jest mega goraco to w domu smiga w samym pampersiaku, a na noc zakładam mu body z krótkim rękawkiem.
dzis młody miał 3 drzemki, ale bywaja dni, że ma jedna ok 20 minutową:)

gratulacje!
chyba juz tylko my zostalysmy bezzebne :)
my też nie mamy jeszcze zęboli:)

luźna najlepsze życzenia od naszej rodzinki:)

antoś gratulujemy pierwszego siadania:) i zyczymy wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy:)
 
:-)Antoś i Luuuuzna - wszystkiego najl;epszego :):):) :-)

No, pogoda troszkę lepsza u nas i zaliczyć można było spacerek:) ale to był nie tam jakiś zwykły spacerek proszę ja Was ....
Spacerek z Robercikiem i Jego Rodzicami - jak się uda to podzielimy się zdjęciami :)
Emira- jeszcze raz Dzięki za odwiedzinki!!!:-):-):-):-):-)

Dla nas to byla czysta przyjemnosc!!! :tak: (I pamietaj - nie mow Dziewczynom ze mam wasy ;-):-D)

Moj R sie cieszyl w drodze powrotnej ze Juliuszek smial sie z jego "zartow" :-)
 
Dla nas to byla czysta przyjemnosc!!! :tak: (I pamietaj - nie mow Dziewczynom ze mam wasy ;-):-D)

Moj R sie cieszyl w drodze powrotnej ze Juliuszek smial sie z jego "zartow" :-)
Julek teraz jeszcze przez sen się śmieje:)
hehe..no pewnie,że nie powiem,że macie wąsy..w końcu ja też mam!:-p:cool2:;-)

Dobrej nocy Mamuśki :)
 
reklama
Do góry