reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Daffi my też jeszcze bez ząbków. Moja mama twierdzi, że widać coś tam z przodu pod dziąsłami, ale mi się wydaje, że to od zawsze tak widać. A na dziąsełkach jeszcze nic się nie uwidacznia, więc pewnie jeszcze nie prędko ząb ujrzymy.
 
Daffi my też jeszcze bez ząbków. Moja mama twierdzi, że widać coś tam z przodu pod dziąsłami, ale mi się wydaje, że to od zawsze tak widać. A na dziąsełkach jeszcze nic się nie uwidacznia, więc pewnie jeszcze nie prędko ząb ujrzymy.

ja tez tak z przodu jak piszesz widze takie bialo-rozowe twarde uwypuklenia ale juz nie wiem czy to od zawsze.....
bynajmniej na gorze dziasel nic kompletnie nie ma.
 
Zero zębów i chyba raczej ię nie zapowiada jej starsza siostra miała pierwsze zęby w wieku 7 miesięcy więc ona może też.Dostałam okresu masakra.Gabrysia od wczoraj beczy bez powodu.Słyszałam ,że mleko z cyca może jej teraz nie smakować.Masakra..Tylko na spacerze jest spokojniejsza.
 
Jak ktoras ma ochote niech wskoczy niebawem do albumu.... 2 filmiki wrzuce krotkie takie dla humorku :):):):)
 
Ostatnia edycja:
Brawo sylwik! Podziwiam Cię za to co zrobiłaś dla tego psiaka. Szkoda, że takich ludzi jest tak mało. Oby się dobrze chował i przynosił Wam wiele radości. Na pewno będzie się starał za to co dla niego zrobiliście. A siusiu na zewnątrz wymaga trochę czasu i poświęcenia, ale na pewno się nauczy. Wychodź z nim jak najczęściej, a jak mu się uda załatwić na zewnątrz to chwal co nie miara, głaszcz i możesz dać jakiś przysmaczek. A jak zdarzy się w domu to nie krzycz na niego tylko obojętnie posprzątaj, ignoruj to wydarzenie. To na prawdę działa :tak: Powodzenia!!!!:-)



Dołączamy się do życzeń! BUZIACZKI DLA WAS JUBILACI :-D





Niestety nie wiem co piszecie na zamkniętym, ale uważam, że nie można przesadzać ze smarowaniem dzieci (wnikanie wit.D), ale jeśli ktoś musi na tak duży upał wyjść to trzeba posmarować. Są kremy z filtrami mineralnymi (nie chemicznymi) np. Mustela.




Świetne to pudełeczko :-)




Nie wydaje mi się to mało, tym bardziej, że pije jeszcze mleczko. Moja Julka to czasem nawet tyle nie wypije. Ona często ale mało, tak 20ml-30ml na raz, czasem zdarzy się 40. Więc jak wypije za cały dzień ok. 200 ml to myślę, że nie jest źle :)
Nie ma za co podziwiać;) myślę, że każdy kto ma warunki i kocha pieski tak by postąpił:) ale równiez mam nadzieje, ze w zamian za miłośc będzie grzeczniutkim pieskiem i szybko nauczy sie siusiac na dworzu, dzisiaj 3 godzinki byliśmy z nim na spacerze, Tofik nic nie zrobił, ale jak tylko wróciliśmy do domu to sru do kuchni i siknął.., oj długa droga przed nami, teraz ucze pieska siusiac a za parę miesięcy Filipka czeka nauka nocnikowania;) dziękuję za dobre rady, napewno się przydadzą:) :tak:
 
reklama
Do góry