reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mnie zawsze pediatra powtarza, że żółte kupki są najlepsze, więc tylko się cieszyć;) może to oznacza, że nie ma już żadnych problemów brzuszkowych? Z tego co ja wiem, to zielone właśnie o tym swiadczą. Dlatego my nie lubimy zielonej zawartości pampersa;)
a u nas znowu deszcz i zimno, wściec się można. A mały gada i gada, a spać już powinien;)

Czyli wychodzi na to, że Alus miał problemy z brzuszkiem 4 miesiące :szok:

A mi mlody wstał teraz po 2 godzinnej drzemce...taka pogoda do ...., to mu się nie dziwię...
 
reklama
Witam,
u nas dzis ladna pogoda wiec planujemy grilla - ciekawe co na to drzemiaca wlasnie julka:p

Daffi ta zielona kupka definitywie po szpinaku:)
 
Czyli wychodzi na to, że Alus miał problemy z brzuszkiem 4 miesiące :szok:

A mi mlody wstał teraz po 2 godzinnej drzemce...taka pogoda do ...., to mu się nie dziwię...

a wiesz co moja ksiezniczka dzis zrobila???
od godz 1 w nocy co 20 minut sie budzla bym dala jej smoczka..ja sil nie mialam i maz tez... az nad ranem kolo 4 sie poklocilismy ahahhaha i on poszedl do drugiego pokoju spac na sofie powyginany a ja mloda wzielam do siebie do lozka, przytulila sie do mnie i tak spalysmy do 7 rano!
 
Mataka24 i arabella - Wszskiego najlepszego dla waszych maluszkow:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Wiecie , z ta czapeczka to janie owie ze zle ktoras robi. Jak mialam starszego syna to tez zawsze po kapieli zakladalam i przez wiosne taka cieniutka ale tu w IrlNDIIJEST JAKOS INACZEJ.
tU NAWET ZIMA DZIECI CZAPEK NIE NOSZA TAKIE PO 4 ROKU ZYCIA.
Jakos jak sie t meszka to sie czlowiek nieswiadomie dostosowuje.
Jak do tej pory tez nawet katarku nie mielismy, nic komplenienic.
A przeciez Max chodzi na basen. Jak wychodzimy zbasenu to zakladam mu sweterek i kapturek na glowe i idziemy do samochodu. Musimy przejsc moze z 300m.
Ogolnie to nas nigdy deszcz nie spotkal bo ja zawsze samochodem . Co najwyzej pare metrow musialam w deszczu czy wiekszym wietrze i wtedy budka zakrywam .
Jak jestesmy na spacerze i wieje to max jest wwozku osloniety i zadnej czapy nie ma.
Nigdy tez od urodzenia nie zakaladalam pod spodnie rajstopek czy kalesonkow.
Mial spodenki, bodziaka i sweterek tym w misiowaty kombinezon ale od poczatku marca same spodnie i skarpetki.
No tak tu jest i jakos nie narzekam. Nigdy nie jest zimny, nie choruje wiec niczego nie zmieniam.



Dobra wiadomosc. A co to moze byc?



Nie jest to nrmalne. Jednak jesli mieszkanie jest mamy to on na sile Cie tam nie wezmie pewnie.
Jednak jako mezczyzna, partner i ojciec powienien zamieszkac z toba gdziekolwiek. Postawic mamie warunek ,ze albo bedzie z Toba u niej albo gdzie indziej ale nie zostawi swojej rodzinie.
Jesli jednak stawia mame ponad rodzine to mi sie to nie podoba.
Ale latwo tak sobie napisac a zycie jest ciezkie.
Ja mieszkalam u mojej mamy z siostra. Potem zaszlam w ciaze i wprowadzil sie do nas moj maz. Ciezko bylo ale sie dalo.
nie wyobrazam soebie dwoch osobnych domow.


skad ja to znam :)


Slyszalam ,ze zapalenie ucha jest srasznie. nigdy a ani dzieci nie mielismy tej legliwosci. Mam nadzieje ,ze nas ominie.



A o czym mowa? o weselu czy chrzcinach czy o czym?
wlasnie wkurza mnie to ze on sie nie potrafi postawic.....no i prawda latwo nie jest....ale cos wymyslimy:)

Według mnie to jest nienormalne,a ty z K. nie mieszkasz?

:-(
wlasnie nie....jeszcze...

jejku jak u was drogo! u nas za przyjecie weselne takie niewielkie gdzie minimum 3 posilki cieple musza byc i do tego przystawki za 50 zl od osoby!
ale taniocha!

no K. i Oli spali (bo olek wlasnie sie obudzil)
wiec spadam dac mu jesc zajrze do was pozniej:)
aha i oczywiscie dolaczam sie do zyczen!!!!!!!!!
 
a wiesz co moja ksiezniczka dzis zrobila???
od godz 1 w nocy co 20 minut sie budzla bym dala jej smoczka..ja sil nie mialam i maz tez... az nad ranem kolo 4 sie poklocilismy ahahhaha i on poszedl do drugiego pokoju spac na sofie powyginany a ja mloda wzielam do siebie do lozka, przytulila sie do mnie i tak spalysmy do 7 rano!

Hahaha chyba Julce o to chodziło :-D
Laski zobaczcie w albumie co mi Alus niedawno odwalił :-D
 
yhym... zaczynam sie martwic.. ale po obiadku ziemniaczkach ze szpinakiem chyba kupka zielona ma prawo byc??? my zazwyczaj mamy zolto czy taka lekko pomaranczowa.. no ale teraz zielonkawa bywala jak ten szpinak Julka jadla.... zadnych problemow nie widzialam..a od zebow tez moga byc zielone kupki?????
Dopiero odczytałam, bo była z pieskiem. Myślę, że jak już dzieciaczki jedzą różne rzeczy to wpływa to na kolor kupki. U nas też była zielona po brokułach.
 
reklama
Czyli wychodzi na to, że Alus miał problemy z brzuszkiem 4 miesiące :szok:

A mi mlody wstał teraz po 2 godzinnej drzemce...taka pogoda do ...., to mu się nie dziwię...

Mój mały też długo miał zielone kupki, najpierw była kolka ( 2 miesiące), potem problemy ze zrobieniem kupki, ale teraz się już wszystko unormowało. Szczerze to od momentu rozszerzenia diety:)
 
Do góry