reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ty jak umyjesz glowke to zakladasz malemu czapke?:szok:Ja tego nie robilam wogole:no:a jesli juz bym robila to napewno tylko w 1 miesiacu:tak:
;-)
:

My też zakładamy czapkę po kąpieli- taką cieniutką. Podobno najwięcej ciepła ucieka przez główkę, więc na razie to praktykujemy, tym bardziej, że u nas już nie grzeją.
 
my założyliśmy czapę z 4 razy może..w domu kaloryfery wyłaczone już dawno, ale jest ciepło. plus mieszkania w bloku. mały czesto w samym body smiga.
 
Witam się i ja :) Tu jakaś dyskusja o leniu była;) ja mam lenia od trzech dni, robię tylko niezbędne minimum, a resztę odkładam na później. Jutro o 8 idziemy na pobranie krwi, mam nadzieję, że nie z główki? Bo chyba tam padnę z wrażenia...
Oby u Pauluś i Alusia było wszystko ok, trzymam kciuki i życzę zdrówka.
 
Daffi czytasz wątek o fotelikach? wrrr
ja tylko zdazylam wejsc i napisac jaki ja mam...



podczytalam was na szybko!
mm nadzieje ze Paulus wroci z Alusiem i wszytsko bedzie ok bo nieciekawie to wygladalo z tego co opisywala! wspolczuje!
my dzis kiepski dzien mamy! dla Julki dzis wszystko jest be! juz trae glowe..
bylam w miescie z mama samochodem i musialam nosic ja na rekach bo w foteliku bym nie dala rady! za ciezko a chwilami dlaeko trzeba bylo isc a autem nie oplacalo sie jechac bo zeby zaparkowac gdzie to graniczy z cudem!
doszedl do nas dzis baldachim. kupilam jej kamizelke no i wstawilam do komisu sukienke z chrztu! wszystko na hurrra! wreszcie sobie kupilam spodnie i bluzke.. jeszcze tylko musze znalezc jakas kurtke taka wiosenna.
ale padam na twarz pogoda taka nijaka chyba cisnienie jest niskie bo jestem mega senna!
 
ozesz w morde luuuzna alezlo! zdenerwowalam sie wchodzac na watek o fotelikach! no jasna ciasna co ona sobie mysli! zaraz jej odpisze!
 
Biedny Olek :-( A to dlatego moje smsy nie dochodzą do Ciebie?
zapewne, przeloze dzis karte do tel. K. i zobacze, bo brat ma mi przywiezc jakis tel ale on podobno jest tez do zrobienia bo cos tam nie dziala, a teraz to nie mam kasy na takie *******y...

No i 4 kupa od powrotu od lekarza:(
paulus a jaka przyczyna jest tych kupek?
 
Witaj Jutka :-)

Pauluś trzymam kciuki żeby wsyztsko było ok :tak:

A u nas po szczepieniu wszystko w porządku tak jak zawsze :tak:... Nastepne mamy w połowie lipca ,bo zdecydowaliśmy się na pneumokoki jeszcze ...
no i jako mama cycowa mam śmiało wprowadzać Gabrysi juz wszystko co po 4mc :tak:

ja też na pneumokoki się zdecydowałam, na szczepienie idę w przyszłym tygodniu, ale lekarka mowi, żebym juz na pneumokoki szczepiła jak skończy 6m-cy wtedy jest jedna dawka mniej.
 
reklama
Do góry