reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A my nosimy rozmiar 68:tak:wiec tez nie bedzie jakis wielkolud;-)
hmmm w sumie to chyba nie ma znaczenia jakie jest dziecko teraz ...ja byłam taka malutka jak Gabrysia i mam 175cm ale faktem jest ,że jestem drobna bardzo...a Gabrysia wysoka też bedzie ,bo po kim niby miałaby byc niska...nawet jak byliśmy u pani neurolog to bardzo podkreslała,żebysmy stosowali pewne ćwiczonka które prowadzą do rozwoju mięśni i raczkowania ,bo jest one bardzo ważne budowaniu mięśni i zapobiega m.in wadą kręgosłupa ,co przy wysokim wzroście jest bardzo częste ...ale chudzina to po nas z niej na pewno będzie ...:tak:
 
reklama
kurcze pojechalam z agatka do miasta do apteki po lekarstwa i mi usnela w chuscie !! no tak spala ze szok !!! ale teraz sie gizda rozbudzila i znowu szaleje ... to juz drugi dzien kiedy nie chce spac popoludniu i z apetytem tez kiepsko ... pani doktor mi wczoraj zasugerowala ze to nie wina choroby ale raczej skoku rozwojowego ...
Chyba normalne te zmiany apetytu. Aleks tak miał jakiś czas temu
 
Laski weszłam na portal mojego miasta i wyświetliło mi się, że byłam najszybsza o jakiejś godzinie(przez przypadek a słyszałam o konkurskie) i wygrałam laptopa! Pewnie podpucha
 
a moj davidek wypija po 180-210ml mleka ogolnie ma dobry apetyt.
wazy na dzien dzisiejszy ok 8kg z kawaleczkiem i jest tez bardzo wysoki spiochy ma na 6-9 miesiecy,,:)
jak bylam znim na bilansie 3 miesiecznym to dowiedzialam sie ze on jest za wysoki do swego wieku i nie powinien byc taki..hmmm zastanawialam sie co mam z tym zroobic nogi nu skrocic czyc co..? no ale to irolskie myslenie... ile razy ja sie klocilam z tymi pielegniarkami to w glowie sie nie miesci... moj to juz powiedxial ze wiecej go przy tym nie bedzie bo on sie wstydzi ale ja nie dam sobie glupot do glowy wkladac wiec im mowie ze ja uwazam inaczej i one juz wtedy wiedza ze kolejna nieglupia polka i cichna... no niestety polski pediatra przyznaje mi racje i tego bede sie trzymac powiedzia ze maly jest duzym zdrowym chlopcem wiec nie mam co sie martwic..:)
 
hej dziewczyny jestem,

nie było mnie kilka dni, bo byłyśmy w warszawie w instytucie fizjologii i patologii słuchu na diagnostyce- tak po krótce Hania słyszy ma na prawe uszko maly niedosłuch- dlaczego i co dalej to dużo do opisywania- dziś niestety nie za bardzo mam czas,

a zajrzałam do Was i się odezwałam ponieważ śniła mi się Mea, że spotkałam ją w szczecinie- a że raz ją wypatrzyłam w faktach w tvnie to teraz też mogłam na ulicy szczecina a co :-)

trzymajcie się kochane, ja znowu jestem sama z dzieciarami i nie wiem w co wsadzić ręce

No cudowne wiesci - bardzo sie ciesze kochana ! zobaczysz bedzie jeszcze lepiej :)

Julcia tez pierwsze 2 zabki miala dopiero na roczek:tak:

A i jeszcze sie pochwale,moja corcia nauczyla sie dzis jezdzic rowerem bez dodatkowych kółek:-)
No i wkoncu po remoncie:-)

NO zdolna dziewczyna ! ciekawe czy nasze drugie dzieciaczki tez tak pozno dostana zebow.za to zeby Patryka teraz sa zdrowe i mocne :)

Ile średnio ajmuje zasypianie? Nam ok 30 min do 50
z 10 minut max ahhaha a w dzien to tylko czapajeta na glowke i juz go nie ma ahhaha

Ja jak się kąpię a jesteśmy same w domu to Małą zabieram do łazienki i w wózku sobie siedzi spokojnie bawiąc się zabawką jakąś a ja się kąpię:)
ja robie tak samo!

Czesc dziewczynki.
Dawno nie pisalam bo jakos ostatnio nie potrafie sie chyba dobrze zorganizowac-hihi.
Mialam z Julka leciec do Polski 16 kwietnia,ale akurat wtedy samoloty byly poodwolywane przez wybuch wulkanu i nigdzie nie polecialysmy:-(
No,ale mamy juz nowe bilety na 28 maja:-)
Co do malej to rosnie jak na drozdzach...Jest barzo zywiolowa i potrafi calymi godzinami gadac po swojemu,piszczec i sie smiac...
Pozdrowionka dla was wszystkich i Waszych maluszkow:-)

Wklejam pare fotek z naszego niedzielnego spacerku.Zobacz załącznik 240057Zobacz załącznik 240058Zobacz załącznik 240059Zobacz załącznik 240060

slicznie wam razem :)

My dziś byliśmy rankiem na badaniu bioderek Małej. Wsjo super:) Doktorek potwierdził, że Mała jest bardzo energicznym dzieciątkiem, w pozytywnym znaczeniu:)
Usg bioderek 10 maja;)

Ja dziś jestem cały dzień śpiąca bo J nie dał mi pospać w nocy;P Brrr.
super ze wszytko dobrze :)
 
reklama
a moj davidek wypija po 180-210ml mleka ogolnie ma dobry apetyt.
wazy na dzien dzisiejszy ok 8kg z kawaleczkiem i jest tez bardzo wysoki spiochy ma na 6-9 miesiecy,,:)
jak bylam znim na bilansie 3 miesiecznym to dowiedzialam sie ze on jest za wysoki do swego wieku i nie powinien byc taki..hmmm zastanawialam sie co mam z tym zroobic nogi nu skrocic czyc co..? no ale to irolskie myslenie... ile razy ja sie klocilam z tymi pielegniarkami to w glowie sie nie miesci... moj to juz powiedxial ze wiecej go przy tym nie bedzie bo on sie wstydzi ale ja nie dam sobie glupot do glowy wkladac wiec im mowie ze ja uwazam inaczej i one juz wtedy wiedza ze kolejna nieglupia polka i cichna... no niestety polski pediatra przyznaje mi racje i tego bede sie trzymac powiedzia ze maly jest duzym zdrowym chlopcem wiec nie mam co sie martwic..:)

Nie daj się! Jasne, że jest zdrowy! Ciekawe co by o moim powiedzieli :-D

Pauluś jak to ocenia warunki mieszkaniowe?:szok: A co im do tego przepraszam?

Aluś zasnął :-( wypił od rana może z 50 ml mleka :-( Teraz jak się obudzi, to do lekarza pójdziemy, bo T pewnie zdąży wrócić z pracy...
wiecie nie dziwiłoby mnie to wszystko, gdyby nie fakt, że on ma dobry humor! :szok: jak dzieci mają gorączkę czy zębole idą, to płaczą i są marudne, a on nic tylko uśmiech :szok: Taki twardziel czy co?
 
Do góry