reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No ale usg miał?? nie było żadnych przeciwskazan i wskazan do pieluszkowania??? Bo podejrzewam, że gdyby cos było niepokojącego to by ortopeda kazal jeszcze raz przyjść.
My byliśmy dwa razy, jak Piotr miał 6 tyg i jak 13 tyg. Wszystko jest okii teraz mamy się zgłosić jak zacznie chodzić.
no to u nas tak samo
 
Mój ostatnio przez te ząbki jest okropny przy zasypianiu. A jego dzisiejsza kolacja????? 270 plus proszek mleczny i kaszka wyszło ponad 290ml i do dna!

Jejciu jak duzo:szok:

Czesc dziewczynki.
Dawno nie pisalam bo jakos ostatnio nie potrafie sie chyba dobrze zorganizowac-hihi.
Mialam z Julka leciec do Polski 16 kwietnia,ale akurat wtedy samoloty byly poodwolywane przez wybuch wulkanu i nigdzie nie polecialysmy:-(
No,ale mamy juz nowe bilety na 28 maja:-)
Co do malej to rosnie jak na drozdzach...Jest barzo zywiolowa i potrafi calymi godzinami gadac po swojemu,piszczec i sie smiac...
Pozdrowionka dla was wszystkich i Waszych maluszkow:-)

Wklejam pare fotek z naszego niedzielnego spacerku.Zobacz załącznik 240057Zobacz załącznik 240058Zobacz załącznik 240059Zobacz załącznik 240060

Slicznie:-)

ale w dzień za to nie uśnie za chiny w łóżeczku, tylko w wózku i z wielkim płaczem...wystarczy wózek+balkon i Alusia nie ma :-D

Patryk tez nie chce zasypiac w łozeczku w dzien:no:i albo zasypia na bujaku albo we wozku:tak:

paulus no u nas w parku to wiosennie jak nie wiem...
No,ale tu podobno wszystko nieco szybciej zaczyna kwitnac jak w Polsce...
Ktoras pisala,ze dziecko pije 100 ml...ja juz nawet nie pamietam kiedy moje tyle pilo...
Julia je rano,w poludnie,popoludniu i wieczorem po 300 ml...Prawie nigdy nic w butelce nie zostaje...Maly moj zarloczek-hihi

Nie no ale te wasze dzieciaki duzo jedza:szok::tak:

MARTA zdjecia lazienki wstawie napewno tylko musze wszystko miec juz na miejscu;-)kolor wydaje mi sie tylko troche ciemniejszy niz wybieralismy...tak jakos ciemnawo mi:tak:moze jak wyschnie to bedzie inaczej;-)
Co do tych oplatkow na torta to fajne:-):tak:tylko nie wiem czy pojedyncze sztuki tez sprzedaja i po ile....
A i dzieki za linka na priv;-)teraz widze jak to wyglada i moze sama cos podobniego wyczaruje;-)w koncu krawcowa jestem:-D;-)
 
Amelka tez tylko raz była, jak miałą 3 m-ce bo u nas sie długo czeka i jest wszystko ok lekarka nie kaząła już wiecej nam przychodzic na badanie ;) mówi, że git i juz nie musimy sie spotykac :)
 
hmmm dziewczyny was doczytac to zachodzi mi z godz a potem jak juz wlasciwie chce cos napisac to zapomina mi sie co chcialam powiedziec..
jesli chodzi o gryzaki to sama mam kilka i z tego co wiem to maja one specjalny liquid ktory po schlodzeniu ma konsystencje zelu a kiedy dochodzi do temp pokojowej wyglada mniej wiecej jak woda... widzialam tez ostrzezenia o tym ze nie mozna ich mrozic ale nie mozna tez sterylizowac w wysokiej temp jak to zrobila moja kumpela gryzak ponoc pekl i sie rozlal.

co do pokarmow innych niz mleko moj maly je sloiczki juz od pewnie miesiaca soczki pije od ok 2,5 tyg wczesniej byly tylko herbatki..

no a teraz cos o mnie i Davidku..
wiec ... David urodzil sie 15.12.2009. Dzien przed odeszly mi wody a ze nie pojawily sie skurcze przez kolejne 24 godziny musieli mnie podlaczyc do kroplowki z ostytocyna,(przy 7cm nie wytrzymalam i poprosilam o znieczulenie) niestety nie udalo mi sie go urodzic samodzielnie wiec koneczna byla pomoc lekarza i kleszczy. Maly chcial urodzic sie twarza do gory i nie mozliwe bylo wyparcie go na zewnatrz...cale szczescie zakonczylo sie tylko na 2 siniaczkach nad uszami Davidek mial 51cm i wazyl 3422g po urodzeniu..:) to chyba tyle zeby nadrocic troszeczke i dac sie poznac..:)
 
Pusiorex ale chłopisko Ci wyszło :-) mały, ale za to ze solidną wagą hehe. Nameczyłaś się przy porodzie...ale nikt nam nie obiecał łatwych porodów niestety....
Jakie słoiczki dajesz Davidowi?


Ja wstałam ;/ Młody obudził się cały zalany potem i pewnie miał gorączkę - termometr mi się popsuł i nie mogłam sprawdzić;/
Pewnie od ząbkowania. Krostkę też ma brzydką koło ustek (pewnie od śliny). Może taki śpiący był od gorączki? ehh sama nie wiem...
 
hej laseczki
nie mam czasu nadrobic wczorajszego ppopoludnia;/
mam dzis seminarium i nie mam nic na nie;/
bo moj m wrocil z pracy i poszedl do kolegi narawac auto..maly chcial mi chyba cala sile odebrac wczoraj i udalo mu sie....
marudzil gorzej niz w dniu szczepienie...
ale dzis juz na szczescie jest ok...
wiec mam czas do 18 zeby cos jeszcze napiisac mozemi sie uda;/
bo jak nie to leze wstyd jak nie wiem..;/

wczoraj intensywnie zaczals iepodciagac do siadania ale dzis juz znw mu sie nie chce...:)
leniuch jeden:)
 
reklama
Znalazłam swojego pierwszego posta u nas :-D Bosz pisałam o ślubie i obcasach :-D I że chciałabym mieć córeczkę Laurę :szok: Nawet nie pamiętam, że miałam to imię w planach dla córki oprócz Zuzi :-D
I jak oficjalnie do siebie pisałyśmy :-D Swoje nicki cytowałyśmy w całości :-D Albo o zachciankach pisałyśmy, o 1 kopniaczkach :-) Z Georgina nawet poczułyśmy 1 kopniaki w tym samym dniu :-) Kurcze nic nie pamiętałam z tego, co tam pisałam...
 
Do góry