reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
NO ok to super hihi zaczynamy grupowe odchudzanie !!!!!

Ja też chcę:-D
Tylko co z karmieniem cycem:sorry:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!witam po bardzo dlugiej nieobecności.opowiem Wam co strasznego mi sie przytrafilo
od jakichs dwoch tygodni oprucz kolki mialam straszny problem z Kuba plakal po 18 godz na dobe slanialam sie na nogach ,plakalam i slablam zaczela sie przewracac o wlasne nogi masakra.Moje dziecko kiedy ktos mnie odwiedzal i bral go uspokajalo sie a jak ja go bralam to trauma plakal az sie zanosil przezywalam wtedy najciezsze chwile w zyciu stwierdzilam ze mnie nie lubi i nie kocha:-( zamykalam sie w lazience i plakalam.w pt bylam u dentysty bo dotego wszystkiego dwa tyg bolal mnie zab:-(noi w ten dzien odwiedzila mnie ciotka ktora jest pielegniarka i stwierdzila ze z moim syn jest cos nie tak wiec odrazu w wozek go i do lekarza tam go zwazyli i szok dziecko 2mc wazy 7300:no::no::no:okazalo sie ze jest przezarty a jego jelita stoja w miejscu i nienadalzaja ze swoja praca tak jak zoladek,okazalo sie ze karmienie na zadanie w jego przypadku to najgorsza rzecz jaka moglam zrobic dlatego zaden lek na kolki nie dzialal:szok: pani dr kazala mi karmic go co 3 godz czyli o polowe mniej niz jadl powiedziala ze wytresowal mnie sobie jak "psa" i patrzac na mnie widzial tylko cycka dlatego u mnie sie darl bo odrazu chcial jesc:-(kojazyl mnie tylko z cyckiem.dotego drastyczna dieta dla mnie tylko ryż,ziemniali i mieso z indyka i dwie kromki chleba dziennie!!!!a ja jestem bardzo oslabiona i nie powinnam sie tak odrzywiac bo padne ale coz dla syna wszystko.
moj maly czesto plakal przy cycku prezyl sie i puszczal smierdzace baki to podobno tez obiaw przekarmienia i te baki to znaczy ze zoladek nie nadozal trawic:-(
teraz walczymy z tym wszystkim nie jest latwo syn duzo krzyczy i ciagle szuka cyca ale tym razem wygram ja a nie on
1 karmienie co 3 godz
2nie nosic na rekach tylko klasc na brzuch i lezec obik
3 scisla dieta dla mnie
noi w sb robilismy mu wyniki brali mu krew z glowki:-( ale byl dzielny
trzymajcie kciuki moje drogie mamusie
dzis 1:0 dla mnie chcial,mnie oszukac darl sie mimo ze nic go nie bolalo bo chcail jesc a do karmienia 2 godz wiec ja go do wozka karuzela w ruch i zasnol po 15min jeczenia .
mam nadzieje ze juz bedzie lepiej bo moj kregoslup dostal w d.....!!!
przezylam traume ale teraz musi byc tylko lepiej oby wyniki byly dobre:tak::tak::tak::tak:
a i kolki wczoraj trwaly tylko 1 godz a nie 5

O matko...a ja ostatnio widziałam takiego 2miesięczniaka u ortopedy..aż się doktor zapytał ile waży..i też ponad 7:szok:
A tyle gadaję że piersią się nie przekarmi:no:
Ale trzymamy kciuki żeby mały szybko się nauczył pić co 3 h:tak:
Trochę się pomęczycie...ale przynajmniej skończą się kłopoty;-)
 
witam się.
dołączam do grona odchudzających się (mniej rygorystycznie, bo karmię piersią). do zrzucenia mam minimum 12 kg :sorry:
ja mam juz niedowage przez to wszystko w ciazy przytylam 20 a schudlam przez te kolki i cala reszte ponad 20 wygladam jak suchy strup:-:)-(
cialka nigdy zawiele wyglada apetycznie:tak:do wakacji wszystko wam zejdzie zobaczycie bedzie ok narazie jest malo ruchu bo zima ale z wiosna wszystko Wam spadnie

ja przez te dzwiganie mojego paczka to muly mam jak kulturystka:szok:
 
ja mam juz niedowage przez to wszystko w ciazy przytylam 20 a schudlam przez te kolki i cala reszte ponad 20 wygladam jak suchy strup:-:)-(
cialka nigdy zawiele wyglada apetycznie:tak:do wakacji wszystko wam zejdzie zobaczycie bedzie ok narazie jest malo ruchu bo zima ale z wiosna wszystko Wam spadnie

ja przez te dzwiganie mojego paczka to muly mam jak kulturystka:szok:
Oj biedactwo- moja maleńka waży 4300 a czasami mi ręce odpadają więc Tobie szczerze współczuję. Zobaczysz, wszystko się unormuje- ja sobie powiedziałąm że małęj nie będę usypiać na rękach- nie zawsze się udaje ale efekty już są
 
Witam się w słoneczne południe :happy:
..widze, ze temat odchudzania ostro ruszył...a może mi powiecie co mam zrobić zeby przytyc cholercia ,bo mi już chyba nic nie pomoze :crazy:
 
Ostatnia edycja:
co do alkoholu na chrzcinach - paranoja to wasze dziecko wy decydujecie !! olej jesli ma ci zrobic laske !! ja bym sie starym nie przejmowala ...
my robimy impreze w knajpie 7 marca ... pewnie winko do obiadu bedzie ...
dokładnie ! u nas tez co najwzyzej winko do obiadu ! ja nie wyobrazam sobie,zeby podczas chrzcin czy jakiejkolwiek uroczystosci dziecka piło się wóde:no::crazy:...zresztą u nas nikt wódy i tak nie pije...
 
Ostatnia edycja:
Mea wklejalas kiedys gdzieś formularz, ktory ma wypelnic lekarz do becikowego ...jakbys mogla podac link ,bo my oczywscie jeszcze nie zlozylismy wniosku, ale dzis sie wybieram do mojego gina ,wiec sie za to wezme:tak:
 
no to mamy ten sam punkt wyjscia:tak: ja 82kg

a wiec od czego zaczynamy??????

Żeby Was przebic to bede lepsza i wieksza hihi chyba najwieksza wstyd sie przyznac ale ja waze 85 kg hihi no ale co bede sciemniac trzeba to zrzucic koniec marudzenia czas sie wziac za siebie ja juz od tygodnia walcze:)

Jejciu dziewczyny wogole nie wygladacie na taka wage:no:nigdy bym nie powiedziala ze macie wiecej jak 70 kg:no:

Ja jeszcze bym chciala z 5 kg:tak:chociaz waga teraz jakby sie zatrzymala.
Mam pytanie do Was bo mam problem z ubrankiem na chrzciny bo te na allegro garniturki piekne to chyba nieocieplane i maluszek by zmarlz macie jakies fajne linki bo chyba musi miec jakis plaszczyk albo cos ocieplanego przeciez nie ubiore mu kombinezonu na gajer haha

Masz tu stronke,tam tez sa plaszczyki,moze tam cos upolujesz;-)Aska tam kupowala dla Filipka
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Hej dziewczyny!
Zastanawiam się czy któraś z was miała może podobny problem: moja Julcia jest na butli i od jakiegoś czasu pręży się, zaczna płakać i kręci głową podczas jedzenia. Myślałam, że może tak okazuje, że już nie chce, ale jak wyjmuję butlę to płacze strasznie to ja daję spowrotem i z chęcia znowu zajada i po paru chwilach znowu się pręży i zaczyna płakać. Jak poszłam z tym do lekarza to stwierdziła reflux i kazała zagęszczać mleczko i jakby na chwile było lepiej, ale teraz pomimo zagęszczanego mleczka problem powrócił i w sumie średnio wiem co robić a mieszkam w Anglii i tutaj niestety nie można iść od razu do specjalisty tylko do ogólnego lekarza, który jest dosyć beznadziejny, ale pewnie i tak u niego wyląduje. Chciałam tylko zapytać czy któraś z was może miała coś podobnego i mogłaby mnie nakierować co to może być, bo pewnie sama małą szybciej wylecze niz angielska służba zdrowia:wściekła/y:. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzieciaczki:-)

U mnie czasami tez sie tak zdarza:tak:maly jest na cycu i wlasnie wtedy jak to robi to juz ma dosc,odstawiam od cyca jest chwila placzu i potem juz spokoj:tak:

Mea wklejalas kiedys gdzieś formularz, ktory ma wypelnic lekarz do becikowego ...jakbys mogla podac link ,bo my oczywscie jeszcze nie zlozylismy wniosku, ale dzis sie wybieram do mojego gina ,wiec sie za to wezme:tak:

Mea ma to na chomiku w linkach do ktorych sie wraca:tak:

MADZIARA jejciu wspolczuje tych przejsc:-(oby tylko bylo teraz juz dobrze;-)
 
reklama
A i ktoras tu pisala ze chrzci w czerwcu i chyba jako ostatnia,otorz nie ostatnia bo u nas chyba bedzie albo w lipcu albo w sierpniu:tak:czekamy za moim bratem ktory planuje przyjazd dopiero na wakacje,mieszka w Anglii.
 
Do góry