reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witajcie w nowym roku !!!!!
zycze wam wszystkiego tego czego zyczono wam o polnocy ale razy 10!!!

mialam szczere checi zlozyc wam zyczenia po polnocy ale moja corcia odstawila taki cyrk ze od 11 do 1 byla na rekach i byl taki placz ze szok !!! koniec z jedzeniem chleba !! teraz bidula odsypia noc ...
 
reklama
Ja rowniez skadam wam w tym roku wszystkiego najlepszego;-)
Ja dzisiaj nocke mialam calkiem fajna:tak:nie to co wczoraj.Maly obudzil sie dwa razy wiec i ja sie w miare wyspalam;-)wstal o 8 i teraz dopiero zasnał.
Witajcie i Wszystkiego w Nowym Roku życzę a przede wszystkim mnostwo ZDROWIA!!!

my dzis pospalysmy... poszlysmy spac o 1:30 i wstalyśmy o 8:20:-)
ale Julka też teraz jest w szoku bo wczoraj miala brak kapieli no i od wczoraj jemy mleczko sztuczne:-(


A czemu na sztucznym?

Czemu piszecie ze po chlebie:szok:ja tam wcinam chleb i nic malemu nie jest i powiem wam ze pierwsze slysze zeby nie wolno bylo chleba jesc przy karmieniu:confused:
 
karnitynka pojechala na IP !!! odeszly jej wody !! - bedzie pierwszy styczniowy dzidzius :D


Czemu piszecie ze po chlebie:szok:ja tam wcinam chleb i nic malemu nie jest i powiem wam ze pierwsze slysze zeby nie wolno bylo chleba jesc przy karmieniu:confused:

no zastanawiam sie co wczoraj jadlam bo ewidentnie cos jej nie pasilo ... napinala brzucho i podciagala nozki ... w koncu zwalila kupsko i chyba troche przeszlo !!

jedno mnie tylko zastanawia ... bo moja niunka wogole nie odbija po karmieniu !! zasypia i nie ma szans zeby jej sie odbilo !!!
 
Wszystkiego naj naj lepszego w Nowym Roku dziewczynki i dzidziuśki:-):-):-)
A my noc tragiczna:no: równo o północy siedziałam z małym przy cycku:wściekła/y: potem spał super do 3.30 ( goście poszli o 2.30) i mały znów sobie zrobił przerwę:no: o 5 byłam tam wściekła że obudziłam męża i on się w końcu Tomeczkiem zajął:no: I usnął mu oszust na klacie:no:
I jeszcze mój kochany mężuś o 8 zabrał Hanię i dał mi pospać do 9.30:-) Normalnie kocham go:-)

Super że Karnitynka zaczęła rodzić!!!! To tatuś pozna bobaska:-)

Mea Hani też się nie odbijało wcale ale lekarz nam powiedział że jeżeli puszcza bąki to jest ok bo grunt że te powietrze z jakiejś strony uchodzi:tak:
 
Mea Hani też się nie odbijało wcale ale lekarz nam powiedział że jeżeli puszcza bąki to jest ok bo grunt że te powietrze z jakiejś strony uchodzi:tak:

nie wiem czy ten problem z brzuszkiem wczoraj to nie byla sprawa tego nieodbitego powietrza ... moze bede jej robic male przerwy w karmieniu zeby sie odbilo ... sprobujemy ...
 
Witam. Ciągle tu zaglądam i czytam wszystko co piszecie. Miałam urodzic wczoraj ale mój maluszek zdecydował że chce byc z 2010 roku:-) wszystkie grudnióweczki już prawie mają swoje maluszki w domu a ja ciągle czekam i czekam kiedy to będzie.
Pozdrawiam cieplutko i życzę Wszystkiego Dobrego w 2010 roku :-)
 
witajcie w nowym roku !!!!!
zycze wam wszystkiego tego czego zyczono wam o polnocy ale razy 10!!!

mialam szczere checi zlozyc wam zyczenia po polnocy ale moja corcia odstawila taki cyrk ze od 11 do 1 byla na rekach i byl taki placz ze szok !!! koniec z jedzeniem chleba !! teraz bidula odsypia noc ...

mea a może ona też chciała przywitać nowy rok? tylko że po swojemu:-D:-D:-D
 
karnitynka pojechala na IP !!! odeszly jej wody !! - bedzie pierwszy styczniowy dzidzius :D



no zastanawiam sie co wczoraj jadlam bo ewidentnie cos jej nie pasilo ... napinala brzucho i podciagala nozki ... w koncu zwalila kupsko i chyba troche przeszlo !!

jedno mnie tylko zastanawia ... bo moja niunka wogole nie odbija po karmieniu !! zasypia i nie ma szans zeby jej sie odbilo !!!
Witam w Nowym Roku!
Mam niewiele czasu na zagladanie tutaj ale fajnie, ze prawie wszystkie jestescie po porodzie)
Moje malenstwo dalo nam odpoczac w Sylwka, ale tak w ogole czasami daje w kosc))) i tez mysle co zjadlam, ze ma problemy z gazami... ale czy naprawde ma to nie wiadomo, na pewno cos tam kreci w brzuszku. Po nakarmieniu spiacego przekladam przez ramie i w koncu sie odbija, i karmie raczej w pozycji pionowej. A polozna mowila, zeby karmic jednorazowo tylko z jednej poiersi, bo jesli sie dokarmia jeszcze z drugiej, dziecie pije weglowodany, ktore moga wzdymac. No to karmie na przemian, przynajmniej moje obolale piersie odpoczywaja...
Czy korzystacie z "Jezyka niemowlat"? Bo ja cos nie za bardzo, moglaby przyjechac ta super niania i mi pokazac, jak uspic dziecie bez smoczka, jak go nie nosic (oj moj kregoslup...)... jedno co sie przydalo, to to, ze kapie po karmieniu). Tak w ogole ta ksiazka na pewno we mnie siedzi i dziala, ale praktyczne porady nie sprawdzaja sie na razie.
Pozdrawiam was wszystkie, zycze wytrwalosci i wielu okazji do odpoczynku w Nowym Roku
 
reklama
W takim razie spróbuj tego Viburcolu:tak:jest naprawde super:tak:a co do kropelek na kolke to najlepiej skontaktuj sie z pediatra,on powie co mozesz a czego nie.
Moj robi kupke w kazda pieluche wiec z tym nie ma problemu.


Dobrze:tak:tzn ze produkcja rusza pelna para:tak:potem bede sie robily twarde jak skala i nawet guzki bedziesz wyczuwac:tak:wezly beda bolec:tak:

Ja sobie strzelilam lampeczke szampana,mam nadzieje ze wywietrzeje do karmienia.
Espumisan w kroplach jest dobry na gazy, mozna dawac bezpiecznie dzieciom.
Na zaparcia zjadam codziennie jablko... i pomaga
A kiedy bola piersi, to ja bym sie zaniepokoila. Raz tak bylo i pojawily sie guzy i kamienie, szybko odciagnelam troche pokarmu a reszte maly wyssal, teraz nie ma problemu, Arturek ssie wszystko co sie da. Lepiej unikac stwardnien piersi, kiedy karmilam Wiktorka, mialam takich sytuacji z 5 w ciagu 2 lat i to nie bylo zdrowym objawem... wiec teraz walcze przy pierwszych oznakach, zeby nie dopuscic do zapalenia
 
Do góry