reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nessi ani mi się waż dzisiaj jutro i pojutrze rodzić! :)
obiecałaś.. przeciez :(
a tak na powaznie .. ciezko cokolwiek stwierdzic skoro Ciebie tak od dluzszego czasu boli..o_O


ja za to mam czyszczenie do potęgi.. w zyciu tyle razy na tronie nie siedziałam.. pewnie przez to żem se dzisiaj frytki zjadła.. pyszne były.. ale popłynęły.. :-D
 
reklama
Witam,
u mnie dziś raczej pozytywny dzień :-) Byłam z małym na ważeniu i wyszło 4kg :szok: Przybrał w tydzień superowo. Niestety to pewnie zasługa Nan1 bo ja w cyckach jakoś więcej nie mam. Za tydzień odstawiamy sztuczne, ja teraz pracuję nad laktacją, a potem sprawdzamy czy na samej piersi też będzie przybierał.
Kurcze, zapomniałam zapytać o witaminki, poza C (bo mały ma katarek) nie podaję nic, a dziś mijają 4 tyg od porodu.
Byliśmy też drugi raz na spacerku, po Stasia do przedszkola i spowrotem :-D

Dziewczyny nierozpakowane trzymajcie się. Oby do stycznia :-) Ja też chciałam a rozwiązali ciążę 3 tyg wcześniej :-D
Ale bym frytek zjadła. A czy chińszczyznę to można?
 
Witam was Mamunie!
Nessi no rzeczywiście to może się u Ciebie poród zaczynać... czekaj cierpliwie aż odpłyną wody, albo skurcze będą bardziej bolesne bo jak teraz byś na IP pojechała to Cię będą trzymać do porodu więc lepiej poczekać w domciu aż się bardziej rozkręci wszystko.
Anoola ja nic nie mówię ale biegunka to też może oznaczać zbliżający się poród...
 
Anoola ja nic nie mówię ale biegunka to też może oznaczać zbliżający się poród...
no ja tam nie chce nic mówić ale to czyszczenie mam od tygodnia.. :-D
podobało mi sie to w swieta bo zjadłam i leciałam sie wypróznic .. dzieki temu nie bylam zbytnio przepełniona i nie czułam sie jak mega gigant okaz słonia :-D
 
Nessi ani mi się waż dzisiaj jutro i pojutrze rodzić! :)
obiecałaś.. przeciez :(
a tak na powaznie .. ciezko cokolwiek stwierdzic skoro Ciebie tak od dluzszego czasu boli..o_O


ja za to mam czyszczenie do potęgi.. w zyciu tyle razy na tronie nie siedziałam.. pewnie przez to żem se dzisiaj frytki zjadła.. pyszne były.. ale popłynęły.. :-D

Ojej ale bym frytek pojadla:-(
 
Hihihihi właśnie zczaiłam czym można mamuse powkurzac:-D:-D:-D:-D:-D
Anoola miala dzis fyrty a ja jade na kebaba-i co slinka wam leci??:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
ciekawe ile nam takich przyjemnosci zostalo???:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Hihihihi właśnie zczaiłam czym można mamuse powkurzac:-D:-D:-D:-D:-D
Anoola miala dzis fyrty a ja jade na kebaba-i co slinka wam leci??:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
ciekawe ile nam takich przyjemnosci zostalo???:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
ja ostatnio objadłam sie dużą pizzą.. z pieczarkami.. podwójnym serem.. i czymś tam jeszcze :-D
tak na koniec sie objadam bo wiem ze juz niedlugo tego nie bede miała..
 
reklama
Do góry