reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
laski jesli ma mnie ktoras na gg to sie odezwijcie bo mi czesc kontaktow szlak trafil !!

jak w koncu ogarne kompa to troche was ponadrabiam ... narazie jednak zlosci mam straszliwe !!!
 
Ostatnia edycja:
Boze co ci lekarze wyprawiaja z Daffi,strasznie mi jej szkoda i wyobrazam sobie jak musi sie czuc ze swoja bezsilnoscia.Az sie wierzyc nie chce ze nie dali jej zadnego znieczulenia skoro rodzi juz 2 dzien:wściekła/y:.No a tekst lekarza , ze Daffi boi sie dwoch palcow przekroczyl juz wszelkie granice przyzwoitosci ,moze lekarz mial zostac rzeznikiem bo do pracy z ludzmi to on sie nie nadaje .Sorry ale normalnie az mi sie wierzyc nie chce ze ktos taki ma zajmowac sie kobietami w ciazyi wogole pacjetami, normalnie SZOK:szok:.
 
ale tu pustooooo i smutno jakośśśśśśś:-( ja po całym dniu bez fenka siedze z non stop napietym brzuchem i czuje pobolewanie jak na @...może to po badanoiu i po wyciaganiu tego świnstwa a moze i cos sie zacznie...zobaczymy...spadam spac i trzymam kciukasy za nasza Daffi:tak:
dobrej nocki Dziewczyny !
 
Boze co ci lekarze wyprawiaja z Daffi,strasznie mi jej szkoda i wyobrazam sobie jak musi sie czuc ze swoja bezsilnoscia.Az sie wierzyc nie chce ze nie dali jej zadnego znieczulenia skoro rodzi juz 2 dzien:wściekła/y:.No a tekst lekarza , ze Daffi boi sie dwoch palcow przekroczyl juz wszelkie granice przyzwoitosci ,moze lekarz mial zostac rzeznikiem bo do pracy z ludzmi to on sie nie nadaje .Sorry ale normalnie az mi sie wierzyc nie chce ze ktos taki ma zajmowac sie kobietami w ciazyi wogole pacjetami, normalnie SZOK:szok:.


co do tekstu o 2 palcach to chyba jakis standard u lekarzy bo kumpela z sali dzis miala tez badanie i tez jej gosc szyjke dwoma palcami rozszerzal i powiedziala ze bol sqrwysynski !! i to samo uslyszala - ze glowka ma 10 cm srednicy a nie 2 palce !! z tym ze ta jeszcze nie rodzi, powiedziane to bylo raczej w zartach i w celu rozladowania napiecia ... poza tym to po prostu sqrwysynsko boli i nic na to poradzic sie nie da !!
 
co do tekstu o 2 palcach to chyba jakis standard u lekarzy bo kumpela z sali dzis miala tez badanie i tez jej gosc szyjke dwoma palcami rozszerzal i powiedziala ze bol sqrwysynski !! i to samo uslyszala - ze glowka ma 10 cm srednicy a nie 2 palce !! z tym ze ta jeszcze nie rodzi, powiedziane to bylo raczej w zartach i w celu rozladowania napiecia ... poza tym to po prostu sqrwysynsko boli i nic na to poradzic sie nie da !!
No ale ten zart doprowadzil ja do placzu,i z tego jak ona opisala ta sytuacje ,to nie byl zbyt mily ten lekarz:no:.
 
co do tekstu o 2 palcach to chyba jakis standard u lekarzy bo kumpela z sali dzis miala tez badanie i tez jej gosc szyjke dwoma palcami rozszerzal i powiedziala ze bol sqrwysynski !! i to samo uslyszala - ze glowka ma 10 cm srednicy a nie 2 palce !! z tym ze ta jeszcze nie rodzi, powiedziane to bylo raczej w zartach i w celu rozladowania napiecia ... poza tym to po prostu sqrwysynsko boli i nic na to poradzic sie nie da !!

Na pocieszenie przypomnę ,że mi masował 4 palcami :wściekła/y:
 
Ja wiem ,ze to boli jak cholera, mialam masaz z pierwszym dzieckiem .Ale wlasnie duzo zalezy od podejscia lekarza ,niektorzy lekarze sa do tego stworzeni i wiedza jak podejsc do pacjetki a inni nie i tutaj jest proble.Oby kazda z nas trafila na lekarza z dobrym podejsciem;-)
 
reklama
Do góry