reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja ją mam, ale na razie nie zauważyłam poprawy.
Ja nie do końca w temacie, ale ponoć jak się często przystawia do piersi maluszka to zwiększa się ilość pokarmu...;-)

a ja nie kumam, to nie moga Dafi dac oksy zeby skurcze byly mocniejsze ? \
nie czajuuuu
Z głupoty jej nie chcą dać, bo tak im się podoba:wściekła/y: BIDULKA :-(


:-(smutno mi,
Dafi sie meczy,
mnie boli brzuchol
do dupy taka robota

Kochana nie smuć się, będzie lepiej :tak:

Ja pod koniec cięży w ogóle nie miałam ochoty na seks, a teraz taką chcicę mam, że szok. No a trzeba czekać:sorry:

Hehe to tak zawsze - zakazany owoc hehhe :-D
A ja z ochotą to nie miałam problemu, chyba tylko na początku jak się źle czułam.:eek::-D
 
Mój chłop daleko od mienia :/ czuję sie samotna z tymi bólami :-( Dziś jeszcze mnie gin opierdzielił, że z bólami sama autem zasuwam :-(
ehhhh....
chcialabym zeby cos doszlo do tego bolu,
wody, czop cokolwiek i siuuuup a tu oboli sie i nic z tego nie ma
do tego jestem zdolowana Dafikiem bo wyobrazam sobie jaka juz slabiutka ;/
pisala mi, ze slabo w nocy ze snem, to musi byc niezle wymaglowana
 
zaraz ide pomekolic temu choopu co mi sie znalazl to juz nie bede Was meczyc....
trudna jest koncowka ciazy, niby juz tak blisko a tak sie ciagnie...
 
Moja ma 4 butelki. 2 z Aventu, jedną z Lovi, jedną z Lakta bodajże (bo to z laktatora), ale świetnie sobie radzi z każdym nuplem z tych butli. Aż miło patrzeć jak ssie i się najada, nie to co przy moim cycu:-(

A co myślicie o butelkach i smoczkach Tommee Tippee ?Sprawdziła już któraś ? :sorry:
P.s. Sorki, może to nie miejsce na takie pyt.:sorry:
 
reklama
Nie no czytam ze jeszze Daffi nie urodzila:szok:normalnie to chyba tam pracuja sadysci a nie lekarze:wściekła/y:ja bym na jej miejscu sie chyba wypisala i pojechala do innego szpitala,przeciez to jest nie ludzkie zeby tyle czasu trwala akcja porodowa:wściekła/y:a juz tymbardziej po terminie,na co oni czekaja:eek::wściekła/y:niech jej zerobia ciecie i po sprawie.Normalnie roznioslabym ten szpital:wściekła/y:
MOJ JAREK DZISIAJ BEDZIE POD WIECZOR :cool2::-D
Chyba polece do gina dzisiaj na wizyte !!! ;-);-);-)

No,no ale bedzie utesknienie:-)super ze juz wraca;-)

Ratujcie mnie dziewczyny bo umrę:no::no::no:
Już 3 dzień jak moja biedna Haneczka sra i rzyga dalej niż widzi ( sory za opis )! A w nocy wzięło i mnie! Boże jak Tomek też się zaraził to przyjdzie nam znów wrócić do szpitala! Na razie nic mu nie jest ale widzę że to ujawnia się po paru dniach!
Dobrze że w nocy dzieciaczki dobrze śpią to mama może okupować łazienkę!

Oj:-:)-:)-(i co powiedzial lekarz?Moze trzeba zastrzyki?

witam z domku !! wczoraj skiepscil mi sie komputer i musze nad nizm zaraz popracowac ale chcialam wam powiedziec ze jestem juz u siebie, ciagle w dwupaku :) z zaleceniami wracania tam co 2 dni na ktg !!!

dopiero weszlam wiec troche mi zajmie ogarniecie calego balaganu ale chcialam wam dac znac ze zyje :)

do szpitala ostatecznie ide 28.12 na wywolanie wiec okaze sie na przelomie roku czy mala chce wychodzic czy nie ... narazie mam odstawiony cordafen i troche mnie skurcze lapia ale szyjka jak w 5-6 miesiacu ciaz - wysoko, dluga i twarda ... jak mnie zlapia skurcze a szyjka nie zareaguje to cesarka ;/

znikam na jakis czas bo musze swojegokompa doprowadzic do stanu normalnosci a daleko mu do tego !!

Fajnie ze jestes:-)teraz ja znikne.

Przeczytałam o Daffi:szok: ...i jestem przerazona:szok::szok::szok: z regóły jak poród się przeciąga do 24h to robią ciecie...Znający życie to na łapowe czekaja:wściekła/y: Strasznie jej wspolczuje :-(

No wlasnie na co czekaja????

wszedzie juz by ja pocieli dawno chyba :eek:nawet na krowej w warszawie gdzie sa mega za porodami rodzinnymi po 24h jak nie idzie tną :tak:
ale w tym jej szpitalu zawsze jakies dziwne akcje miala...przynajmniej z tego co opisywala a to tetno dziecka spadalo i nikt nie reagowal:szok: a to cos innego...w innym szpitalu to przy takich spadkach jak ona pisala ,ze miala to by natychmiast cieli...jakas rzeznia a nie szpital:no::wściekła/y: może mąż coś zadziała jak przyjedzie ...miejmy nadzieje...albo padnie dziewczyna z wycieczenia ,zaczniej mdlec i beda musieli ciąc...jeszcze ja pocieszyli,ze dziecko duże :szok: no ładnie :szok::szok::szok: to co dopiero bedzie pozniej jak ona teraz juz nie daje rady:szok::no::wściekła/y:

Zgadzam sie:tak:

Ja ide teraz podszykowac sie do jutra,powiem wam ze mam stracha,no i nie wyobrazam sobie jak przezyje te kilka dni:-(
 
Do góry