reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Laski wpadam sie pożegnać na jakiś czas, męczą mnei już skurcze, dzwoniłam do gina i kazał przyjechac do szpitala i zostać juz na oddziale. mam nadzieję że mój pobyt długi nie będzie;-) Pozdrawiam i na pewno dam znać jak się coś będzie działo:-)
O kurcze, ale Cię szybko wzięło po odejściu czopa. Ja sobie jeszcze jestem zdrowa laska:-) Nic mnie dziś nie boli tylko chodzę jak pingwin bo mi się klapek rozwalił:sorry: I się trzyma na jednym pasku:-)
Poza tym coś się z moimi nerwami dzieje, opieprzyłam dziś kanarzycę za to, że nie śpiewa tylko kwiczy:-)
 
hej

Aneczka12 mi lekarz w pierwszej ciąży tez powiedział, ze nie mam się nastawiać na poród w terminie. Według @@@ miałam rodzić 11.09 a urodziłam 12.09 o 7-30 rano. Dwa dni przed porodem mi powiedział ze jeszcze tydzień pobiegam z brzuchem, a wyszło inaczej.
To może przyjść nagle. Niektóre kobiety myslą ze już rodzą i ciążę przenoszą a u innych jest CISZA i w pewnym momencie idzie galopem.
 
Witam się Mikołajkowo
Mamusie, które się dziś rozpakują będą miały najcudowniejszy prezent...
ja tą szczęściarą na pewno nie będę bo dzidzia twardo siedzi w brzusiu nawet skurcze mam rzadziej niż jakiś miesiąc temu....
Co do chrapania to mój M też tak bardzo głośno chrapie, że już zdążyłam się przyzwyczaić, za to on ma problem bo od jakichś 2 miesięcy ja zaczęłam chrapać i on nie może spać hihi....
Marta trzymam kciuki za jak najszybszy obrót sytuacji i mam nadzieję że będziesz tą szczęściarą "mikołajkową"
 
Witam się mikołajkowo rownież :-) wlasnie to samo chcialam napisac ze urodzone dzis dzieciaczki tp beda prawdziwe mikołaje dla swoich mam ciekawe ile ich bedzie i czy wogole ;-)

maarta100 powodzenia trzyammy kciuki :-)
 
Georgina,mam nadzieje,ze z prezentem 24.12 to ja juz bede w domu siedziec.Hehehe.Wg @ mam termin na 17.12,ale lekarze w szpitalu przyjeli date z usg.
Od wczoraj jestem jakas spieta i odczuwam niepokoj.Najpierw mnie smieciarz zezloscil,potem meza laptop,a potem wszystko.Ale jakos dalam rady.Dzis nieco lepiej,ale te szpilki, na ktorych siedze rosna...
Beata2710,moja mama mowi to samo.Nie sluchac,bo nie ma reguly.

Moj maz za to jeczy w nocy.zatrzymuje oddech i z cala sila wydycha,az sam sie czasami budzi.Ale chyba zgrzytanie jest najgorsze.Na sama mysl ciarki mi przechodza po plecach.

My dzis zeberka wieprzowe w sosie bbq...Mniam!
 
Georgina,mam nadzieje,ze z prezentem 24.12 to ja juz bede w domu siedziec.Hehehe.Wg @ mam termin na 17.12,ale lekarze w szpitalu przyjeli date z usg.
Od wczoraj jestem jakas spieta i odczuwam niepokoj.Najpierw mnie smieciarz zezloscil,potem meza laptop,a potem wszystko.Ale jakos dalam rady.Dzis nieco lepiej,ale te szpilki, na ktorych siedze rosna...
Beata2710,moja mama mowi to samo.Nie sluchac,bo nie ma reguly.

Moj maz za to jeczy w nocy.zatrzymuje oddech i z cala sila wydycha,az sam sie czasami budzi.Ale chyba zgrzytanie jest najgorsze.Na sama mysl ciarki mi przechodza po plecach.

My dzis zeberka wieprzowe w sosie bbq...Mniam!

witamy nowa przyszla mamuske :-) ja tez termin z om na 17.12 ale z usg na 10.12 no i zobaczymy kiedy to bedzie juz niebawem ,...


a My dzis na obiad schabowy ziemniaczki i buraczki zasmazane mniam mniam mniam :tak:
 
reklama
W Irlandii juz zaczeli szczepienia dla grup ryzyka,w pierwszej kolejnosci ciezarowki i dzieci.Tez sie zaszczepilam,bo maz nalegal,ale teraz nie zaluje,ze go posluchalam.Szczegolnie,ze jezdzilam na uczelnie codziennie autobusem pelnym ludzi!!No i sama uczelnia.Dziwie sie ,ze wczesniej nie zlapalam.Po porodzie druga dostane.A dzidzia po 6 tyg. od urodzenia.Lepiej dmuchac na zimne.
 
Do góry