reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a mnie od wczoraj znowu męczą wymioty, co nie zjem to ląduje w kibelku. na dodatek coraz gorzej z moimi zatokami - schylę się, zakaszlę i potworny ból mnie chwyta :unsure:
 
reklama
Cherie,a u lekarza bylas?zatoki-wspolczuje.mnie przeszly,jak sie ze Slaska wyprowadzilam..

byłam. póki co raz dziennie Otrivin wpuszczam do nosa (tylko że ja mam nadciśnienie indukowane ciążą a te kropelki mi ciśnienie podnoszą, dlatego się ograniczam do minimum). a lekarz postraszył mnie czyszczeniem zatok jak już urodzę.

apropo ciśnienia, idę sobie zaparzyć herbatkę z aronią :tak: i może spróbuję zjeść coś delikatnego.
 
czyszczenie to twoja decyzja przeciez.mnie lekarz tez proponowal,ale potem trzeba czyscic regularnie,wiec odpuscilam.faktycznie z cisnieniem nie ma zartow.nie schylaj sie.odpoczywaj i nie daj sie zatokom!
 
Dziś jest strasznie senny dzień. Nie wyspałam się bo z samego rana do spowiedzi jechałam a teraz zasypiam na siedząco. No ale za niedługo mamy obiad a potem może się zdrzemnę.

A sorry za dziwne pytanie, ale się nie znam.. Skoro odszedł mi czop to znaczy, że już mam rozwarcie?
 

ja nie panikuje ...

hej

Aneczka12 mi lekarz w pierwszej ciąży tez powiedział, ze nie mam się nastawiać na poród w terminie. Według @@@ miałam rodzić 11.09 a urodziłam 12.09 o 7-30 rano. Dwa dni przed porodem mi powiedział ze jeszcze tydzień pobiegam z brzuchem, a wyszło inaczej.
To może przyjść nagle. Niektóre kobiety myslą ze już rodzą i ciążę przenoszą a u innych jest CISZA i w pewnym momencie idzie galopem.

wlasnie tak bym chciala ... bez wczesniejszej mordegi !!
a jesli o meczarniach mowa - gdzie jest daffi ??

MEA a moze u tego sprzedawcy uda ci sie kupic biustonosz
Przedmioty użytkownika moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Ma duzo rozmiarow;-)i ceny takie sobie.

przejrzalam ... rozmiarow brak ... a jak sa to drozsze niz w innych sklepach ... juz chyba sie zdecyduje na dwa modele z licytacji /takie uzywane ale tanie/ i dwa ladniejsze w sklepie internetowym !! pojdzie na to jakies 150 zl ale co poradzic ...

W Irlandii juz zaczeli szczepienia dla grup ryzyka,w pierwszej kolejnosci ciezarowki i dzieci.Tez sie zaszczepilam,bo maz nalegal,ale teraz nie zaluje,ze go posluchalam.Szczegolnie,ze jezdzilam na uczelnie codziennie autobusem pelnym ludzi!!No i sama uczelnia.Dziwie sie ,ze wczesniej nie zlapalam.Po porodzie druga dostane.A dzidzia po 6 tyg. od urodzenia.Lepiej dmuchac na zimne.

a moj gin radzil sie NIE SZCZEPIC i tego sie bede trzymac :)
 
Cześć Wszystkim!!!
Mojej córeczce chyba już całkiem minęła żółtaczka bo od wczoraj jest różowa:tak:co bardzo mnie cieszy!
wystroiłam dzisiaj Lenkę w sukieneczkę a Ona ulała mleczko i nawet Jej tatuś nie zdążył zobaczyć ale ja zdążyłam zdjęcie zrobić!!!
postaram się wstawić wieczorkiem
poza tym chyba bierze mnie jakaś grypa bo od wczoraj strasznie boli mnie brzuch i mam biegunkę:-(
 
Tez mam na oku taki z Alles uzywany za 28 zl:tak:ale maz mi nie kaze kupic:no:mowi zebym sobie tez stringi uzywane kupila:-D:-Dja sie jednak gleboko zastanawiam.

glupie gadanie ... chodzic w czyms trzeba wiec wole sobie kupic uzywany na chwile na karmienie a potem zafundowac sobie jakis superfajny dla meza :) a wiadomo ze przy karmieniu to sie szybko biustonosze brudza wiec tzreba miec non stop na zmiane !! przeciez bym zbankrutowala jak bym ze 4-5 nowych miala kupic - kazdy po 60zl !!
 
reklama
Witam
Jeszcze niczego nie nadrobilam . Sprawdzilam tylko liste nowonarodzonych (a tak na marginesie Mea - nie wiem czy cos zle licze. Magdas miala termin na 15.12 a urodzila wczoraj wiec jak mogl byc to 39 tydz i 3 dni.? Cos mi tu nie gra. Ja bylam wczoraj 39 i1 dzien mimo ,ze mam termin 4 dni przed magadas. Moze maly bledzik w terminie lub w tygodniach sie wkradl? )

Od rana posprzatalam, wykapalam sie , ogolila, umylam i wymodelowalam wloski. Niedlugo musze isc na wywiadowke do syna. Tak , tak - wlasnie w niedziele bo syn ma w niedziele polska szkole. Tak wiec znow wroce lekko wkurzona :shocked2:.
Co zrobic z bystrym nastolatkiem - minimalista, ktory ma w nosie staranie sie mimo ,ze ma mozliwosci:eek:.

No i oczym dzisiaj mowa?
Widzial tak na szybko ,ze cos o szczepieniach. Ja sie nie zaszczepilam - jakos mam dziwne obawy mimo ,ze jestem tak jak Aneczka w Irlandii i mialam taka mozliwosc. Moj M nalegal ale ja jakos sie nie skusilam.
 
Do góry