reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski wpadam sie pożegnać na jakiś czas, męczą mnei już skurcze, dzwoniłam do gina i kazał przyjechac do szpitala i zostać juz na oddziale. mam nadzieję że mój pobyt długi nie będzie;-) Pozdrawiam i na pewno dam znać jak się coś będzie działo:-)
 
reklama
MARTA100 w takim razie powodzenia;-)zeby wszystko sprawnie i szybko poszlo;-)wracaj szybko:-)

Dziewczyny,ja bylam teraz w wc i zobaczylam na wkladce zbity sluz,jest on przezroczysty i teraz sama nie wie czy to czop,nie wyglada tak jak czop z pierwszej ciazy,narazie nic innego sie nie dzieje.Dla mnie troche dziwne ale ja narazie mysle ze to jednak nie to;-)
 
vill,zgaduje,ze to pierwsze dziecko?moje tez i lekarz mnie ostatnio "pocieszyl",ze pierwsze zwykle sie nie spiesza!"Ty dziadzie!" se pomyslalam.A on dodal,ze jesli tak,to w sylwka na wywolanie przyjde,bo to jest tydzien po terminie...Duzo znajomych mialo wywolywane porody i tak pol na pol z nimi bylo.Jedne cesarki,inne normalnie rodzily w locie!Wiec mam nadzieje,ze ty bedziesz w tej drugiej grupie.Albo moze nie zdarzysz...;-)
Ja caly czas obserwuje swoje uplawy,ale ciagle takie same.Czekam na jakies skurcze b-h,ale chyba moje dziecko nalezy do tych,co maja czas.Moze latwiej mi oddychac i nie mam zgag od kilku dni.Ide poszalec pod prysznicem,bo bylam za leniwa wczoraj,zeby glowe umyc:zawstydzona/y:.I DZIEN DOBRY WSZYSTKIM PANIOM!
Dzis Mikolaj-dla przypomnienia!Napiszcie,co dostalyscie:)
 
MARTA100 w takim razie powodzenia;-)zeby wszystko sprawnie i szybko poszlo;-)wracaj szybko:-)

Dziewczyny,ja bylam teraz w wc i zobaczylam na wkladce zbity sluz,jest on przezroczysty i teraz sama nie wie czy to czop,nie wyglada tak jak czop z pierwszej ciazy,narazie nic innego sie nie dzieje.Dla mnie troche dziwne ale ja narazie mysle ze to jednak nie to;-)

:-) A i u mnie głównie śluz przezroczysty był, dopiero za drugim razem był troszkę zabarwiony;-)
Ok, spadam... pappaa
 
a mi rodzice zrobili prezent na mikolaja:-)
i postanowili ze przyjada nas odwiedzic:-)
takze czekam na nich i sie doczekac nie moge;-)

no to piekny prezencik !!! ja dzis moze wyskocze na chwilunie do media i tesco /musze pokupowac prezenty kolejne/ a potem mam w planie lezec i nic nie robic !! tylko ze musze jeszcze nastawic miesko na obiad ...

Laski wpadam sie pożegnać na jakiś czas, męczą mnei już skurcze, dzwoniłam do gina i kazał przyjechac do szpitala i zostać juz na oddziale. mam nadzieję że mój pobyt długi nie będzie;-) Pozdrawiam i na pewno dam znać jak się coś będzie działo:-)

no no :) objawy sa wlasciwe :) czekamy na rozwoj sytuacji !!! i jak zwykle na jakies wiadomosci z "frontu"
 
reklama
Przeczytałam podpis pod moim suwaczkiem i powiem szczerze, że nieźle się zdziwiłam, wydaje mi się, że powinnam zorientować się, że moje dziecko przyszło na świat, to że jedno moje szczęście mam już od prawie 10 lat to wiem, ale drugie cały czas czuję w brzuchu:crazy::crazy: nie wiem co o tym myśleć:sorry:
Hehe, świetny suwak, fakt:-)
 
Do góry