reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No Kasiekk ja po tej nocy wczorajszej gdzie były non stop skurcze to właśnie dziś od rana zauważyłam, że są dosyć częste albo ja dziś wyjątkowo się na nich skupiam. I dolny odc. pleców boli, ale tym się nie kieruję bo mi ginka powiedziała, że tak przy mojej infekcji pęcherza też może boleć.
 
reklama
Nie mam skurczy,mam twardniejacy brzuch i parcie na stolec bez przerwy. Dzwoniłam do gina ale nie odbiera :/ mąż dzwonił ma problem bo w dwóch aptekach tych testów nie maja
Jedz na Izbę Przyjęć powiedz, ze prawdopodobnie wody się sączą- bo nie mozeszgo wstrzymać- zaraz wezmą cię w obroty...:tak:
Wtedy bedziesz miała pewność.
 
Nie mam skurczy,mam twardniejacy brzuch i parcie na stolec bez przerwy. Dzwoniłam do gina ale nie odbiera :/ mąż dzwonił ma problem bo w dwóch aptekach tych testów nie maja
Nessi twardniejący brzuch to właśnie są skurcze - one nie bolą na początku :tak:Przyjdzie mąż z apteki to będziesz wiedzieć czy się wybierać na porodówkę.

Wystarczy papierek który sprawdza odczyn ph (on się chyba zwie lakmusowy) - powinni mieć w każdej aptece. Jak będzie fioletowy to znaczy się że wody odchodzą.
 
Ostatnia edycja:
NeSSi jeżeli leżysz a bielizna jest mokra- zachodzi duże prawdopodobieństwo, ze to wody ;-) Piszesz, że są bezbarwne i bez zapachu- super!!!!
Kochana lepiej jedz do szpitala i szybko uwiń się z porodem- trzymam kciuki.
 
Witam się i ja ;)Kurczę aż mi głupio bo mało piszę z Wami, ale mnie więcej nie ma w domu jak jestem,a jak już siąde do BB to zanim przeczytam to ide spać :)
Byłam dzisiaj u gina - szyjka mocno skrócona, rozwarcie 1cm, dzidzia główką baaaaaardzo nisko. Nie mam się nigdzie wybierać samochodem sama no i czkeać. Kolejna wziyta 11 ale gin mówi, że raczej się już nie spotkamy. A co wy na to ? Kurczę ja chyba mam jakieś skórcze ale ja nie potrafię tego odróżnić od ruchów dziecka. A do WC latam w nocy jak porąbana, najlepiej jakbym spała tam ... cholera zebym ja wiedziala jak liczyc te skurcze, no i które to są te skurcz e... ehs ...nie ma to jak pierwsza ciaża.
 
Witam się i ja ;)Kurczę aż mi głupio bo mało piszę z Wami, ale mnie więcej nie ma w domu jak jestem,a jak już siąde do BB to zanim przeczytam to ide spać :)
Byłam dzisiaj u gina - szyjka mocno skrócona, rozwarcie 1cm, dzidzia główką baaaaaardzo nisko. Nie mam się nigdzie wybierać samochodem sama no i czkeać. Kolejna wziyta 11 ale gin mówi, że raczej się już nie spotkamy. A co wy na to ? Kurczę ja chyba mam jakieś skórcze ale ja nie potrafię tego odróżnić od ruchów dziecka. A do WC latam w nocy jak porąbana, najlepiej jakbym spała tam ... cholera zebym ja wiedziala jak liczyc te skurcze, no i które to są te skurcz e... ehs ...nie ma to jak pierwsza ciaża.
trzymam kciuki ,nie jestes sama ja tez nie wiem jak liczyć skórcze ale jak sie juz zacznie to dowiem sie w sekunde:tak:
 
reklama
Do góry