reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kochana ja tak mam od kilku dni i NIC....:sorry:
kilka razy była już nawet biegunka i wymioty...:sorry:
wczoraj biegunka a dziś dla odmiany pawik....:-p a po 20-00 pewnie kilka godzin skurcze i stop!!!!
ten dzieciak mnie pomału wykańcza....:-D:-D:-D
Ale za Ciebie trzymam kciuki!!!!:tak::tak::tak:
az się boje ,ze to wszystko jeszcze przede mną :-( ja już ledwo co zyje a tu takie atrakcje jeszcze mnie czekaja :crazy:
 
to mam teraz zwałe:zawstydzona/y:
moj brzuch sie napina własnie w ten sposób kilka razy dziennie i teraz nie wiem czy to maly czy skorcze fakt ze od jakiegos czasu mam silne bole spojenia i boli mnie tez krzyz i w dole brzucha ale juz sama nie wiem.........?????termin mam na sylwestra a drugi wyszedl na 26 grudnia
 
az się boje ,ze to wsyztsko jeszcze przede mną :-( ja już ledwo co zyje a tu takie atrakcje jeszcze mnie czekaja :crazy:
to jest wkurzające, bo co wieczór jak taka nawiedzona kładę się do łóżka z zegarkiem i mierzę czas skurczy i między skurczami....:sorry: wczoraj skurcze średnio trwały 22-30 sekund.
 
reklama
Do góry