reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wysyłam męża do apteki po test, na te wody ......... bo już druga bielizna mocno wilgotna, ale może ja się tak poce czy co ? :eek: parcie mam nadal ...... jeśli wyjdzie, że to wody to zasuwam do szpitala
 
reklama
Wysyłam męża do apteki po test, na te wody ......... bo już druga bielizna mocno wilgotna, ale może ja się tak poce czy co ? :eek: parcie mam nadal ...... jeśli wyjdzie, że to wody to zasuwam do szpitala
połóż się- mi lekarz powiedział, że jak nie jestem pewna czy to wody czy mocz- mam leżeć. Bo mozesz mieć ucisk...:-D
A jezeli to wody, a ty lezysz to dalej się sączą...:-D
sorki że chaotycznie piszę, mam dziś zły dzien.
 
Wysyłam męża do apteki po test, na te wody ......... bo już druga bielizna mocno wilgotna, ale może ja się tak poce czy co ? :eek: parcie mam nadal ...... jeśli wyjdzie, że to wody to zasuwam do szpitala

test w tym przypadku jest najlepszym rozwiązaniem:tak: tym bardziej,ze nie u kazdej kobiety musi chlusnac ...moga one wlasnie tak pomału się saczyć ,ze nie wiadomo czy to śluz czy co... obserwujac dziewczyny z ktorymi lezalam w szpitalu -roznie to bywa :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ale ja taką akcję przerabiałam już parę razy a wczoraj na wizycie okazało się, że rozwarcia brak. Niby szyjka krótka, ale trzyma. Ale drażnię/masuję sobie sutki, zobaczymy;D I zapisuję sobie o której mam skurcze, co ile, żeby wiedzieć czy są regularne.

jak dziś gadałam z ginką o tej metodzie męszenia sutków to powiedziała że podczas drażnienia można mieć skurcze reguralne nawet co 4 minuty, tak że nie sugeruj się tymi zapisami podczas ich męczenia. Zacznij zapisywać skurcze dopiero "po kuracji" o ile będą się one utrzymywały.
 
Super wieści!!!!
A kolezance pogratulować:tak::tak::tak::tak: kurcze czworaczki, wow:szok::szok::szok:

A ja zaczynam watpić w antykoncepcje, koleżanka sie dowiedziała, ze jest w ciąży, na szczescie wszystko ok a włożona ma spiralkę...
Az zaczełam sie zastanawiac czy moze nie poprosic gina jakbym miała cc, zeby wyciął cos tam i ówdzie, antykoncepcja do konca zycia ehhehe tylko szkoda, ze to nielegalne.
ale bez tego kobiety sie szybko starzeja;/

zaraz wracam... musze isc do sklepu po 12kg worek dla mojego zwierzaka z podkladem bo moj kochany maz wylal sie na mnie i zwierzaka i siedzi sobie z kolegami w bylej pracy na kawie i plotach!!!! ale mam wqrwa normalnie rozniose go zebym ja takie ciezary dzwigala bo on ma nas w nosie!!! ten moj maz do niczego mi sie nie przydaje!! 2 wyplat nie przynosi, zlew naprawia od kilku dni!!! mam 3 swiaty z nim a jak mu powiem ze nie ma dla mnie czasu itd to sapie do mnie!!!!!
ehhh kazdy z nich ma w sobie cos z leniwca i z dziecka i z glupka przy okazji....
ja czuje te klucia w pipce i czuje ze brzuch jest jak skala!! a na odbyt to cisnie zwlaszcza jak pojde do wc... hehhe

hehe ja tak mialam wczoraj:-D
ale mnie bolala dupka:-D

podczepię się pod to pytanie, bo też od jakiegoś czasu się zastanawiam, jak to odróżnić...
:eek:

ktoś wie?
ja znam tylko jeden sposob na to...
kupic test w aptece i sprawdzic;-)

Szkoda, że dopiero od popołudnia zaczęłam zapisywać te czasy skurczów. Nieregularne są.
Godz:
17.01
17.10
17.22
17.31
17.40
17.54
18.10
duzo ich;-)

co do talketek to ja nigdy nie bralam...
wogole sie nie zabezpieczalam i wiem ze jak sie chce to zajsc w ciaze to nie jest tak latwo..
ja piec cykli sie staralam..



a teraz planuje wkladke wewnatrz maciczna...
ale taka bez hormonow raczej...
 
połóż się- mi lekarz powiedział, że jak nie jestem pewna czy to wody czy mocz- mam leżeć. Bo mozesz mieć ucisk...:-D
A jezeli to wody, a ty lezysz to dalej się sączą...:-D
sorki że chaotycznie piszę, mam dziś zły dzien.

No własnie ja na lezaco sprawdzałam i mam mokre majtki dosłownie, bez zapachu takie jak po słabym wirowaniu z pralki wyjete
 
jak dziś gadałam z ginką o tej metodzie męszenia sutków to powiedziała że podczas drażnienia można mieć skurcze reguralne nawet co 4 minuty, tak że nie sugeruj się tymi zapisami podczas ich męczenia. Zacznij zapisywać skurcze dopiero "po kuracji" o ile będą się one utrzymywały.
Ja jeszcze nie męczę. Zabieram się za to od jakiegoś czasu, ale ciągle muszę coś w necie znaleźć... Więc chyba te pomiary są OK.
 
reklama
oj tak.....:tak:
mi jak odeszły wody, to poród poszedł galopem.....:tak:
od razu regularne skurcze....:tak: i spoko.

super, też bym tak chciała
tym bardziej, że jak widać u mnie już końcówka, a nie mam żadnych bolesnych skurczy itp
za tydzień jeszcze wizyta u ginki

czasem brzuch twardnieje na chwilę, ale nic nie boli,
więc mam nadzieję, że jak się już zacznie to będę wiedziała, że to na pewno to :happy:
 
Do góry