reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

trzymam kciuki ,nie jestes sama ja tez nie wiem jak liczyć skórcze ale jak sie juz zacznie to dowiem sie w sekunde:tak:

poprostu napina sie brzuch....nie da sie tego przeoczyc na tym etapie ,bo napina sie juz caly a nie tak jak wczesniej czesc , gdzie mozna bylo to pomylic z wipinaniem sie dziecka:tak:
trzeba zapisywac co ile sa i tyle :tak:
 
reklama
Nessi twardniejący brzuch to właśnie są skurcze - one nie bolą na początku :tak:Przyjdzie mąż z apteki to będziesz wiedzieć czy się wybierać na porodówkę.

Wystarczy papierek który sprawdza odczyn ph (on się chyba zwie lakmusowy) - powinni mieć w każdej aptece. Jak będzie fioletowy to znaczy się że wody odchodzą.
no własnie miałam to napisac -twardniejacy brzuch to właśnie skurcze- na poczatku nie musza byc bolesne......z tego wszytskiego i mnie teraz dopadł....ałłłłłłłl..czas na fenka !
 
Ostatnia edycja:
no to i ja się pochwalę - mam skurcze od godziny co 12-8 min :eek: trochę inne jak dotychczas, bardziej kujące jak ciągnące w dół. i też czuję parcie jak na stolec... ehhhh.
 
no to i ja się pochwalę - mam skurcze od godziny co 12-8 min :eek: trochę inne jak dotychczas, bardziej kujące jak ciągnące w dół. i też czuję parcie jak na stolec... ehhhh.

kochana ja tak mam od kilku dni i NIC....:sorry:
kilka razy była już nawet biegunka i wymioty...:sorry:
wczoraj biegunka a dziś dla odmiany pawik....:-p a po 20-00 pewnie kilka godzin skurcze i stop!!!!
ten dzieciak mnie pomału wykańcza....:-D:-D:-D
Ale za Ciebie trzymam kciuki!!!!:tak::tak::tak:
 
a czy da sie pomylić te skórcze z napinaniem dziecka????????


wiesz..we wczesniejszej ciazy tak, bo dziecko jest mniejsze i np u mnie bylo tak ,ze brzuch sie napinal z jednej strony i wygladalo to tak jakby wlasnie dziecko sie wypinalo:tak: zreszta wiele kobiet to z tym myli i za pozno do szpitala przyjezdzalo i nie dalo sie powstrzymac przed przedwczesnym porodem(30-34tc) ,bo bylo poprostu juz za pozno a one ,ze nie wiedzialy ,ze to sa skurcze tylko myslaly,ze dziecko sie tak kreci i wypina...ale teraz jak dziecko juz jest tak duze to mi sie cały brzuch podczas skurczy napina i nie da sie tego pomylic z niczym innym..
 
Ja jeszcze nie miałam tak często skurczy jak dziś. Pomijając nocne akcje, które były po seksie. Dziś za dnia seksu nie było a od rana ładne skurcze. I zapisuję sobie godziny o której je mam. Ale póki co tak co 10-13 minut je mam (to tak średnio)
 
reklama
Do góry