reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ja mam takie pytanko do was..............czy macie jakieś sposoby na bol spojenia łonowego czy to już tak bedzie do porodu bolało?????
 
U mnie dodatkowo to jeszcze boli krzyż....:eek:
I mam kazdego wieczoru regularne skurcze co 8 minut czasami co 7 minut...:eek: Trwają od 19-00 do 23-00 potem STOP...:wściekła/y: i zasypiam a od 4-00 znowu....:wściekła/y::wściekła/y:
wez tu coś zaplanuj....:szok::szok::szok:
Jeszcze te mdłosci...:eek:
No u mnie po seksie jest tak, że noc do dupy bo są skurcze, cały brzuch się robi twardy i tak co chwilę, w dodatku ból mocny, dolny odc. pleców wtedy też boli, krocze boli i na tyłek uciska, jakbym chciała wiecznie kupkę robić. W dodatku wtedy jak mam skurcze to często chodzę sikać. Ale taką akcję już przerabiałam a szyjka nie drgnęła a gdzie tam mowa o jakimkolwiek rozwarciu:-p Wtedy to ja się tylko męczę i tyle z tego mam, ale czasem ciężko bez seksu, zwłaszcza, że można;-)
 
Co do pigułek brałam 5 lat i nic mi nie było ;-)

Co do odróżnienia wód- to mi odeszły podczas pierwszego porodu- spałam i było chlup, ciepła woda wyleciała której za nic nie mozna powstrzymać w odróznieniu od moczu ;-)
 
Georgina wyczytałam na necie, ze jak boli krzyż to niby sie robi rozwarcie ;-) więc bądzmy dobrej myśli. Też fruwam do wc co 5 minut i rwie mnie podbrzusze, krzyż, wczoraj biegunka- dziś pawik i tak na zmianę- MAM DOŚC!!!!
Tydzień temu miałam juz na 1.5 palca rozwarcie- jutro wizyta u ginka ciekawe co mi powie ;-)
 
Georgina wyczytałam na necie, ze jak boli krzyż to niby sie robi rozwarcie ;-) więc bądzmy dobrej myśli. Też fruwam do wc co 5 minut i rwie mnie podbrzusze, krzyż, wczoraj biegunka- dziś pawik i tak na zmianę- MAM DOŚC!!!!
Tydzień temu miałam juz na 1.5 palca rozwarcie- jutro wizyta u ginka ciekawe co mi powie ;-)
Ale ja taką akcję przerabiałam już parę razy a wczoraj na wizycie okazało się, że rozwarcia brak. Niby szyjka krótka, ale trzyma. Ale drażnię/masuję sobie sutki, zobaczymy;D I zapisuję sobie o której mam skurcze, co ile, żeby wiedzieć czy są regularne.
 
Od poniedziałku walnę sobie setkę olejku rycynowego ;-) Moze wypchnę klocka do 14.12- moze potrzebuje zachęty ;-)
Masowanie sut mi nie pomaga....:no::no::no:
 
Szkoda, że dopiero od popołudnia zaczęłam zapisywać te czasy skurczów. Nieregularne są.
Godz:
17.01
17.10
17.22
17.31
17.40
17.54
18.10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry